چگونه می توان تأییدهای روزمره و کلامی را بدون احساس احمقانه پذیرفت (و چرا باید)


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان جملات تاکیدی روزمره را بدون احساس احمقانه پذیرفت (و چرا باید)

عکس: Chaay_Tee (Shutterstock)

احتمالاً شنیده اید که در کمی خود مثبت اندیشی قدرت وجود دارد ، و این که تأییدها می توانند واقعاً مفید باشند … باما همه به آن علاقه ندارند که چیزها آو این خوب است تأییدیه ها هنوز هم می توانند برای شما مفید باشند، حتی اگر احساس می کنید احمق هستید که آنها را در برنامه روزانه خود بگنجانید. بیایید همه چیز را بشکنیم.

تأیید چیست؟

تأیید دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: وقتی یک چیز را با خود می گویید یا تکرار می کنید ، همان هستید مثبت چیزی – معمولا چیزی خوب ایده این است که اگر آگاهانه یک جمله مثبت ، دلگرم کننده یا توانمند را بارها و بارها فکر کنید ، بگویید یا تکرار کنید ، ناخودآگاه شروع به باور آن می کنید و به عنوان یک واقعیت به آن عمل می کنید. این مطابق قانون جذب است – قانون انتظار و گشودگی به چیزهای خوب ، آنها خواهند آمد – ایده کلی که مثبت است مثبت به دنیا می آورد

شما می توانید انتخاب کنید که کدام عبارت برای شما و موقعیت منحصر به فرد شما مناسب تر است. قبل از مصاحبه شغلی یا ملاقات بزرگ در حالی که در باشگاه هستید ، هنگامی که با یک عضو خانواده مشکل دارید ، یا هنگامی که به تقویت بیشتری نیاز دارید ، از یکی استفاده کنید.

چند نفس عمیق بکشید ، بر ابراز وجود خود متمرکز شوید و آن را محکم به خودتان بگویید. به عنوان مثال ، قبل از درخواست ارتقاء از رئیس خود ، با خود تکرار کنید: “من به اندازه کافی واجد شرایط و با تجربه هستم تا بتوانم پول بیشتری به دست آورم و آنقدر اعتماد به نفس دارم که آن را بخواهم. “

کجا می توانید تأیید را پیدا کنید؟

اول از همه ، شما می توانید اظهارات خود را هر زمان که مایل هستید ، ارائه دهید ، به شرطی که به اصل تکرار آنها پایبند باشید و برای باور و عمل به آنها تلاش کنید. اظهارات خاص برای موقعیتهای منحصر به فردی که ممکن است در آن قرار بگیرید عالی است.

همچنین می توانید تعدادی از تأییدها را به صورت آنلاین پیدا کنید. یک مکان خوب برای شروع ، TikTok است ، جایی که احتمالاً یکی از رایج ترین تأییدها را شنیده اید.

آهنگ Flo Millie یونگ بیبی تیت ، “من هستم” ، موفقیت بزرگی در این پلتفرم است. چرا؟ این یک بیانیه کلی است. در گروه کر آمده است: “من سالم هستم. من ثروتمندم. من ثروتمندم. من این عوضی هستم من این کیف را می گیرم و مزخرفات شما را نمی گیرم. من محافظت می شوم ، مورد احترام هستم. من یک ملکه هستم. من یک رویا هستم. من می خواهم بخواهم انجام دهم و همان چیزی هستم که می خواهم باشم زیرا هستم. “

همین جا هست؟ این یک کلاس کارشناسی ارشد در مورد تأیید است. اگر می خواهید شروع کنید ، این گروه را برای خودتان بخوانید اما فکر نکنید هنوز می توانید خود را اختراع کنید.

اگر TikTok مورد علاقه شما نیست ، به دنبال اینستاگرام باشید ، جایی که تأییدات زیادی را در آن خواهید یافت. برخی از حسابها وجود دارد که هستند به معنای شوخی و عباراتی مانند “من آخر هفته در رختخواب پنهان نمی شوم” و “من یک رئیس دختر بزرگ هستم” پیشنهاد می کنم ، اما البته در پشت هر شوخی کمی حقیقت وجود دارد ، بنابراین اگر آنها به شما کمک کردند ، آنها را در آغوش بگیرید. (حالا همه با هم: من اظهارات مفید را بی اعتبار نمی کنم فقط به این دلیل که آنها در قالب طنز هستند …)

دیگر حساب های اینستاگرام بسیار جدی هستند. میشل اس کلارک، یک جوان 31 ساله از ویرجینیا ، حدود 60،000 دنبال کننده دارد که از اظهاراتی که منتشر می کند پیروی می کنند ، که شامل موارد زیر است: من اجازه دارم از موقعیت ها پیشی بگیرم. من اجازه دارم از نسخه های خودم پیشی بگیرم. “

او به لایف هکر گفت که وقتی در سال 2012 از دانشگاه اخراج شدم ، درست قبل از فارغ التحصیلی ، ابتدا در نوشتن تأییدیه ها مشارکت داشت.

“وقتی به دانشگاه رفتم بسیاری از من برایم کف زدند. آمدن به خانه بدون دیپلم و برنامه یکی از متواضع ترین و منزوی ترین تجربیات زندگی من بود. من در آن زمان نمی دانستم این اظهارات چیست ، اما آنها به من کمک کردند تا تک گویی درونی مثبت خود را حفظ کنم در حالی که در اطرافم مثبت نگری زیادی وجود نداشت. “

اگر می توانید آنها را درست کنید ، عالی است. اگر تصدیقات آنلاین مورد علاقه خود را پیدا کردید ، عالی است. نکته این است که شما از آنها استفاده می کنید و در مورد آن احساس غریبی نمی کنید. تنها چیزی که برای بلند شدن لازم است این است که باید انجام دهید. همانطور که کلارک ثابت می کند ، همه در زندگی دارای مشکلات و کاستی هایی هستند ، اما همه می توانند بر آنها غلبه کنند. شما تنها نیستید و بر همه چیز غلبه خواهید کرد.

افکار منفی “احمق” بودن را کنار بگذارید

برای استفاده از جملات تأییدی لازم نیست احساس احمقانه کنید. اول از همه ، هیچ کس نباید جز شما بداند. ثانیاً ، همه در حال انجام کاری هستند که شخص دیگری از آن احمقانه می داند طالع بینی به دعا تا خرافات. تعدیل مجدد افکار ناخودآگاه شما می تواند باشد برای شما خوب است ، بنابراین وقت خود را با نگرانی در مورد آن تلف نکنید.

کلارک می افزاید: “دیگر فکر نکنید” احساس احمق بودن “به عنوان یک چیز بد است. “حماقت اشکالی ندارد. بسیاری از ما بیش از حد به آنچه دیگران درباره ما فکر می کنند علاقه مند هستیم و این مانع از آن می شود که بهترین خود باشیم. شما نمی توانید هدف خود را برآورده کنید و همزمان بر تحت تأثیر قرار دادن دیگران تمرکز کنید. شما باید ترس از قضاوت شدن را کنار بگذارید. “

من احمق نیستم که رویه هایی را اتخاذ کنم که به من احساس مثبت ، قدرتمند و آگاه بودن بدهد. من خونسردم ، بامزه هستم و در تأییدها مهارت دارمبه میبینی؟ آسان.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

حتما بخوانید:
با معرفی Aperol عشق بورزید