چگونه می توان دریافت که بیمارستان واقعاً چه مبلغی پرداخت می کند


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه بفهمیم هزینه بیمارستان واقعاً چقدر است

عکس: همچنین (Shutterstock)

مشخص است که نمی دانید قبل از وقوع یک عمل یا عمل چقدر هزینه خواهید پرداخت. از یک سو ، بیمارستانها همه نرخهای یکسان را دریافت نمی کنند. آنها درباره قیمت ها با بیمه گذاران مذاکره می کنند و اغلب سعی می کنند ارقام دقیق را مخفی نگه دارند. با این حال، خبر خوب وجود دارد: А قوانین فدرال اکنون بیمارستان ها را ملزم می کند تا لیست قیمت خود را منتشر کنند. اخبار بدی نیز وجود دارد: Tپیدا کردن لیست ها اغلب دشوار است و حتی خواندن آنها دشوارتر است.

این تاپیک ظاهر شد وقتی با دن وایسمن روزنامه نگار تحقیقی درباره ارتقا صحبت کردیم اخیراً ، او همچنین به ما گفت که قانون لزوماً خرید را آسان نمی کند – اگرچه ممکن است به بیمارستان شما بستگی داشته باشد کشوری که در آن زندگی می کنید

نیویورک تایمز اکنون راهنمای خود را برای یافتن لیست قیمت بیمارستان های محلی شما منتشر کرده است. این یک فرایند چند مرحله ای است ، و ممکن است شکست بخورید زیرا بسیاری از بیمارستان ها از قانون پیروی نکرده اند یا تصمیم گرفته اند این کار را به گونه ای انجام دهند که پیمایش آن دشوار باشد. اما امیدی هست. در اینجا آنچه آنها توصیه می کنند:

  1. برنامه سلامتی خود را دقیق بدانیدبه برای مثال کافی نیست بدانید که یونایتد دارید. خاص باشید. آیا HMO یا PPO دارید؟ آیا آن را از کارفرما گرفته اید یا از بازار ACA خریداری کرده اید؟
  2. “شفافیت قیمت” گوگل و نام بیمارستانبه از آنجا ، در وب سایت بیمارستان به دنبال چیزی باشید که می گوید “استاد شارژ” یا “لیست هزینه استاندارد” یا “فایل جامع قابل خواندن ماشین” یا “لیست قیمت قابل مذاکره”.
  3. به دنبال کدهای CPT باشید، اعداد 5 رقمی که رویه ها یا خدمات خاصی را نشان می دهد. ممکن است لازم باشد با بیمارستان تماس بگیرید و بپرسید کدام کد CPT برای روشی که دریافت می کنید هزینه می شود.
  4. به دنبال قیمت ها باشیدبه ممکن است ستون های بهره اصلی ، بیمه گران مختلف و هزینه ای که در صورت پرداخت نقدی دریافت می کنند وجود داشته باشد.

متاسفانه ، هیچ نوع فایل استانداردی وجود ندارد که بیمارستان ها باید از آن استفاده کنند ، بنابراین آنچه می توانید پیدا کنید ممکن است متفاوت باشد. و برخی اصلاً خودشان را منتشر نکرده اند.

آیا این در عمل جواب می دهد؟

با همه هشدارها ، من امید زیادی نداشتم ، اما روش اجرای آزمایشی را انتخاب کردم.

من سعی کردم از مراحل فوق برای بیمارستانی که در من محلی است (در شبکه UPMC) استفاده کنم ، و G اولیهنتیجه گوگل من را به یک خبره برد. مجبور شدم روی صفحه کلیک کنم و تأیید کنم که قیمت های ذکر شده فقط تقریبی هستند و تضمین نشده اند ، و حتی در آن صورت هیچ روش کلی مانند زانو را پیدا نکردم.عملیات جایگزینی این صفحه وب نیست که من دنبال آن بودم.

بنابراین من برگشتم و “هزینه های استاندارد” را به سمت G خود پرتاب کردمجستجوی گوگل و این بار این کار را کردم باید صفحه قیمت متفاوت من حتی “TOTAL KNEE PRIMARY” را با قیمت 5،109 دلار پیدا کردم. اما کد CPT وجود نداشت و تفاوتی با طرح بیمه نداشت. وب سایت بیمارستان می گوید که این “هزینه پایه” است و آنچه که پس از بیمه پرداخت می کنید ممکن است متفاوت باشد. آنها نیز من می گویم:

از آنجا که مزایای طرح بیمه شما هزینه های جیبی شما را تعیین می کند و پرداخت خدمات شما بر اساس نرخ بهره توافق شده است ، پرونده CDM بیمارستان با هزینه های استاندارد ابزار مفیدی برای تعیین هزینه های جیبی نیست که برای آن پرداخت خواهید کرد. مراقبت های بهداشتی.

در عوض ، آنها توصیه می کنند از ابزار رتبه بندی یا تماس با شماره تلفن برای برآورد استفاده کنید. به هر حال ، این رتبه ممکن است بالاتر یا پایین تر از چیزی باشد که واقعاً از شما دریافت می شود.

نیویورک تایمز توصیه می کند در اینجا شکایت کنید اگر به نظر نمی رسد که بیمارستان شما از قانون پیروی می کند ، اما تشخیص این که آیا این کار دشوار است. اگر من یک بیمار یا مراقب هستم که سعی می کنم هزینه مراقبت را پرداخت کنم ، آیا باید یک وکیل نیز باشم و کارشناس صورتحساب پزشکی؟

یا باید در این زمینه یک ماشین واقعی باشم؟ سایت UPMC ، پس از آنکه کسب و کار می گوید مدیر هزینه آن “یک ابزار مفید نیست” ، یک فایل قابل خواندن توسط ماشین ارائه می دهد که معتقدند شامل قیمت های توافق شده و همچنین هزینه هر روش است. با استفاده از a ابزار خواندن JSON، من آن را به اندازه کافی خوب فشار دادن Ctrl-F و حفاری می دانم ، اما به طور کامل همه چیز را در آنجا درک نمی کنم. من من فکر می کنم من نرخ نقدی 3.856 دلار برای تعویض کامل زانو می بینم، و قیمت 395.24 دلار مورد مذاکره قرار گرفت ، اما من واقعاً مطمئن نیستم که درست می خوانم.

امید کمی به آینده وجود دارد: Wبا تمام این لیست قیمت های نامفهوم اما قابل خواندن توسط ماشین ، شرکت های شخص ثالث به احتمال زیاد برای خواندن آنها برای شما حاضر می شوند. سلامت فیروزه ای است که NYT به آن اشاره می کند. یک روزنامه محلی در منطقه من وجود دارد ابزاری برای بیمارستان های منطقه استفاده از آن کمی دشوار است و فقط 70 روش کلی را نشان می دهد ، اما نتایج خیره کننده است: الفدر بیمارستان ، شرکت های بیمه چیزی بین 99 تا 362 دلار برای ماموگرافی با قیمت کاتالوگ 713 دلار پرداخت می کنند. Medicare برای همین روش 66 دلار می پردازد. افرادی که به صورت نقدی پرداخت می کنند 570 دلار دریافت می کنند.

این عدم تطابق قیمت به همین دلیل است که شفافیت قیمت بسیار مهم است ، اما وقتی می خواهید اطلاعات را مرور کنید ، هنگامی که فقط سعی می کنید مسئولیت پول و سلامت خود را بر عهده بگیرید خشم آور است. امیدواریم اگر به دنبال لیست قیمت بیمارستانهای محلی هستید ، چیزی آموزنده تر از من خواهید یافت


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes