چگونه می توان به فرزندان خود یاد داد که فحش دادن خوب است


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: بچه گربه (شاتر استوک)

پسرم هفت یا هشت ساله بود که در این باره از من سال کرد شمشیر. من و شوهرم در همان اوایل تصمیم گرفته بودیم که به او فحش ندهیم ، بنابراین او واقعاً با بیشتر بزرگسالان ، اگر نه همه ، آشنایی نداشت. (یادداشت اضافی: این همان چیزی است که به اعتقاد ما نوزادی است – اولین سال کامل زندگی ما طول کشید تا عادت فحش دادن در اطراف او را در خانه خود کنار بگذاریم.) وقتی او پرسید ، من به شوهرم نگاه کردم ، شانه خالی کردم ، و من همه چیز را در مورد گه به ​​او گفت.

گرچه هنوز من نمی خواهم در اطراف او قسم بخورم و نمی خواهم که در اطراف او قسم بخورد منمن همیشه ترجیح می دهم چنین مواردی را به او بیاموزم – مخصوصاً وقتی که او می تواند به همین راحتی از دوستی بپرسد که آیا من از جواب دادن امتناع می ورزم. سپس او در مورد “A word” و “D word” و “K word” س askedال کرد – در آن لحظه فهمیدم که او فقط حروف تصادفی را انتخاب می کند. اما همه آنها را مرور کردیم و سپس من قوانینم را مشخص کردم وقتی که او می تواند و نمی تواند از آنها استفاده کند.

هر خانواده در مورد اینکه آیا – یا چه وقت – آنها نفرین می کنند و به کودکان اجازه می دهند همین کار را انجام دهند متفاوت است. بعضی از والدین از فحاشی در خانه احساس خوبی دارند ، اما نه در انظار عمومی. والدین دیگر به فرزندان اجازه می دهند که به عنوان جلوه ای از احساسات لعنت کنند (“جهنم ، درد می کند!“) ، اما نه به عنوان توهین (“خیلی احمقی!“). اگرچه من به خصوص نمی خواستم او از این کلمات در زمان های نامناسب استفاده کند ، اما به اندازه کافی برای کودکی به خاطر دارم که او را شناختم. می خواست قسمتی فحش بده

بنابراین من یک قانون سه قسمتی برای او تهیه کردم که در صورت انجام آن با شما در میان خواهم گذاشت هم انتظار داشته باشید که فرزندانتان در برخی موارد قسم بخورند ، اما ترجیح دهید بمب F را به دور پدربزرگ و مادربزرگ نریزید:

1. نباید به بزرگسالان قسم بخورید شما بزرگسالان هستند

2. نباید به کودکان کوچکتر از خود فحش دهید. (شما و دوستانتان می خواهید هنگام انجام یک بازی هیجان انگیز اجازه دهید برخی از سوگندها پرواز کنند Splatoon 2؟ خوب. با این حال ، لازم نیست که در تعطیلات به کودکستان ها کلمات بد را یاد دهید.)

3. از این کلمات برای پست بودن استفاده نکنید. (برای استفاده از کلمات فحش به قانون بالا مراجعه کنید) برای ابراز احساسات ، نه توهین آمیز بودن.)

تاکنون برای خانواده ما ، این گه جواب میده


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes