[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان چگونه می توان دقیقاً آنچه را برای قرار ملاقات با بوتاکس می خواهید به دست آورید

عکس: استودیو G-Stock (شاتر استوک)

وقتی می بینید شخصی تزریق صورت دارد که دوستش ندارید ، آنجا “چیزی است که باید بخاطر بسپارید (جدا از این که نظر شما درباره پیشرفتهای زیبایی دیگری نیست مربوط): برای هر کسی که دارای پرکننده اغراق آمیز یا بوتاکس خیلی یخ زده باشد در طبیعت ده ها نفر دیگر با کار در اطراف قدم می زنند ، بنابراین آنها کشف نشده اند و هرگز نخواهید فهمید که آنها برای صورت خود هزینه کرده اند تا به نظر برسد که این اتفاق می افتد.

چه بخواهید آماده باشید و چه طبیعی به نظر برسید ، گرفتن نتیجه دلخواه برای شما علمی ظریف است به همان اندازه که تزریق صورت برای تأمین کننده شما. در اینجا چند نکته وجود دارد.

کمی از بوتاکس بخوانید (یا شاید نه)

مجلات و رسانه های دیجیتال از “برگرداندن لب ها” تا “بالا کشیدن ابرو از بوتاکس” همیشه در حال استفاده از “بوتاکس” جدید هستند. شما بخاطر درگیر شدن در همه عناوین کلیک قبل و بعد و مستقیم به نزدیکترین درمانگاه ، مورد بخشش قرار خواهید گرفت.

قبل از رفتن به جلسه ، بهتر است کمی تحقیق کنیداما شما همچنین باید آگاه باشید ، همانطور که دکتر شوارتسبورگ ، بنیانگذار آن ، زیبایی شناسی ضعیف منهتن، توضیح دهید که آنجا “تا زمانی که گرایش های جدید وجود داشته باشد ، هیچ استفاده واقعی “جدید” از بوتاکس وجود ندارد. دکتر شوارتسبورگ بدش نمی آید مشتریانی که با مقالات چاپ شده در مورد هر روشی برای جستجوی آنها و انبوهی از عکسهای مرجع – چه از افراد مشهور و چه از چهره شخص مشتری ، از یک برنامه ویرایش استفاده کنند –درك كردن كه ممكن است قادر به انجام آن نباشد دقیقا آنچه می پرسند

به گفته وی ، به عنوان مثال بلند کردن ابرو بوتاکس به راحتی از نظر آناتومی امکان پذیر نیست. در اینجا او از یک دسته از کلمات پیچیده و نام های عضلانی استفاده می کند ، اما تز وی به اینجا خلاصه می شود: عضلات و ساختار صورت شما ممکن است به سادگی برای برخی روش ها مناسب نباشد ، و شما باید در شنیدن نظر حرفه ای انژکتور باز باشید.

دانا ، مدیر عامل 30 ساله در نیویورک که چهار سال است بوتاکس دریافت می کند ، حتی عکس های پس زمینه از جلسات خود را حمل نمی کند. وی افکار خود را برای Lifehacker توضیح داد و گفت: “من عکس مرجع نمی پوشم زیرا همه ساختارهای صورت مختلفی دارند و قدرت عضلات صورت همه متفاوت است ، اما من در مورد اینکه کدام مناطق باعث آزارم می شود ، کدام مناطق این کار را انجام نمی دهم و من کجا می خواهم برخی از حرکات را حفظ کنم به عنوان مثال ، من دوست دارم کمی حرکت در ابروهایم داشته باشم ، اما وقتی وسط تا بالای پیشانی ام کاملاً یخ زده احساس راحتی می کنم. “

نظرات خود را از انژکتور بوتاکس بخواهید

“من بسیار باز هستم ، بنابراین من همه چیز را قبول می کنم. بعضی از آنها پیش من می آیند و می گویند: «دکتر شوارتسبورگ ، آنچه را که فکر می کنید بهترین است انجام دهید. من تو را باور دارم.’ برخی از آنها با درخواست خاصی ارائه می شوند. “

دکتر شوارتسبورگ هفت سال است که تجارت می کند. دکتر میشل گرین، یک متخصص پوست آرایشی و بهداشتی دارای تاییدیه هیئت مدیره ، در نیویورک ، 20 سال است که بوتاکس انجام می دهد ، و وی همین حرف را زد: “بیماران باید با یک متخصص تزریق لوازم آرایشی مشورت کنند و در مورد آنچه نگران کننده خاص آنها است و می خواهند کدام مناطق صورت باشند صحبت کنند. تحت درمان. من همیشه با یک بیمار جدید می نشینم و به آنها آینه می دهم تا بتوانیم با هم به نواحی صورت نگاه کنیم و در مورد بهترین برنامه درمانی تصمیم بگیریم. “

تحقیق کنید و مطمئن شوید که انژکتور شما باتجربه است. سپس به تجربه آنها اعتماد کرده و به آنها کمک کنید تا شما را راهنمایی کنند ، خصوصاً اگر تازه با آن آشنا هستید. اگر از کوچک شروع می کنید و نتایج خود را دوست ندارید ، همیشه می توانید برای موارد بیشتر بازگردید ، اما اگر شما هم چنین کاری کنید ، نتیجه گیری واضح تر است زیاد. در حقیقت ، بیایید بیشتر در مورد تحقیق صحبت کنیم.

