[ad_1]

زنی که در یک بوقلمون مسابقه است در دنباله جشن می گیرد

عکس: دیوید پریراس (شاتر استوک)

مسابقه صبحگاهی یا آخر هفته شکرگذاری که بعد از آن برگزار می شود – که اغلب او را “بوقلمون بوقلمون” می نامند – یک روش سرگرم کننده برای جشن گرفتن تعطیلات و دیدن چگونگی بازده پاییز شما است. اما در زمان های همه گیری ، مسابقات مجازی یک گزینه ایمن تر از دویدن شخصی است و خوشبختانه موارد خوب زیادی وجود دارد.

نکته ایمنی: اگر می توانید از افراد دیگر دور بمانید ، دویدن در فضای باز حتی بدون ماسک نسبتاً ایمن است. اما روند برگزاری یک مسابقه شخصی اغلب شامل ایستادن در کنار دیگران در محفظه ها ، گروه بندی با افراد دیگر در اتوبوس های شاتل و نوازش در هر ساختمان گرمی است که می توانید پیدا کنید اگر این یک مسابقه آب و هوای سرد است. بنابراین گرچه ایمن بودن یک مسابقه شخصی غیرممکن نیست ، اما امسال برای یک مسابقه مجازی زمان خوبی است.

برای شروع یک مسابقه مجازی ، شما مثل اینکه در یک مسابقه واقعی ثبت نام می کنید ، ثبت نام می کنید و سپس مسافت را خودتان طی کنید. مسابقه “مجازی” یکی یا هر دو موردی را که یک مسابقه را از دویدن جدا می کند فراهم می کند: یک رتبه بندی مسابقه و یک کیسه تقلب.

مسابقه کیف

این مسابقات مجازی هزینه ثبت نام را دریافت می کند و سپس بسته اضافی را برای شما ارسال می کند. در حالی که مسابقات اکثر افراد فقط یک تی شرت به شما می دهد ، برگزارکنندگان مسابقات مجازی می فهمند که شما احتمالاً در نوسان هستید ، بنابراین آنها تمایل دارند چیزهای بهتری ارائه دهند. پس از همه ، هزینه ورود شما نباید هیچ یک از هزینه های واقعی شرکت در مسابقه را پوشش دهد.

تروت ترکی آمریکایی 40 دلار هزینه دارد و یک کت ، کلاه و مدال نهایی ارائه می دهد.

دالاس YMCA بوقلمون ترکیه 35 دلار هزینه دارد و یک تی شرت تهیه می کند. همچنین می توانید زمان خود را در رتبه بندی ثبت کنید و به طور بالقوه برنده هر جایزه شوید. در خط پایان با 5 دلار اضافی یک مدال وجود دارد.

لوس آنجلس ترکیه 37 دلار هزینه دارد و یک پیراهن یا مخزن و مدال را به تیم نهایی ارائه می دهد. او همچنان به انجام مأموریت نیمه شب ادامه می دهد که به افرادی که بی خانمان هستند ، کمک می کند.

Dana Point Turkey trot گزینه های مختلفی وجود دارد ، از بسته 39 دلاری با تی شرت و مدال ، تا بسته مدال فقط 15 دلار و رکورد 5 دلار با لوازم دیجیتال.

برای گزینه های بیشتر مراجعه کنید این لیست از Active.com، این لیست از Runner’s World یا فقط Google برای شهر یا منطقه خود + “بوقلمون بوقلمون”. بسیاری از مسابقات ، که به صورت سنتی به صورت حضوری برگزار می شود ، امسال یک گزینه مجازی دارند ، بنابراین در بسیاری از موارد همچنان می توانید از باشگاه ها و موسسات خیریه محلی حمایت کنید که در غیر این صورت ، و دوستان خود را سرگرم می کنید زیرا اوقات خود را در وب سایت های مسابقه قرار می دهند یا شبکه های اجتماعی

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir