[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: واچیویت (شاتر استوک)

تأثیرگذاران اینستاگرام چیزهای زیادی به دست می آورند ، اما در دنیای واقعی – در صورت وجود آنها ، پول و فرصت های زیادی نیز به دست می آورند خوب سر کار. برای رسیدن به سطح خوب بودن ، به پیروان زیادی نیاز دارید ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد. معاملات مارک می خواهید؟ یک نشانه آبی خوب می خواهید؟ شما باید با افزایش رتبه های پیروان خود ، آنها را راضی نگه دارید. این چگونه است.

سعی کنید تقلبی نباشید

بله ، شما می توانید عکس های خود را ویرایش کنید یا طرح هایی را با طرح های خیالی ارسال کنید ، اما هنوز هم باید واقعی به نظر برسید. این یک خط خوب برای پیاده روی است ، اما این همان چیزی است که پیروان شما می خواهند.

“من به دنبال اصالت در اینفلوئنسر هستم. من دوست دارم افراد مستضعف ، افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنند و هنوز زمینی نیستند را دنبال کنم ، حتی اگر پیروان زیادی داشته باشند. “گفت: تیانا آنجلینا ، دانشجوی 23 ساله بازیگری بروکلین که با اینترنت همگام است شیک پوشان

وادجی محمود ، همچنین شناخته شده است گوه وست، یک جوان نیویورکی 26 ساله با 139000 دنبال کننده در سیستم عامل ، موافقت کرد: “هنگامی که شروع به ارسال مطالبی می کنید که برای شما واقعی است ، متوجه می شوید که پیروان شما به چه چیزهایی علاقه دارند و بیشتر دوست دارند. بسیاری از آنها فقط آزمایش هستند. “

محمود در مورد تجربه و علایق واقعی خود منتشر می کند“مد ، توصیه های مدرسه ، مادران قهوه ای و چقدر دیوانه هستند”او سپس تعهد را مشاهده می کند که پیروانش از چه چیزی بیشتر لذت می برند.

حتی اگر علایق و نشریات شما زیاد نیست ، بازاری برای آنها وجود دارد ، بنابراین مجبور به جعل سرمایه گذاری در مورد چیزهای جذابتر نشوید. این فقط پیروان بالقوه را حذف می کند چه کسی می تواند احساس کند وقتی شما برای چیزی که برای شما مهم نیست شیلینگ کنید. به عنوان مثال آنجلینا است بیمار افراد با نفوذی که برای چیزهایی مانند چای شکم صاف تبلیغات ارسال می کنند. او می داند که آنها احتمالاً آن را نمی نوشند و به چیزی به جز پولی که می گیرند علاقه ندارند ، و همینطور او “هیچ علاقه ای” به آنها ندارد.

آدرین شارلوت ، زنی 31 ساله در بروکلین که از تأثیرگذاران مد معمولی پیروی نمی کند اما کسانی که برای بهبود خانه ارسال می کنند را دوست دارد ، گفت: “من می خواهم احساس کنم آنها با من ارتباط دارند.” “من ترجیح می دهم با آنها ارتباط برقرار کنم ، اما از آنجا که من در استودیویی در نیویورک زندگی می کنم ، تمایل به داشتن خانه شخصی برای پیشرفت وجود دارد.”

پذیرش آزمون و خطا

محمود در نکات موفقیت در اینستاگرام خود به دو نکته اصلی پایبند بود: آنچه را دوست دارید ارسال کنید و آزمایش کنید. زیاد.

تعهدات خود را ببینید معیارهای خود را بررسی کنید. برخی از پست های شما تند و زننده و sبرخی از آنها نظرات و پسنددهای بسیار کمی دریافت خواهند کرد. به جای دلسرد شدن ، افراد را با کسانی که خوب کار می کنند مقایسه کنید. تفاوت را دریابید ، سپس محتوای بیشتری را که جذابیت خوبی دارد ارسال کنید. حتی اگر شما داغ ترین و مدرن ترین فرد کره زمین باشید ، کار واقعی را می طلبد. این چیزی است که افراد بدی که با نفوذ مسخره می کنند از دست رفته اند: افراد با نفوذ موفق کار می کنند سخت. بزرگترین مارک هایی که می شناسید کل شرکت ها را برای مدیریت رسانه های اجتماعی خود استخدام می کنند. این خود علم و صنعت است.

از آنجا که شما قبلاً می دانید که باید واقعی و واقعی نسبت به خود باشید ، چرا پرده را عقب نمی کشید و نمی نویسید که واقعاً چه مقدار کار برای عکس ها ، داستان ها ، فیلم ها ، حلقه ها و زندگی شما انجام می شود؟ آنجلینا گفت که دوست دارد بیشتر از موارد تأثیرگذار را که دنبال می کند ، ببیند.

وی گفت: “شفافیت در مورد زندگی اینفلوئنسر چیزی است که فکر می کنم کمی به آنها آرامش می دهد و به پیروان ایده ای از همه کارهایی که در حضورشان در شبکه های اجتماعی انجام می دهند ، می دهد.”

به طور مداوم ارسال کنید و مطمئن شوید که برای این کار وقت اختصاص داده اید. اگر می خواهید به خصوص درآمد کسب کنید ، باید مانند یک شغل با آن رفتار کنید. شما زمان زیادی را صرف صحنه پردازی و گرفتن عکس ، ویرایش ، تعامل با پیروان ، نظارت بر مشارکت ها و دسترسی و پاسخگویی به همکاران خواهید کرد. برنامه ریزی کنید که برای این کار وقت بگذارید.

با مخاطبان خود مهربان باشید

ما از دو پیرو و یک تأثیرگذار شنیده ایم که صادق بودن و ارتباط با آنها چقدر مهم است ، اما مطمئناً حساب هایی با پیروان بالا وجود دارد که محتوای بلندپروازانه تری از دستاورد را منتشر می کنند.

در حالی که گشت و گذار در گنجه کودکان ثروتمند یا دیدن گاه به گاه یک هواپیمای شخصی سرگرم کننده است ، نه سرگرم کننده بودن پیروان شما کسانی هستند که تعهد شما را پیش می برند. به نوعی ، پس از اینکه از محتوای خود درآمدزایی می کنید ، شما کار می کند برای آنها. به روسای خود کمی احترام بگذارید.

آنجلینا که با چندین فرد تأثیرگذار تعامل مثبتی داشته است ، گفت: “من فکر می کنم تأثیرگذاران باید با پیروان خود همان گونه رفتار کنند که دوست دارند با کسی که تحسین می کنند با آنها رفتار کند.” “من نمی گویم با همه تعامل داشته باش ، اما قطعاً روشن كن كه از حمایت قدردانی می شود و هدیه های كوچكی بدهی یا برای پرسش و پاسخ به زندگی خود بپردازی. اینها فقط چیزهای کوچکی برای شناخت پیروان و همچنین یادآوری آنهاست که اگرچه تأثیرگذار هستند ، اما بالاخره همه ما انسان هستیم. “

شارلوت افزود: من فکر می کنم افراد با نفوذ نیاز به تعامل با پیروان خود دارند ، اما من اغلب احساس نیاز نمی کنم که شخصاً با آنها تماس بگیرم. من کمی درون گرا هستم ، بنابراین نمی خواهم برای تعامل مداوم با پیروانم تحت فشار قرار بگیرم. [if I were an influencer]. نگاه کردن به زندگی آنها همه چیزهایی است که من نیاز دارم. “

نیازی نیست که به هر نظری پاسخ دهید ، اما می توانید لایک ها را اینجا و آنجا بریزید و فقط مودب باشید.

خوبی با پیروان شما متوقف نمی شود. اگر و هنگامی که یک معامله تجاری را تأمین می کنید ، دنبال کنید. TikTok پر از داستان های وحشتناک از مشاغل کوچک است که کالاهای رایگان را برای کالاهای با نفوذ می فرستند به شرطی که این افراد با نفوذ برای آنها منتشر کنند ، فقط برای پوستر شبح پس از دریافت کالا. این کار را نکن. با هرکسی که روبرو می شوید با احترام از دیگران با نفوذ پیرو دنبال کنندگان تا سخنرانان برند با احترام رفتار کنید.

شبکه ، همکاری و آزمایش

چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از امتیازات تأثیرگذار طایفه کارداشیان یاد بگیرید. به عنوان مثال ، پرستاران همیشه تبلیغاتی را برای مارک های خود ارسال می کنند یا در زمان راه اندازی دو برابر همکاری می کنند. Kourtney و Khloé Kardashian عطرهایی با رایحه عطرهای Sister Kim و هر سه دارند و به عنوان مثال خواهر کندال جنر برای خط آرایش کایلی جنر کلاپ ساخته است. البته همه آنها تلاش های مشترک خود را منتشر می کنند.

آنچه را برای کارداشیان-جنرز می خواهید بگویید – اگرچه “چه می گویی” در این مرحله ممکن است کمی خسته باشد– اما آنها می دانند که چگونه مشارکت را تحریک کنند و سود کسب کنند. هیچ کس یک جزیره است و هیچ تأثیرگذاری یک عمل مستقل نیست. آن را فراموش نکن.

محمود در دبیرستان و دبیرستان وارد شبکه های اجتماعی شد ، اما تا زمانی که با گروه جدیدی از دوستان در لس آنجلس تماس نگرفت ، حضور او واقعاً منفجر نشد. وی گفت: “آنها در YouTube بسیار بزرگ بودند و هنوز هم او را می کشند.” آنها طناب ها را به او آموختند و او با او فرار كرد.

علاوه بر ارزش شبکه ، این داستان شامل یک درس دیگر است:یک مزیت برای ادغام و بازاریابی بین پلتفرمی است. اگر طرح هایی را در TikTok یا آموزش های آرایش در YouTube انجام می دهید که قدرت بیشتری می یابد ، به پیروان خود یادآوری کنید که اینستاگرام خود را بررسی کنند.

اینستاگرام همچنین ابزارهای زیادی برای کمک به شما در ساخت برنامه بعدی خود دارد. محمود خاطرنشان کرد که هر کاربر اینستاگرام به پست های وب ، پست استوری ، قرقره ، زندگی و پست های IGTV دسترسی دارد. او گفت ، نه تنها این ، بلکه برنامه نیز هست خواستن می توانید از آنها استفاده کنید بنابراین اگر از همه توابع به طور متوالی استفاده کنید ، الگوریتم را راضی خواهید کرد. الگوریتم البته مرموز است ، اما تعیین می کند آیا افرادی که شما را دنبال نمی کنند محتوای شما را در صفحه کاوش می بینند ، بنابراین آنچه را محمود در اینجا می گوید انجام دهید.

اکنون ، ادامه دهید ، شجاع باشید ، از شرمندگی در جمع در مورد شلیک کامل نترسید ، فراموش نکنید که هر از گاهی از پیروان خود تشکر کنید و برای اجتناب ناپذیری اولین معاملات تجاری یا نام تجاری خود آماده شوید.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir