[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: یعقوب لوند (شاتر استوک)

گمشده ما 15 ماه گذشته را با خیال پردازی درباره همه کارهای شگفت انگیزی که می توانیم انجام دهیم با پایان یافتن شعار ماراتن همه گیر ، صرف کرده ایم. شاید حتی ما برنامه های مقدماتی را نیز تنظیم کرده ایم تا سرانجام با افراد زیادی برای شمارش جمع شویم. اما صادقانه بگویم ، شما ممکن است بعد از همه گیری همه گیر ، روی بشقابی انباشته باشید و برنامه های بیشتری از حد توان خود داشته باشید – مخصوصاً اگر یک دسته اجتماع اجتماعی ترتیب داده باشید که از نظر تئوری خوب به نظر برسد ، اما احتمالاً وقت آن را ندارید ، شاید روزی .

اگرچه در کوتاه مدت همه چیز خوب به نظر می رسد (همه گیری در اینجا در ایالات متحده کاهش می یابد ، اگرچه این داستان دیگری در سراسر جهان است) ، شما باید در مورد اینکه واقعاً چقدر می توانید افرادی را ببینید که واقعاً برایشان مهم است با خود واقع بین باشید. شما – و اینکه آیا ارزش این را دارد که برای دیدن کسانی که اهمیت چندانی ندارند وقت بگذارید.

تعهدات اجتماعی پس از کنترل بیماری همه گیری

نگاه کن ، محبوب هستی و تقصیر تو نیست. همه ما او آرزو داشت که به حالت عادی برگردد قبل از واکسیناسیون ، ما آماده ایم که زندگی خود را با لذت از سر بگیریم. اگر قصد دیدن تعداد بیشتری از افراد را داشته باشید ، باید کمی بی رحم باشید.

تعهدات اجتماعی خود را 20 درصد کاهش دهید

از تمام افرادی که با آنها برنامه ریزی کرده اید یک لیست صادقانه و خوب تهیه کنید. این می تواند شامل دوستان ، خانواده ، آشنایان ، دوستان آنلاین ، همکاران ، شعله های آتش قدیمی باشد – هر کس.

وقتی از افراد در لیست کارهای خود اجتناب می کنید ، احساس بدی نداشته باشید. این احتمال وجود دارد که آنها احتمالاً با افراد دیگر نیز همین کار را انجام دهند ، اگر نه با شما. شاید حتی شما به آنها لطف کنید.

اجتماعات اجتماعی خود را در طول سال توزیع کنید

به خودتان جا دهید تا نفس بکشید. اگر از قبل برای نوشیدن مشروبات الکلی یا پیاده روی با هر کسی برنامه ریزی کرده اید ، ممکن است برخی از تعهدات با اصرار کمتر را در پشت مشعل قرار دهید. ما در طول پانزده ماه گذشته در خانه ، وقت کافی برای برنامه ریزی (یا ایجاد اضطراب اجتماعی فلج کننده) داشته ایم. برای افزودن تعادل بیشتر به احساس غواصی دوباره در فضای خالی ، تقویم خود را بیش از حد تنش نگه دارید تا دچار خستگی نشوید. ممکن است عجیب به نظر برسد که برای پایان تابستان برای یک قرار قهوه دعا کنید ، اما حداقل آن را در کتاب ها خواهید داشت.

شما همیشه می توانید پوسته پوسته شوید

غالباً برنامه ریزی کردن فقط علامت کسالت است. بسیاری از افراد این کار را انجام می دهند زیرا دور هم جمع می شوند صدا به عنوان یک ایده خوب ، حتی زمانی که شما اصلا احساس نمی کنید است ژست خوب اما شما باید ماندگاری این برنامه ها را ارزیابی کنید: آیا آنها ساخته شده اند زیرا هر دو طرف آن را دوست دارند بر اندیشه بیا دور هم جمع شویم؟ آیا این برنامه هایی است که در مرحله پیام متنی دوران پیش از همه گیری متوقف می شود؟ سپس اجازه ندهید فشار اضافی واکسیناسیون نهایی اوضاع را تغییر دهد.

برای این منظور ، پس از مشخص شدن اینکه کدام یک از برنامه ها (یا حتی کدام ارتباطات) باردهی کمتری دارند ، سعی نکنید ادامه دهید. این بی احترامی به شخص یا افراد مورد بحث نیست – من نمی گویم که شما باید تلاش افراد برای ارتباط با شما را نادیده بگیرید. اگر کسی به خصوص در مورد به روزرسانی برنامه های شما مصمم است ، حتماً تاریخ را در تقویم تمدید شده خود قرار دهید. (بیرون کشیدن آن در جاده نیز کاملاً خوب است.) اما اگر آنها تماشا نمی کنند ، دلیلی ندارد که احساس کنید که باید آن را احساس کنید.

حتی اگر گرسنه ارتباط انسانی هستید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که ورود مجدد خود به جامعه را به یک دیوانه وار تبدیل کنید تا همه کسانی را که از مارس 2020 تاکنون نداشته اید – به ویژه افرادی که از اجتناب از آنها خوشحال شده اید ، ببینید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir