[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان چگونه دیوارهای گچ را بدون اینکه آنها را تکه تکه کنیم ، پیچ کنیم

عکس: فاهرونی (شاتر استوک)

گچ تا دهه 1940 استاندارد ساختمان بود ، وقتی دیوار گچ است در بازار منفجر شد. پیش از این ، با توجه به انعطاف پذیری آن ، قرار گرفتن در گوشه و کنار و در فضاهای کوچک که مصالحی مانند آجر نمی توانست ، برای ساخت دیوار بسیار محبوب بود. شکل پذیری آن نیز با یک اشکال همراه است ، زیرا گچ نمی تواند وزن زیادی را تحمل کند – چیزهایی مانند ، می دانید ، تلویزیون صفحه تخت و قفسه های شناور شما – زیرا مواد تحت فشار خرد می شوند. اما روش هایی وجود دارد که می تواند اشیا on را بدون ریختن دیوارها روی گچ آویزان کند.

چگونه وسایل خود را به دیوارهای گچ آویزان کنید

اگر فقط عکسها یا سایر موارد با وزن 30 پوند یا کمتر را آویزان می کنید ، قلاب های گچی همانطور که در یک زاویه قرار دارند ، توزیع یکنواخت وزن اشیا را انجام خواهد داد. این قلاب های خاص به چیزی بیشتر از یک نوار اندازه گیری و چکش احتیاج ندارند. با این حال، سیستم های نمایش معلق AS در مورد استفاده از ناخن های گچ دار که منجر به ترک خوردگی می شود هشدار می دهد.

اگر چیزی مانند پایه تلویزیون آویزان کرده اید ، ابتدا مطمئن شوید که سنبله ای در دیوار خود پیدا کرده اید. ارزان خرید سنبله یاب ساده ترین راه برای انجام درست آن است. سپس به پیچ های دو اینچی ، لنگرهای پلاستیکی ، مته و دریل های خود نیاز خواهید داشت. استفاده از نوار رنگی برای مارک گذاری و سوراخکاری می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند همانطور که به دیوارها پیچ می کنید ، آنها خرد می شوند و ترک می خورند. این فیلم از eHow در خانه یک مثال عالی ارائه می دهد.

نحوه سوراخکاری در دیوارهای گچ

برای جلوگیری از ترک خوردگی و خرد شدن شما باید سوراخ های پیچ خود را از قبل سوراخ کنید و می توانید با چسب زدن با نوار چسب شروع کنید نوار روبان آبی قبل از سوراخ کاری دیوار – این به شما کمک می کند تا انجام شود سوراخ تمیز بدون اینهمه در حال فروپاشی است اطمینان حاصل کنید که دریل شما همان اندازه لنگر پلاستیکی شماست یا فقط کمی بزرگتر برای قرار گرفتن محکم با پیچ، سپس درست در نوار آبی مته کنید. پush یا چکش در این سوراخ لنگر بگیرید و سپس می توانید به راست بپیچید در لنگر خود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir