[ad_1]

تختخواب با بالش های رنگ روشن

عکس: استودیوی آفریقایی (شاتر استوک)

من از ابتدای شیوع همه گیر در خانه کار می کردم ، مجبور شدم دائماً با این واقعیت که سایر اعضای خانواده ام لوس هستند کاملاً مبارزه کنم. (من نیستم ؛ من یک خانه دار عالی هستم.) و هرچه آپارتمان شلوغ ما به طور فزاینده ای با بی نظمی ما همزمان می شود ، من به بخشی کوچک از نظمی که می توانم هر روز تحمیل کنم عمل کردم: به محض لباس بستن او را مرتب کنید.

این توصیه ای است که من از ملیسا کیرش ، سردبیر سابق Lifehacker دریافت کردم ، که به آن قسم می خورد. و در حالی که مطمئناً لحافم را صاف می کنم و ملحفه هایم را صاف می کنم همیشه حالم بهتر می شود ، تا اینکه اخیراً وقتی متوجه شدم که تختخواب تازه ساخته شده ام هرگز “تمام شده” نگران نمی شوم. ورود به یک اتاق زیبا در هتل را در نظر بگیرید: این تخت بزرگ بزرگ چیست؟ بله ، یک پتو کاملاً جمع شده – و احتمالاً بیش از نیم دوازده بالش.

هتل ها دلیل این کار را دارند: وقتی در بالا یا جلوی بالش هایی قرار می گیرید که در واقع برای خواب استفاده می کنید – معمولاً دو نفر برای هر نفر ، حتی اگر فقط یک نفر را برای نشستن در رختخواب استفاده کنید – پرتاب بالش باعث می شود که تخت خواب شما خوب باشد. ساخته شده. اما حرکت می کند شش بالش اضافی در اطراف هر وقت واقعاً بخواهید استفاده کنید تختخواب هم مورد من نیست.

چگونه می توان تخت خود را فقط با یک بالش پرتاب کرد

به همین دلیل خوشحالم که همسرم با نکات مفید و صرفه جویی در هزینه از وبلاگ نویس طراحی داخلی امیلی هندرسون آشنا شد پست بیشتر در “راه درست” برای تختخواب خود را: به جای اینکه یک دسته بالش پرتاب کوچک برای پراکنده شدن روی تشک خود بخرید ، فقط از یک بالش پرتابی تزئینی بلند (یا حتی بالش سرپوشیده بدن) که به صورت افقی در جلوی بالش خواب قرار گرفته است استفاده کنید.

یکی را گرفتیم لوم عظیمبالش میله ای از هدف با قیمت 30 دلار ؛ در 42 اینچ ، به اندازه کافی طولانی است که می تواند به تختخواب بزرگ ما ظاهری عمدی ببخشد ، حتی اگر در جلوی بالش خواب واقعاً کم اندازه ما قرار گیرد (در دست توسعه است). فقط با یک بالش تزئینی برای جابجایی ، صبح تخت خواب درست کنید و شب آن را سوار کنید دردسر کمتری را شامل می شود ، اما با این وجود هر وقت از کنار اتاق خواب می گذرم و تخت را می بینم احساس خوبی دارم. وقت آن است که پیروزی های کوچک را جشن بگیریم ، این همان چیزی است که من می گویم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir