[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه مسدود کردن خودکار ترول ها با حالت ایمن جدید توییتر

برجسته کردن آزار و اذیت خشونت آمیز در توییتر در حال حاضر یک کلیشه است. همه ما می دانیم که این مکان برای تولید مثل و مزاحمت سایبری استبه خوشبختانه به نظر می رسد این شرکت چنین است سرانجام به تماس های پایگاه کاربر خود برای ابزارهای بهتر برای مبارزه با آزار و اذیت گوش دهید ویژگی جدید حالت ایمنبه

هنگامی که فعال است ، الگوریتم حالت ایمن حساب هایی را جستجو می کند که توییت های نفرت انگیز ارسال می کنند و آنها را به صورت فعال به لیست کاربران مسدود شده اضافه می کند – اما تنها در صورتی که هنوز آنها را دنبال نکرده اید یا با آنها تعامل نداشته اید.

حالت ایمن هنوز در مرحله آزمایش است ، در حال حاضر فقط در گروه خاصی از کاربران توزیع شده است. می توانید بررسی کنید را انتخاب کرده و آن را در تنظیمات حساب Twitter خود فعال کنید:

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه مسدود کردن خودکار ترول ها با حالت ایمن جدید توییتر

  1. توییتر را باز کنید ، سپس به تنظیمات و حریم خصوصی> حریم خصوصی و امنیت.
  2. ضربه زدن “وضعیت ایمن” دکمه (در صورت موجود بودن)به
  3. برای روشن کردن حالت ایمن ، نوار لغزنده را لمس کنید.
  4. همچنین می توانید انتخاب کنید “مسدود شدن خودکار حساب ها” در این صفحه برای مشاهده و مدیریت لیست کاربرانی که الگوریتم شما مسدود کرده است.

توییتر می گوید “افراد گروه های حاشیه نشین و روزنامه نگاران” را برای گروه بازخورد اولیه Safe Mode در اولویت قرار می دهد ، اما در نهایت در آینده به منوی تنظیمات همه افراد می رسد.

این یک اقدام عاقلانه از سوی توییتر است. مطالعه پس از مطالعه زنان و گروه های حاشیه نشین را نشان می دهد به طور نامتناسبی با شدیدترین سوء استفاده در توییتر روبرو می شود، به ویژه کسانی که دارای نقش های عمومی مانند روزنامه نگاران ، سیاستمداران ، تولیدکنندگان محتوا و افراد مشهور هستند ، بنابراین خوب است که توییتر ایمنی و بازخورد آنها را در اولویت قرار دهد.

راه های دیگر برای مسدود کردن ترول ها در توییتر

به نظر می رسد حالت ایمن در مسیر درستی حرکت می کند ، اما ما نمی دانیم که آیا تا زمانی که به طور گسترده در دسترس قرار گیرد ، استفاده از Twitter را ایمن تر می کند یا خیر. کسی نمی تواند کمک کند اما فکر نمی کند شانس بر خلاف آن است ؛ ترول کردن تقریبا شبیه است بخشی بومی از تجربه توییتر است، و به سختی می توان به شرکت پس از سابقه ناامیدکننده ناامیدکننده آن اعتماد کرد ، که در ابتدا پاسخگوی این آزار و اذیت است.

خوشبختانه ، برای کسانی که به حالت ایمن دسترسی ندارند – یا اگر فکر می کنید این ویژگی مطابق نام آن نیست – راه های دیگری برای مسدود کردن ترول ها در توییتر وجود دارد:

  • در دسترس ترین حالت این است که به صورت دستی حساب را مسدود یا مسدود کنید. می توانید مستقیماً صدای جیر جیر کسی ، DM خود یا حساب توییتر وی را بی صدا یا مسدود کنید. حساب های بی صدا در سابقه شما ظاهر نمی شوند ، در حالی که مسدود کردن حساب ها همچنین آنها را از دیدن توییت های شما ، ردیابی شما یا ارسال پیام برای شما باز می دارد.
  • شما می توانید کسی را که هست تغییر دهید حق دارد به توییت های شما پاسخ دهدبه
  • همچنین می توانید کلمات جدول زمانی و اعلان های خود را در زیر بی صدا کنید تنظیمات و حریم خصوصی> حریم خصوصی و امنیت> نادیده گرفتن و مسدود کردن> بیصدا کردن کلمات.
  • گزینه دیگر این است که از بلوک های جمعیت استفاده کنیدلیست هایی که می توانید به آنها وارد کنید تنظیمات و حریم خصوصی> حریم خصوصی و امنیت> امنیت> حسابهای مسدود شدهبه
  • تو می توانی از خدمات شخص ثالث مانند مگابلاککه به طور خودکار هر شخصی را که حساب کاربری را دنبال می کند یا از توییتی که مشخص کرده اید خوشش می آید مسدود می کند.
  • اگر همه چیز با شکست مواجه شد ، تنظیم حساب توییتر خود روی “محافظت شده” باعث می شود توییت ها و حساب شما خصوصی شود و دنبال کنندگان جدید باید درخواست تأیید کنند. این گزینه در زیر موجود است تنظیمات و حریم خصوصی> حساب شما> اطلاعات حساب> توییت های محافظت شده.

این تنظیمات و خدمات اضافی می تواند توییتر را ایمن تر کند ، اما هیچ کس کامل نیست.

مسدود کردن دستی امکان پذیر نیست هر کس ترول یا غرق کردن هر کلمه بالقوه مشکل ساز. اگر سرپرست یک حساب را از لیست اضافه یا حذف کند ، بلاک لیست ها می توانند ناگهان تغییر کنند و همیشه این احتمال وجود دارد که هنگام استفاده از برنامه ای مانند Megablock ، فردی را که نمی خواهید مسدود کنید. و همه نمی توانند حساب های خود را به خصوصی تبدیل کنند ، به خصوص اگر برای شبکه سازی ، معاشرت یا حتی درآمد خود به توییتر اعتماد کنند.

ما امیدواریم که ویژگی های جدید مانند حالت ایمن و ابزارهایی برای بایگانی خودکار توییت و حذف دنبال کنندگان شکاف ها را پر می کند و به کاربران گزینه های فعال تری می دهد.

[TechRadar][ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir