[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کریستین دینا (Shutterstock)

اگر به موسیقی زیادی گوش می دهید ، ممکن است بخواهید با ارسال پست ، سلیقه خود را با همه دوستان خود به اشتراک بگذارید این آهنگ ها به استوری های اینستاگرام شما مربوط می شود. متأسفانه ، ممکن است این روش اخیراً به دلیل خطایی بسته شده به نظر برسد – wاگر می خواهید آهنگی را از Apple Music به اشتراک بگذارید ، گزینه Instagram نمایش داده نمی شود. خوشبختانه ، آنجاراه حلی که می توانید برای بازگرداندن آن استفاده کنید.

به طور معمول ، وقتی می خواهید آهنگی از Apple Music را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید ، روی بیضی کنار نام آهنگ ضربه بزنید ، روی “ضربه بزنید”آهنگ را به اشتراک بگذاریدسپس نماد اینستاگرام را که در لیست اشتراک گذاری ظاهر می شود انتخاب کنید. با این حال ، برای برخی افراد ، نماد اینستاگرام را در این منو نمی بینند. بدون این گزینه هیچ راهی واضح برای اجرای ابزار اشتراک گذاری داستان وجود ندارد.

اشکال Apple Music را دور بزنید و با اینستاگرام به اشتراک بگذارید

اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا تصحیحی وجود دارد یا خیر است راه حل روشن همان مراحل اولیه را که همیشه انجام می دهید دنبال کنید: تیبیضی را اعمال کنید ، سپس روی “ضربه بزنید”آهنگ را به اشتراک بگذاریدبه هنگامی که صفحه اشتراک گذاری ظاهر شد ، در لیست برنامه ها به راست و راست بروید و “” را انتخاب کنید.| بیشتربه “در اینجا شما باید اینستاگرام را به عنوان یک گزینه مشاهده کنید. روی آن ضربه بزنید و ابزارهای معمول اشتراک گذاری آهنگ خود را در داستان خود پیدا کنید.

مشخص نیست این نقص در چه زمانی رخ داده است یا چرا در وهله اول اینجاست همچنین به نظر نمی رسد فقط به یک نسخه از iOS محدود شود. پیام هایی برای کاربرانی که این خطا را در برنامه بتا iOS 15 و نسخه های رسمی iOS 14 تجربه می کنند وجود دارد.بر بسیاری از آیفون های مختلف تأثیر می گذارد و ممکن است مربوط به خود اینستاگرام باشد.

اگر با به روزرسانی آینده اینستاگرام یا iOS مشکل برطرف شود ، این کار را انجام می دهیممن این اطلاعات را به این مقاله اضافه خواهم کرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir