چگونه می توان تابلوهای خود را از تحریف محافظت کرد


تخته های برش منحنی نه تنها آزار دهنده هستند –آنها بسیار خطرناک هستند برش شما تخته باید در هنگام سنگ زنی و برش پایدار باشد. همه چیز کمتر یک دستور العمل برای فاجعه است.

اگر همه تخته های برش شما همچنان به اره تبدیل شوند ، احتمال خوب است آنها را به طور نامناسب شسته یا ذخیره می کنید. خبر خوب این است که این یک راه حل بسیار آسان است: بیشتر اعوجاج ها در اثر گرما و / یا نیروهای خمشی ایجاد می شوند ، که می توان با چند تغییر ساده در شستشوی و ذخیره معمول خود از هر دو حالت جلوگیری کرد. این نکات در مورد هر دو چوبی و تخته های پلاستیکیو اگر آنها را بپذیرید ، دیگر هرگز نمی توانید تخته برش ناپایدار دیگری را اداره کنید.

از شستن تخته های برش خودداری کنید آب گرم – از جمله ماشین ظرفشویی

بهترین راه برای جلوگیری از تاب برداشتن ، دور نگه داشتن تخته های خود از آب گرم است. گرما باعث حساسیت بیشتر پلاستیک و چوب می شود. قرار دادن یک تخته برش خوب و گرم در سینک ظرفشویی و قرار دادن آن برای خشک و خشک شدن شرایط ایده آل برای اعوجاج است. متأسفانه ، این بدان معنی است که شما باید از قرار دادن تخته در ماشین ظرفشویی خودداری کنید – این تغییرات شدید دما ، حتی برای تخته هایی که گفته می شود در ماشین ظرفشویی هستند ، خبر بدی است.

شستشو در جآب ولرم یا ولرم انتخاب بسیار بهتری است. اگر ایده استفاده از چیزی غیر از سوزاندن آب برای شستن تخته های برش شما را ترساند ، نباید این کار را بکنید. آب شیر هیچ کس به اندازه کافی گرم نمی شود که ظرف ها را ضد عفونی کند – صابون تمام کار از بین بردن میکروب ها را انجام می دهد. تا زمانی که از صابون کافی استفاده می کنید ، تخته های خود را به خوبی بمالید و آنها را کاملا آبکشی کنید ، آب سرد به همان اندازه آب گرم تمیز می شود.

برش خود را حفظ کنید تخته ها به صورت تخت یا در طرف بلند است

گرما اجازه تحریف می دهد ، اما تخته های برش بدون کمی نیروی خم نمی شوند. مدت زیادی طول نمی کشد: قرار دادن تخته در انتها می تواند این کار را انجام دهد ، به خصوص اگر از شستشو نازک باشد و هنوز گرم باشد. اما تخته در حالت خوابیده نمی تواند زیر وزن خودش خم شود. اگر جای آن را دارید ، در اینجا نحوه ذخیره سازی مال شما آورده شده است.

همانطور که گفته شد ، اکثر مردم فضای کافی برای ذخیره انبوهی از تخته های برش – از جمله من – ندارند. بجای، ذخیره تابلوهای خود در قسمت طولانی تر قطعاً راهی است که باید طی کنید. تخته هایم را در کنار کوتاه قرار داده و به دیواره کمد تکیه داده ام ، که به اندازه کافی نیرو وارد می کند تا همیشه از کابینت کج باشد. چرخاندن آنها به کناره های بلند بلافاصله تفاوت بزرگی ایجاد کرد – و بعد از اینکه من در نهایت از استفاده از آب گرم دست کشیدم ، تخته های برش کج رسماً به گذشته تبدیل شده اند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>