برای یافتن بوتاکس واجد شرایط به Yelp بروید

دستیابی به یک نتیجه عالی فقط باز بودن نظر انژکتور و آوردن عکسهای مرجع ستاره ای نیست. قبل از اینکه حتی به فکر ایجاد آخرین عکس بلا حدید در اینستاگرام باشید ، باید یک متخصص واجد شرایط را پیدا کنید که بتواند چهره شما را مورد اعتماد قرار دهد.

دکتر شوارتسبورگ به مشتریان احتمالی توصیه می کند که زمان زیادی را در وب سایت انژکتور بگذرانند. تصاویر معکوس قبل از آنها را جستجو کنید-و-پس از عکس برای اطمینان از اینکه عکس اصلی مشتری واقعی دکتر است. به دنبال عکس های “قبل” از افرادی باشید که ساختار چهره شما یکسان است ، یا عکس های “پس از” که نشان دهنده کار در همان مناطقی است که شما علاقمند به درمان هستید.

سپس به بررسی ها نگاه کنید. وی پیشنهاد داد که با Yelp شروع کنیم ، “این سیستم شگفت انگیز را برای فیلتر کردن بررسی ها دارد که می توان از راه های دیگر به دست آورد.” این روشی ملایم بود که بگوییم Yelp نظراتی را فیلتر می کند که ممکن است از بیماران واقعی نباشد ، مثلاً یک متخصص پذیرش کلینیک که می خواهد با بررسی های جعلی پنج ستاره شروع به کار کند. پس از بررسی نظرات Yelp ، به Google بروید. اگر بین گوگل ، فیس بوک ، RealSelf ، و بررسی های Yelp، دکتر شوارتسبورگ می گوید که باید یک پرچم قرمز باشد. انژکتوری که دائماً کار خوب یا بدی انجام می دهد باید به همان بازخورد ثابت باشد.

“مقداری تحقیق کن! بوتاکس می تواند کارهای دیگری از “یخ زدن” صورت شما ، بنابراین شما باید با درک اینکه چه کاری می تواند انجام دهد و آنچه می خواهید انجام دهید برای بهبود ظاهر و بیان واضح آن بر روی انژکتور خود وارد شوید. “

در طول مشاوره بوتاکس س questionsال کنید

دکتر شوارتسبورگ می گوید وی مشتریان را تشویق می کند – خصوصاً برای اولین بار – قبل از شروع هرگونه تزریق ، در هنگام مشاوره سوالات زیادی را بپرسند. او به لیفاهاکر اطمینان داد که اگر جلسه را کمی دیرتر فشار دهد ، از او بدش نمی آید. بهتر است مشتری قبل از شروع مراحل کار کاملاً مطلع و از تصمیم خود راضی باشد.

وی گفت: “شماره یک چیزی که من واقعاً طی این سالها از آن قدردانی کرده ام ، ارتباط روشن ، مختصر و مستقیم است.” “بیشتر اوقات در گذشته ، وقتی اتفاقات ناخواسته می افتاد ، به دلیل ارتباط نادرست بود. یا آنها به اندازه کافی س questionsال نمی کنند ، یا فقط حدس می زنم که من می دانم چه چیزی بهتر است و من وارد گفتگوی مفصلی نمی شوم. “

دانا که از زمان شروع سالیانه خود دو تا سه بار بوتاکس دریافت می کند ، موافقت کرد: “اگر از تزریق ناحیه ای شروع به تزریق منطقه ای که شما با آن موافقت نکرده اید ، نترسید و آنها را مکث کنید.”

بدن خود را درست کنید

بله ، این جلسه به صورت شما مربوط می شود ، اما بدن شما باید از قبل حالت خاصی داشته باشد تا بتواند به نتایج مطلوبی برسد.

“بهتر است برای اولین بار برای بوتاکس وقت بگذارید که هیچ داروی رقیق کننده خون ، مکمل های گیاهی ، یا ویتامین هایی که می توانند باعث کبودی شوند. ” “همچنین بهتر است قبل از یک رویداد یا مهمانی بزرگ آمپول نزنید. بهتر است یک ماه قبل از هر رویداد مهم ، تزریقات آرایشی با بوتاکس و پرکننده های پوستی انجام شود. “

با نتایج بوتاکس خود صبور باشید

اگر اثر مطلوب را به محض ترک کلینیک مشاهده نکردید ، وحشت نکنید. تزریق می تواند باعث تورم و کبودی شود ، که در ابتدا می تواند شما را بترساند. انجام دهید نه من فریاد می زنم بوتاکس نیز بلافاصله کار نمی کند. زمان می برد ، که چیز خوبی است.

دکتر گرین گفت: “از آنجا که دیدن اثر کامل بوتاکس دو هفته طول می کشد ، مهم است که صبور باشید تا قبل از افزودن بوتاکس بیشتر به منطقه تحت درمان ، نتایج خود را ببینید.”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir