[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: براندون کرافورد (شاتر استوک)

قطار قانونی شدن علف های هرز می باشد در حال حرکت از آمریکا است، و خواه قبلاً از کشور شما عبور کرده باشد یا شما را هدف قرار دهد ، ممکن است شما علاقه مند باشید که وارد این صنعت شوید. در ماری جوانا همیشه پول وجود داشته است ، اما اکنون پولی در ماری جوانا وجود دارد که در واقع می توانید درباره آن با غریبه ای که پشت میز در H&R Block قرار دارد صحبت کنید.

البته می توانید از دانش فنی کسب و کار خود برای افتتاح داروخانه استفاده کنید ، اما در واقع روش های زیادی برای تبدیل چرخه قانونی به پول کلان وجود دارد.

ابتدا سریع عمل کنید

شما تنها مغز بزرگی نیستید که پس از خواندن آخرین گزارش تلاش در زمینه قانونی سازی علائم دلار را مشاهده کرده اید ، اما اگر سریع حرکت کنید می توانید برای پیروزی رقابت کنید.

“ورود من به صنعت شاهدانه چند سال پیش بود” گفت: آدام ویلکس از Captor Capital ، که داروسازی در کالیفرنیا را اداره می کند ، جایی که وی گفت تجارت این بوده استقایقرانی صاف “در بیشتر قسمتها.من در تجارت رستوران برای مارک های بزرگ از جمله Pinkberry کار کرده بودم. وقتی وارد شدم ، تازه داشتیم می دیدیم که یک فشار فدرال برای قانونی شدن مانند قانون بانکداری و پاکسازی ایمن در سراسر کشور وجود دارد. من فکر می کنم من در دوره “نقطه شیرین” حضور داشتم ، جایی که هنوز شور و هیجان زیادی برای یک صنعت نوپا وجود داشت و پول زیادی نمی توانست ریسک کند. اکنون همه به سمت شاهدانه روی آورده اند.

از مقررات محلی آگاه باشید

در مکالمات با مدیر عامل شرکت Wilks و Flora Growth ، لوئیس مرکان ، یک موضوع دائماً مطرح می شد: اخبار را بخوانید ، قوانین و مقررات را در مناطق مختلف دنبال کنید و راضی نباشید.

شما می دانید که فروش علف های هرز از لحاظ اقتصادی در دهه های گذشته یکی از کالاهای اساسی در این کشور بوده است ، اما wآنچه در مورد این کلاه جدید است ، انتقال به قانون است که در کل آمریکا تغییر می کند ، میزان مصرف و فروش شاهدانه را تغییر می دهد و با مقررات و مالیات های مختلف روبرو است. اگر می خواهید در یک تجارت سریع تغییر کنید ، باید از تغییرات آگاه باشید. برخی هشدارها را از Google تنظیم کرده و با سایت ها و خبرنگاران پوشش دهنده صنعت شاهدانه ملاقات کنید.

بدانید که می خواهید چه کاری انجام دهید

همه اینها ، گفت ، نمی فهمند هم بسته بندی شده در جزئیات روزمره شما یک چشم انداز بلند مدت دارید ، خواه مالکیت داروخانه هایی مانند Wilks باشد یا تولیدی مانند Merchan’s Flora Growth ، که در اوایل سال جاری در NASDAQ منتشر شد. برای رسیدن به هدف مشترک خود تلاش کنید.

ویلکس گفت: “صبور باش”. “بخش نوظهور یک بازی فزاینده گرایی است و مهم این است که به جای درگیر شدن در جزئیات روزمره ، از یک استراتژی بزرگتر پیروی کنید. بسیاری از افراد سعی می کنند در این فضا سریع برنده شوند ، اما در پایان برندگان واقعی وجود خواهد داشت. “

حتی در بازار غیرقانونی ماری جوانا ، همیشه بین کسانی که می خواهند “سریع پول” بدست آورند و کسانی که بازی طولانی تری انجام می دهند تفاوت وجود داشته است. شخصی که هزینه های روزانه خود را با فروش یک کیف عجیب یا کیف هشتم پرداخت می کند ، کمی متفاوت از یک توزیع کننده یا تولید کننده در مقیاس بزرگ است ، درست است؟ قانونی شدن قطعاً چشم انداز را تغییر داده است ، اما پایه ها را تغییر نداده است. تصمیم بگیرید که چه می خواهید باشید. درآمد سریع شرم آور نیست ، اما اگر بیش از این می خواهید ، باید برای آن برنامه ریزی کنید.

مرکان توصیه می کند که اگر کاری انجام می دهید که کمی دشوارتر از تلاش برای جلب رضایت فوری است ، “برای برنامه ریزی و توسعه استراتژی وقت بگذارید که تیم مدیریتی ، هیئت مدیره و سهامداران شما را راحت کند. بستگی به حوزه قضایی و بازار داردs که می خواهید در آن تجارت کنید ، تفاوت های ظریف و ظریف بسیاری در مورد بازاریابی محصول در صنعت بسیار منظم ما وجود دارد. ”

با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید

با پارکینگ سایف خداحافظی کنید و سلام به اتاق جلسات یا مرکز کنفرانس هتل. (یا خداحافظی با کد ، اما ، مانند ، در محل کار سیگار نکشید). یکی از عناصر اصلی تاجر بودن تأکید است شخص بخش نمی توانید این کار را به تنهایی انجام دهید ، بنابراین سعی نکنید.

مرکان توصیه کرد: “از اشتباهات دیگران بیاموزید و بر صلاحیتهای اصلی خود تمرکز کنید ، در حالی که سبک می مانید و سرمایه را فعال می کنید در جایی که بیشترین رشد و کمترین خطر را دارید. شما در حال حاضر دارایی و استعداد کافی دارید ، لازم نیست دوباره چرخ را کشف کنید. ایجاد یک تجارت موفق یک ماراتن است ، نه یک سرعت. حتماً به تأثیر طولانی مدت تصمیمات امروز و اینکه چگونه آنها به شما امکان می دهند به ماموریت و چشم انداز اصلی خود برسید ، توجه داشته باشید و خود را با تیمی متشکل از افراد پرشور ، فداکار و با دانش که همان اهداف را دارند ، محاصره کنید. “

در واقع وقت آن است که چند دوست جدید پیدا کنید. کنفرانس های تجاری ماری جوانا را ببینید. آنها اکنون وجود دارند! وجود دارد MJBizCon، کنفرانس شاهدانه، و CannaCon، بین دیگران. خواندن بار تجاری CannaBis، در انجمن ها فعال شوید و در Redditو حتی به درمانگاه محلی بروید و از مدیر س askال کنید که آیا می توانید مغز آنها را انتخاب کنید. از برخی از افراد سیگاری که می دانند نیازهایشان چیست یا هرگونه خلا gap در این تجارت را که باید پر شود ، مشاهده کرده اند. به خودتان اجازه دهید یاد بگیرید و الهام بگیرید ، بنابراین می توانید مکان مناسب خود را در این عرصه در حال گسترش پیدا کنید.

این یک کار تجاری است و حتی اگر برخی از استیج های چمن زنی را داشته باشید ، همه این موارد قانونی است ، بنابراین مانند سایر صنعت ها به این صنعت نگاه کنید. از طرح سال یا ریسک نترسید. دستیابی به موفقیت برای یک کسب و کار جدید در قلب رویای آمریکایی است که مدتها اعلام شده است. بنابراین او قادر است در محل عمومی مفصل را دود کند. این صنعت برای شما ساخته شده است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir