[ad_1]

تخته های برش منحنی نه تنها آزار دهنده هستند –آنها بسیار خطرناک هستند برش شما تخته باید در هنگام سنگ زنی و برش پایدار باشد. همه چیز کمتر یک دستور العمل برای فاجعه است.

اگر همه تخته های برش شما همچنان به اره تبدیل شوند ، احتمال خوب است آنها را به طور نامناسب شسته یا ذخیره می کنید. خبر خوب این است که این یک راه حل بسیار آسان است: بیشتر اعوجاج ها در اثر گرما و / یا نیروهای خمشی ایجاد می شوند ، که می توان با چند تغییر ساده در شستشوی و ذخیره معمول خود از هر دو حالت جلوگیری کرد. این نکات در مورد هر دو چوبی و تخته های پلاستیکیو اگر آنها را بپذیرید ، دیگر هرگز نمی توانید تخته برش ناپایدار دیگری را اداره کنید.

از شستن تخته های برش خودداری کنید آب گرم – از جمله ماشین ظرفشویی

بهترین راه برای جلوگیری از تاب برداشتن ، دور نگه داشتن تخته های خود از آب گرم است. گرما باعث حساسیت بیشتر پلاستیک و چوب می شود. قرار دادن یک تخته برش خوب و گرم در سینک ظرفشویی و قرار دادن آن برای خشک و خشک شدن شرایط ایده آل برای اعوجاج است. متأسفانه ، این بدان معنی است که شما باید از قرار دادن تخته در ماشین ظرفشویی خودداری کنید – این تغییرات شدید دما ، حتی برای تخته هایی که گفته می شود در ماشین ظرفشویی هستند ، خبر بدی است.

شستشو در جآب ولرم یا ولرم انتخاب بسیار بهتری است. اگر ایده استفاده از چیزی غیر از سوزاندن آب برای شستن تخته های برش شما را ترساند ، نباید این کار را بکنید. آب شیر هیچ کس به اندازه کافی گرم نمی شود که ظرف ها را ضد عفونی کند – صابون تمام کار از بین بردن میکروب ها را انجام می دهد. تا زمانی که از صابون کافی استفاده می کنید ، تخته های خود را به خوبی بمالید و آنها را کاملا آبکشی کنید ، آب سرد به همان اندازه آب گرم تمیز می شود.

برش خود را حفظ کنید تخته ها به صورت تخت یا در طرف بلند است

گرما اجازه تحریف می دهد ، اما تخته های برش بدون کمی نیروی خم نمی شوند. مدت زیادی طول نمی کشد: قرار دادن تخته در انتها می تواند این کار را انجام دهد ، به خصوص اگر از شستشو نازک باشد و هنوز گرم باشد. اما تخته در حالت خوابیده نمی تواند زیر وزن خودش خم شود. اگر جای آن را دارید ، در اینجا نحوه ذخیره سازی مال شما آورده شده است.

همانطور که گفته شد ، اکثر مردم فضای کافی برای ذخیره انبوهی از تخته های برش – از جمله من – ندارند. بجای، ذخیره تابلوهای خود در قسمت طولانی تر قطعاً راهی است که باید طی کنید. تخته هایم را در کنار کوتاه قرار داده و به دیواره کمد تکیه داده ام ، که به اندازه کافی نیرو وارد می کند تا همیشه از کابینت کج باشد. چرخاندن آنها به کناره های بلند بلافاصله تفاوت بزرگی ایجاد کرد – و بعد از اینکه من در نهایت از استفاده از آب گرم دست کشیدم ، تخته های برش کج رسماً به گذشته تبدیل شده اند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir