[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: XiXinXing (شاتر استوک)

به لطف محدودیت های سفر COVID ، پس از گذراندن وقت بسیار دور ، دیدارهای خانوادگی در تابستان امسال معنای جدیدی به خود گرفت. در بعضی موارد ، خانواده ها تصمیم گرفته اند که در جاده ها با یکدیگر ملاقات کنند و آن را برای بسیاری از نسل ها به یک تعطیلات خانوادگی تبدیل کنند.

و گرچه ممکن است از نظر تئوری عالی به نظر برسد هنگامی که با دو تخت واقعی در Airbnb قرار دارید ، که می گوید 12 خواب است – و حتی اگر همه گفت تشک بادی را روی متن برنامه ریزی گروهی درست می کند ، اکنون هیچ کس نمی تواند روی آنها بخوابد“شما می توانید گزینه های زندگی خود را حدس بزنید.”

اما به جای فرار به نزدیکترین توده آب و فرار با قایق پارویی ، نکاتی را در نظر بگیرید پائولا اسپان مقاله ای برای نیویورک تایمز تهیه کرد پس از مشورت با متخصصان پویایی خانواده ، بعلاوه چند نفر از ما ، که برای اندازه گیری خوبی انداخته شده اند – آنها می توانند کمک کنند.

قبل از سفر در مورد انتظارات یک بحث خانوادگی داشته باشید

هر کس ایده خاص خود را در مورد تعطیلات ایده آل دارد ، اما هنگامی که با یک گروه بزرگ از افراد در نسل های مختلف و با تنظیمات و قوانین مختلف سفر می کنید ، احتمال ناامیدی و یا احساسات صدمه دیده وجود دارد. بنابراین قبل از سفر اهداف و برنامه های تعطیلات خود را با هم مخلوط کنید.

این شامل صحبت در مورد کارهای خانه ، مراقبت از کودکان و پول است

هیچ کس (به طور قابل فهم) نمی خواهد فردی باشد که در طول “تعطیلات” مشغول انجام تمام پخت و پز ، نظافت و مراقبت از کودکان است ، بنابراین مطمئن شوید که نوعی برنامه یا چرخش را زودتر از موعد انجام دهید تا همه بدانند چه کسی مسئول آن است.

و مهم نیست که چقدر در خانواده شما ناخوشایند است ، درباره چگونگی توزیع هزینه ها در گروه بحث کنید. آیا هر واحد خانوادگی مواد غذایی خود را خریداری می کند؟ آیا همه چیز به طور مساوی تقسیم شده است؟ یک مکالمه ناجور اکنون می تواند از شیوع بعدا جلوگیری کند.

با انتظارات واقع بینانه وارد شوید

از اولین مکالمه برنامه ریزی مشخص خواهد شد که این سفر با مصالحه همراه خواهد بود. به اندازه همه او می گوید این یک مسئله آرامش و آرامش است ، هیچ چیز برای تعطیلات خانوادگی چندین نسل به راحتی از بین نمی رود. بنابراین فکر نکنید که برای خود وقت خواهید داشت یا فعالیت گروهی شما انتخاب خواهد شد.

خود را از نظر ذهنی برای مشاوره و یا انتقادات ناخواسته آماده کنید

همه ما مدت زیادی در خانه هایمان مانده ایم و گاهی اوقات ممکن است احساس کنید در دنیای کوچک خودتان هستید. اما این دیگر صدق نمی کند – و شما با خانواده های دیگر و افرادی رو به رو خواهید شد که عادت دارند کارهای خود را نیز به روش خود انجام دهند.

اگر والدین هستید ، پس احتمالاً قبلاً لذت دریافت توصیه های ناخواسته ، ناخواسته از اعضای خانواده ، دوستان و یا حتی شاید غریبه ها را تجربه کرده اید. فرض کنید این اتفاق می افتد – همراه با یک دوز انتقادی سالم درباره آشپزی ، فرزندپروری و تقریباً هر چیز دیگری. به یاد داشته باشید که مردم این کار را برای بیش از یک سال حفظ می کنند ، بنابراین احتمال اینکه همه چیز در اطراف آتش بیرون بیاید وجود دارد.

همچنین ، به خاطر داشته باشید که انتقاد می تواند به عنوان یک سوال ظریف یا پنهان باشد. “اوه ، این است چگونه شما سالاد درست کنید؟ من هرگز او را چنین ندیده ام. “یا شما در حال برنامه ریزی برای اصلاح موی جانی کوچولو قبل از شروع مدرسه هستید ، نه؟”

اقامت را در برنامه گنجانید

احتمالاً موارد زیادی وجود دارد که شما می خواهید در طول سفر خود ببینید و انجام دهید، اما برنامه ریزی ماندن اجباری است. همه از نظر جسمی و احتمالاً از نظر عاطفی خسته خواهند شد (و احتمالاً تحریک بیش از حد در همه افراد و فعالیتها وجود دارد) ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که افراد مقداری وقت برای استراحت یا حداقل تجدید گروه دارند – هر روز.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir