[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه تفکر خود را تغییر دهیم تا در همه کارها بهتر شویم ، با ادواردو بریسیونو

عکس: میکائلا هک / النا اسکاتی

این هفته ما در حال یادگیری تغییر طرز فکر خود با کمک ادواردو بریزنو – مدرس برجسته و متخصص در نظریه تفکر در مورد رشد هستیم. به صحبت های ادواردو در مورد اینکه چگونه تفکر رشد می تواند به شما در بهبود هر کاری کمک کند ، گوش دهید و چه س questionsالاتی را از خود بپرسید وقتی متوجه می شوید که دچار تفکر ثابت شده اید ، و هنگام تلاش برای توسعه تفکر رشد در چه رویکردهایی اقدام کنید. دیگران.

ادواردو محفوظ ترین سخنران تفکر رشد و یکی از بنیانگذاران Mindset Works است که از پیشگامان خدمات و برنامه های توسعه تفکر رشد است که با پروفسور استنفورد (و محقق تفکر رشد) کارول دوک و لیزا بلکول همکاری کردند. گفتگو و کار TED او با پروفسور دوک میلیون ها نفر را تشویق به توسعه فرهنگ توسعه و نوآوری کرده است.

به ارتقا در بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول که پادکست ها در آن سرو می شوند ، پیدا کنید ، از جمله پادکست های اپل،، Google Play،، Spotify،، iHeartRadio، و خیاطبه

نکات مهم قسمت این هفته

از مصاحبه ادواردو بریسینو

در مورد اینکه چگونه یک ذهنیت ثابت در برابر نگرش رشد می تواند شکست را درک کند ، مانند عدم کار پس از مصاحبه:

بنابراین کسی که دارای ذهنیت ثابت است ممکن است این را به عنوان مدرک در نظر بگیرد یا اینکه ناتوان است و قادر به انجام این نوع کارها نیست ، یا می تواند به شخص مقابل عبارت “این [interviewer] دست و پا چلفتی است ، آنها خوبی را در من نمی بینند. “و هر یک از این موارد باعث می شود که ما اقدامی انجام ندهیم ، پیشرفت نکنیم و بتوانیم موقعیت خود را برای آینده بهتر قرار دهیم. بنابراین اگر با کسی مصاحبه کنیم و خیلی خوب پیش نرود ، بسیار بد پیش می رود ، واقعاً می تواند به پایین بروم و بگویم ، “خدایا ، من چنین احمقی هستم. من نمی توانم مصاحبه کنم. پس بدون انجام مصاحبه چه می توانم بکنم؟” در برابر “از این مصاحبه چه می توانم یاد بگیرم؟ چه چیزی را می توانم متفاوت تمرین کنم؟ چه کسی می تواند به من کمک کند تا برای مصاحبه بعدی ام آماده شوم و چگونه می توانم موقعیت خود را در آینده بهبود دهم؟ ”

درباره چگونگی تشخیص زمانی که ممکن است در طرز فکر ثابت گیر کرده باشید:

آنچه ما می توانیم ابتدا در بزرگسالان انجام دهیم برای یادگیری تفکر مفید است. بنابراین ، اگر کسی کتاب “ذهنیت” کارول دوک را خوانده و خوانده باشد ، من آن را به شدت توصیه می کنم. یا فیلمها و منابع زیادی برای یادگیری در این زمینه وجود دارد تا بتوانیم بهتر بفهمیم که چگونه این اتفاق در زندگی من رخ می دهد و سپس به این فکر کنم که چه زمانی می توانم ذهنم ثابت باشد؟ و چه چیزهایی در تفکر ثابت من را به چالش می کشد؟ چه زمانی بازخورد می گیرم؟ آیا وقتی اشتباه می کنم؟ آیا آن موقع است که من در موقعیت خاصی هستم؟ … نکته دیگری که باید در مورد آن فکر کرد این است: من در مردم به چه چیزی اهمیت می دهم؟ به عنوان مثال ، اگر من برای نیکی ارزش قائل هستم ، آیا تمایل دارم که خوبی را چیزی بدانم که مردم یا دارند یا ندارند یا چیزی که می تواند توسعه یابد؟ زیرا در آن زمان ، وقتی مردم با من مهربان نیستند ، من می توانم برچسب این شخص را به عنوان یک فرد غیر دوست تعریف کنم یا این شخص X ، Y ، Z است و سپس می تواند باعث شود که من به عنوان نوعی شرکت در جنگ واکنش نشان دهم و سعی کنم به جای مشارکت در یک گفتگوی سازنده ، آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید تا دیدگاه من را به اشتراک بگذارند ، به نظرات آنها گوش دهند و از یکدیگر درس بگیرند و بر یکدیگر تأثیر بگذارند. بنابراین اینها کارهایی است که می توانیم انجام دهیم.

درباره اینکه چه کسانی می توانند از یادگیری فکر کردن در مورد رشد بیشترین سود را ببرند:

وقتی برای تقویت تفکر مداخله می کنیم ، افرادی که بیشترین سود را می برند افرادی هستند که با کلیشه های منفی مانند رنگین پوست و زنان در ریاضیات و علوم روبرو هستند. کلیشه های منفی در مورد زنان و دخترانی وجود دارد که در ریاضیات و علوم چندان خوب نیستند ، اما این درست نیست. اما کلیشه یک سوگیری ناخودآگاه است. و معلوم می شود که وقتی مداخله هایی را برای تفکر رشد انجام می دهیم ، وقتی افراد به فکر رشد می افتند ، همه از مزایای آن برخوردار می شوند. اما افرادی که بیشترین سود را می برند کسانی هستند که با کلیشه های منفی روبرو هستند … ما تمایل داریم از تأیید کلیشه به عنوان حقیقت بترسیم. بنابراین این می تواند ما را کمتر ریسک کند و کارهای خاصی را که دیگران می توانند انجام دهند انجام ندهیم ، زیرا اگر آنها خوب عمل نکنند ، دیگران کمتر به گروه ما فکر خواهند کرد. ما نمی خواهیم گروه خود را ناامید کنیم. بنابراین وقتی به رشد فکر می کنیم ، کمتر تحت تأثیر تهدید کلیشه ای قرار می گیریم.

برای شنیدن اطلاعات بیشتر درباره بینش های ادواردو در مورد نظریه تفکر رشد و چگونگی پرورش آن ، توصیه می کنیم به قسمت کامل گوش دهید.

رونوشت قسمت

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir