[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه بلاخره می توان شخصی را در Google Drive مسدود کرد

گوگل درایو سرانجام گزینه طولانی مدت “مسدود کردن کاربر” را معرفی می کند. اگرچه قبلاً امکان حذف کاربران از سند را به اشتراک بگذارید یا از بارگیری و اشتراک گذاری فایل ها جلوگیری کنید آنها همکاری می کنند ، اکنون شما می توانید همه تعاملات را مستقیماً در Drive مسدود کنید.

طبق اعلامیه Google ، مسدود کردن شخصی در Drive موارد زیر را انجام می دهد:

  • کاربر دیگری را از اشتراک هرگونه محتوایی با شما در آینده منع کنید. اگر برای مثال کاربر دیگری سابقه ارسال محتوای ناخواسته یا ناخواسته را داشته باشد ، می تواند یک کنترل مفید باشد.
  • حذف همه پرونده ها و پوشه های موجود توسط کاربر دیگر. این یک راه آسان برای خلاص شدن از شر همه محتوای ناخواسته یا ناخواسته است که توسط کاربر خاصی به اشتراک گذاشته شده است.
  • دسترسی شخص دیگری به محتوای شما را حذف کنید ، حتی اگر قبلاً آن را با آنها به اشتراک گذاشته اید.

بعداً در انتشار ، Google این را تایید می کند مسدود کردن کاربران در Drive همچنین آنها را در سایر خدمات و برنامه های Google مانند Gmail مسدود می کند.

گزینه جدید مسدود کردن Google Drive ممکن است یک افزودنی کوچک به نظر برسد ، اما این ویژگی مهمی است که به کاهش آن کمک می کند استفاده از برنامه به عنوان ابزاری برای مزاحمت اینترنتی و می تواند از گسترش بدافزارها و کلاهبرداری های فیشینگ از طریق فایل های دیسک مخرب جلوگیری کند.

چگونه می توان شخصی را در Google Drive مسدود کرد

فقط می توانید سایر کاربران Google Drive را از دسکتاپ خود مسدود کنید ، اما در هر مرورگری کار می کند و برنامه وب پیشرو. در مورد جدید موجود نیست مشتری دسک تاپ مستقل هنوز برنامه های Android یا iOS وجود ندارد ، اما به راحتی می توانید به رایانه خود وارد شوید و از اشتراک گذاری فایل برای همیشه برای دیگران جلوگیری کنید.

  1. Google Drive را در مرورگر یا Google Drive PWA خود باز کنید.
  2. قابل اعتماد و متخصص “به اشتراک گذاشته شده با من” بخش.
  3. روی یک فایل به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر موردنظر کلیک راست کرده و سپس آن را انتخاب کنید “مسدود کردن [username]. ”
  4. همچنین می توانید کاربران خود را اضافه یا حذف کنید لیست حسابهای Google مسدود شده است. کاربران مسدود شده نمی توانند در Drive ، Gmail یا سایر برنامه های Google به شما متصل شوند.

[GSMArena]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir