[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه هودهای تهویه رنگی خود را با پراکسید هیدروژن تمیز کنیم

عکس: نادژدا میخالیتسکایا (Shutterstock)

بین چیزی کثیف و تغییر رنگ تفاوت وجود دارد – و روکش پلاستیکی روی دریچه ها می تواند هر دو باشد. در حالی که بسیاری از خانه ها دارای روکش فلزی هستند ، پلاستیک نیز نسبتاً متداول است. و یکی از معایب روکش های تهویه پلاستیکی سفید این است که با گذشت زمان زرد می شوند و در نهایت تغییر رنگ می دهند.

اگر این اتفاق بیفتد ، هیچ مقدار چربی آرنج یا محصول پاک کننده بلافاصله به دست نمی آید آنها را به رنگ اصلی خود بازگردانید – اما به نظر می رسد که به خوبی در برخی از آنها خیس شده است پراکسید هیدروژن می تواند کار را انجام دهد. که در ویدیو برای USA Today “مشکل حل شد” به طور عمودی ، خبرنگار کریستوفر جونیور نحوه انجام این کار را نشان می دهد و دلیل آن را در وهله اول توضیح می دهد. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

نحوه استفاده از پراکسید هیدروژن برای سفید کردن درپوش پلاستیکی تغییر رنگ داده شده

بنابراین چرا روکش های پلاستیکی سفید به تدریج سایه های مختلف زرد و بژ را تغییر می دهند؟ به گفته جونیور ، این نتیجه طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نور خورشید است. و از آنجا که دریچه های هوا همیشه در خارج از خانه روی دیوار شما هستند ، این چیزی است که واقعاً نمی توان از آن جلوگیری کرد.

در اینجا چکار باید کرد ، با کمک مهربانانه جونیور در این ویدئو:

  1. با برداشتن روکش پلاستیکی تهویه شروع کنید. در بیشتر موارد ، آنها با دو پیچ به دیوار متصل می شوند ، بنابراین پیچ گوشتی باید تمام چیزی باشد که شما برای انجام این قسمت از کار نیاز دارید.
  2. پس از پایین آوردن ، پوشش های تهویه را به خوبی تمیز کنید. این بدان معناست که هرگونه آلودگی ، گرد و غبار یا سایر زباله هایی که بین توری ها یا لبه ها گیر کرده اند را از بین ببرید. پس از اتمام کار ، آن را کاملاً بشویید.
  3. ظروف را پیدا کنید – در حالت ایده آل با درپوش – که به اندازه کافی بزرگ باشند تا مناسب دریچه ها باشد پوشش می دهدبه آنها را بپوشید در ظروف و پراکسید هیدروژن بریزید تا کاملا غوطه ور شود.
  4. درب ظرف را بگذارید و آن را چند ساعت زیر نور آفتاب بگذارید. آنها را به صورت دوره ای بررسی کنید تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اند.
  5. پس از سفید شدن مجدد (یا حداقل زردتر از قبل) ، دریچه ها را برای آبکشی سریع وارد کنید و بگذارید خشک شوند.
  6. در نهایت ، روکش های تهویه را با دیوار جایگزین کنید.

حتی اگر این روش پوشش های پلاستیکی تهویه شما را به جعبه اولیه اولیه باز نمی گرداند رنگ سفید ، آنقدر آسان و ارزان است که ارزش راه اندازی دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir