چگونه می توان بیت های رایگان وندی را از امروز تا 31 آگوست دریافت کرد


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه گرفتن سه سفارش رایگان در شش قطعه وندی بین الان تا پایان ماه

عکس: Unidas.ME (Shutterstock)

آیا تابستان داغ وکس شما آنطور که فکر می کردید پیش رفت؟ در غیر این صورت ، وندی جایزه تسلیت را در قالب نیش مرغ رایگان ارائه می دهد. (و بله ، آنها بدیهی است که آن را “تابستان داغ داغ” می نامند.) علاوه بر این که قطعات ترد مرغ سرخ شده را تقسیم می کنید ، زنجیره فست فود در حال حاضر چندین پیشنهاد دیگر نیز ارائه می دهد. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

نحوه گرفتن سه سفارشات رایگان در لقمه های مرغ با شش تکه

از این به بعد تا 31 آگوست ، می توانید با هر خرید با استفاده از برنامه آنها ، شش قطعه قطعه مرغ وندی سفارش دهید. برای استفاده از معامله ، درخواست دهید به تلفن همراه خود سفارش دهید یا هنگام سفارش آن را اسکن کنید رستوران ، یا رانندگی از طریق

اما منتظر بمانید ، موارد بیشتری وجود دارد: این پیشنهاد هر هفته تجدید می شود ، به این معنی که شما هنوز وقت دارید تا قبل از پایان ماه ، سه سفارش رایگان شش تکه را به صورت قطعه دریافت کنید ، اگر همه چیز را درست در نظر بگیرید. بنابراین بله ، این در مجموع 18 ناگت مرغ ترد رایگان است.

همه فونت های معمولی چاپ کوچک اعمال می شود: پیشنهاد باید از طریق برنامه Wendy’s استفاده شود (به این معنی که اگر قبلاً حساب ندارید باید ثبت نام کنید) و برای سفارشات خرید معتبر نیست. با استفاده از برنامه های شخص ثالث قرار می گیرد.

چگونه می توان پیشنهادات بیشتری از وندی در تابستان امسال دریافت کرد

علاوه بر بیت ، سایر معاملات جاری عبارتند از:

  • هنگام خرید یک عدد لقمه مرغ تند یا ساده ، یک ساندویچ مرغ تند ، یک ساندویچ مرغ کلاسیک یا یک تک دیو (همبرگر) با قیمت 1 دلار دریافت کنید. می توانید از این برنامه در برنامه موبایل وندی استفاده کنید یا در مکان شرکت کننده سفارش دهید. این پیشنهاد تا 5 سپتامبر خوب است.
  • برای خرید بیش از 15 دلار با استفاده از برنامه Wendy’s ، 3 دلار تخفیف دریافت کنید. (بنابراین ، هیچ برنامه شخص ثالثی وجود ندارد.) این پیشنهاد تا 31 آگوست معتبر است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes