[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه خانه خود را برای فروش در مواقعی که فرزندانتان مزخرفات زیادی دارند ، به فروش برسانید

عکس: جولیا شانگهای (Shutterstock)

آیا این پایدار است یا نه، بازار مسکن آمریکا غیرقابل انکار است داغ در بسیاری از بازارهای مورد علاقه ، خانه ها فقط چند روز قبل از ظاهر شدن چندین پیشنهاد اعلام می شوند.

روند فروش خانه استرس زا است – و این امر به ویژه در مورد والدینی که فرزندان خردسال را تربیت می کنند صادق است. قرار دادن یک خانه به منظور جذاب و بی عیب و نقص بودن آن برای خریداران ممکن است غیر ممکن به نظر برسد وقتی خانه شما پر از اسباب بازی است ، کوه های لباس کثیف بچه های آشفته و بیسکویت ماهی قرمز بی خانمان بین کوسن های روی مبل خرد شده است. با این حال ، حتی در بازار فروشنده ، کاهش زاویه ها در مرحله نمایش می تواند تأثیر زیادی بر قیمت نهایی خرید داشته باشد.

اسپارکل راتلر ، مدیرعامل و کارگزار گروه املاک Promising Land واقع در میشیگان می گوید: “اجرای صحنه یکی از مهمترین بخش های فروش خانه است.” “هنگامی که خریدار به دنبال آن است ، اطلاعات زیادی در مورد خانه ندارد ، مگر اینکه چگونه به نظر می رسد و آیا می تواند زندگی در آنجا را تصور کند. حتی در این بازار ، قطعاً مهم است که (خانه خود) را به بهترین شکل نشان دهید. وقتی با فروشندگان مشورت می کنم ، صحنه سازی چیزی است که ما خیلی زود درباره آن صحبت می کنیم. ”

اما والدینی که نگران این هستند که چگونه می توانند خانه خود را بیطرف و عاری از همه چیزهایی که برای فرزندانشان به طور روزانه نیاز دارند ، در حالی که هنوز در آنجا زندگی می کنند ، انجام دهند ، این فرایند انجام نمی شود. من دارم ترسناک یا ترسناک باشد.

با تخلیه سریع خانه خود شروع کنید

وقتی خریداران از خانه ای عبور می کنند ، معمولاً سعی می کنند احساس کنند که مبلمان و وسایل شخصی آنها در یک فضا چگونه خواهد بود. انجام چند مرحله آسان مانند اطمینان از بیرون آوردن وسایل کوچک از کف و راهروها می تواند کمک کننده باشد. به همین ترتیب ، قرار دادن وسایل روی میز در کابینت ها و بسته بندی آهنرباهای یخچال (و همه آن آثار هنری که در دست دارند) می تواند باعث آشفتگی آشپزخانه شود.

راتلر می گوید: “یکی از توصیه هایی که من به فروشندگان خود می کنم این است که فقط با شخصی سازی شروع کنید.” فقط کافه ها ، غلات و سایر چیزهایی را که می توانید در غرفه ها داشته باشید کنار بگذارید – می خواهید آنها را تمیز و شفاف نگه دارید. ”

در زمینه ذخیره سازی خلاق باشید

مردم معمولاً به دلایلی نقل مکان می کنند و مشترک خانواده هایی که فرزندان خردسال دارند ، نیاز ساده به فضای بیشتر است. راتلر می گوید در خانه های کوچکتر که نوزادان و کودکان خردسال مسکن گرفته اند ، راه حل هایی برای صرفه جویی در فضا وجود دارد که فروشندگان می توانند در نظر بگیرند.

استفاده از سطل های بزرگ که می توان آنها را در کمد پر کرد و ذخیره کرد ، یا وسایل مبلمان که دارای محفظه ذخیره سازی مخفی هستند ، می تواند راه های خلاقانه ای برای مخفی شدن در آخرین لحظه قبل از نمایش باشد – و سپس به راحتی پس از آن به آن دسترسی پیدا کنید. اگر کمد دیواری یا زیرزمین اضافی وجود ندارد ، از سطل های تزئینی که می توانند در گوشه اتاق ، خارج از جاده چیده شوند ، استفاده کنید.

شما همچنین باید اقلام فصلی یا به ندرت استفاده کنید در ظروفی که می توانید آنها را در گاراژها ، زیرزمین ها یا سایر مناطق دور افتاده خانه نگهداری کنید. برای چیزهایی که کودکان به طور روزانه به آنها نیاز دارند ، می توان آنها را در مکان های قابل دسترسی تر قرار داد – اما هنوز به طور خلاق پنهان شده است.

راتلر می گوید: “چیزهایی که همیشه استفاده نمی شوند ، سعی کنید آنها را بسته بندی کنید.” “من چیزهایی مانند ظروف یا مبلمان مانند کیسه هایی را باز می کنم که فضای ذخیره سازی دارند. جاهایی داشته باشید که بتوانید در یک چشم بر هم زدن این اسباب بازی ها را کنار بگذارید و قبل از اجرا از در خارج شوید. ”

به یاد داشته باشید که حالت خنثی بهتر است

اگر خریدار بالقوه سعی می کند خود یا خانواده خود را در یک فضا تصور کند ، بزرگترین راه برای پیچیده شدن این دیدگاه این است که عکسهای افراد دیگر را در همه جا داشته باشید. Rattler بارگیری عکس ها و سایر موارد سفارشی را توصیه می کند.

او می گوید: “بازاریابی نقش مهمی در فروش خانه بازی می کند.” “شخصی سازی بسیار مهم است. شما هرگز نمی دانید چه نوع خریداری از طریق خانه شما خواهد آمد. بنابراین برای شما ، خانه شما می تواند یک خانه خانوادگی فوق العاده برای شما و فرزندان شما باشد. اما اگر خریدار فردی تنها باشد ، باید بتواند خود را در آنجا معرفی کند. ”

لازم نیست دیوارها عقیم باشند تا خانه شخصی شود. آثار هنری عمومی یا خنثی تر ممکن است معتدل باقی بمانند. اما برای کودکان بزرگتر با برچسب دیوار یا تزئینات دیگر که دیوارهای اتاق خواب را پوشانده اند ، احتمالاً این عناصر باید برداشته شوند.

برخی از خریداران احتمالی نیز مطمئناً صاحب فرزند خواهند شد ، بنابراین برخی از اقلام خانوادگی موجود در یک فضا خوب است ، به شرطی که در آن زیاده روی نشود.

راتلر می گوید: “ما نمی خواهیم خانه خسته کننده به نظر برسد ، اما باید تا آنجا که ممکن است خنثی به نظر برسد.” “شما نمی خواهید به طور کامل از اموال پاک شود. همه چیز مربوط به تمیز و منظم به نظر رسیدن است. به عنوان مثال ، وقتی صحنه را آماده می کنیم ، اگر اتاقی اتاق کودکان باشد ، باز هم آن را شبیه اتاق کودک می کنیم. نیازی به بازسازی کامل اتاق ندارید. ”

برای تقویت تماس بگیرید

بهترین خبر برای والدینی که از حذف خانه شلوغ و تحت کنترل کودکان استرس دارند این است که مجبور نیستند این کار را به تنهایی انجام دهند. راتلر می گوید بهترین شروع این است که فقط با مشاور املاک و مستغلات مشورت کنید. اگر واقعاً می خواهید بیرون بروید ، تیآنها حتی اینجا هستند شرکت ها و مشاورانی که در قرار دادن خانه ها برای فروش تخصص دارند و می توانند به کسانی که هستند کمک کنند به خصوص از این روند ترسیده است.

اما حتی در یک بازار دوستدار فروشنده ، پاداش وقت گذاشتن برای از بین بردن شلوغی و شخصی سازی ، چه به تنهایی و چه با کمک ، می تواند قابل توجه باشد

راتلر می گوید: “اگرچه بازار فروش محسوب می شود ، اما هنوز هم می خواهید بتوانید بهترین قیمت را برای ملک خود بدست آورید.” “هنوز رقابتی است. گاهی اوقات ، حتی زمانی که یک مشاور املاک یا سرمایه گذار می تواند پتانسیل یک ملک را ببیند ، خریداران ممکن است به موضوعات مشابه نگاه نکنند. آنها ممکن است کارها را بیش از حد کار کنند. ما چشم انداز را می بینیم ، اما این به این دلیل است که ما هر روز آن را انجام می دهیم. فروشنده ممکن است این کار را انجام ندهد ، بنابراین هرچه خانه را تمیزتر و جذاب تر کنید ، پیشنهادات بالقوه بیشتری می توانید دریافت کنید. ”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir