[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه برنامه ریزی سفر به جزایر ویرجین در صورت تغییر محدودیت های COVID

عکس: امپراطور (شاتر استوک)

از آنجا که جزایر ویرجین ایالات متحده (USVI) قلمرو ایالات متحده است ، بنابراین بود یک مقصد محبوب برای تعطیلات در طی همه گیری ، چون قوانین سفر کمتر از بود سفر بین المللی. هنوز هم بعضی از مکان ها برای اقامت در این قاره به بازدید کنندگان نیاز داشتند هتل مجاز قرنطینه یا ویلا ، یا اجباری تست منظم. اما با واکسیناسیون و به طور مداوم در حال تغییر است توصیه های CDC ، برنامه ریزی برای فرار کاملاً پیچیده است ، بنابراین در اینجا چند نکته برای برنامه ریزی تعطیلات USVI از سرزمین اصلی آورده شده است.

برنامه ریزی تعطیلات خود را در جزیره از دو ماه قبل شروع کنید

رستوران ها و تورهای مسافرتی روزها (بعضی اوقات هفته ها) زودتر رزرو می شوند ، بنابراین ماجراهای لحظه آخری غالباً امکان پذیر نیست. رستوران و بیسترو محبوب اقیانوس می تواند پذیرایی کند بررسی سرسریبه عنوان مثال ، اما بازدیدکنندگان و کارمندان از شما دعوت می کنند که رزرو قبلی را انجام دهید. در سفر اخیر من ، از آخر این پنجشنبه ، رستوران معروف برای آخر هفته رزرو شد.

این جزایر همچنین دارای کشتی های غروب خورشید و سفرهای دریایی زیر آب هستند اما همه آنها به سرعت پر می شوند. نیازی به برنامه ریزی زیاد برای روزهای خود نیست ، اما سعی کنید چند هفته قبل از عزیمت به جزیره ، فعالیت های بلیط داغ را رزرو کنید.

مواردی مانند اجاره اتومبیل نیز به سرعت رزرو می شود و اگرچه گزینه اجاره هنوز باز است ، اما قیمت ها در حال افزایش است. من بلیط هواپیما را از قبل خریداری کردم ، اما اتومبیل های اجاره ای را کشیدم و نرخ 100 دلار در روز برایم باقی گذاشت. در عوض ، اگر قصد اجاره دارید ، تصمیم بگیرید پرواز و اتومبیل اجاره ای خود را همزمان رزرو کنید.

برای پروازها ، می توانید یک سفر برگشتی داشته باشید که بین 245 تا 489 دلار بدون توقف هزینه داشته باشد ، در صورت توافق برای اقامت ، بلیط ارزان تر با قیمت کمتر از 200 دلار است. مطالعه بلیط هواپیمایی Qtrip برای سال 2021 یافتن بهترین زمان برای خرید حدود 64 روز قبل از تاریخ سفر برای دریافت بهترین معاملات است ، بنابراین تصمیم بگیرید که بلیط های خود را از حدود دو ماه قبل خریداری کنید.

آزمون COVID-19 خود را برنامه ریزی کنید زیرا هنوز مورد نیاز است

USVI بیش از پنج روز قبل از ورود ، به هر مسافر چه واکسینه شده و چه کاملاً واجب نیست ، باید نتیجه آزمایش منفی COVID-19 PCR را داشته باشد. آزمایش انجام نشد به طور قابل توجهی در ایالات متحده و زمان اعدام معمولاً سریعتر است ، اما بازگرداندن نتایج ممکن است 24 تا 48 ساعت طول بکشد ، بنابراین طبق آن برنامه ریزی کنید – yشما باید نتایج خود را در پورتال سفر USVI. آنd ، اگرچه لازم نیست ، من آوردم فتوکپی کارت واکسیناسیون من.

نحوه استفاده USVI تیravel nاورتالن

یقبل از حرکت باید نتایج آزمون خود را تأیید کنید. هنگامی که نتیجه آزمایش PCR COVID-19 منفی دریافت کردید ، به مراجعه کنید پورتال سفر USVI و روی دستورالعمل ها کلیک کنید. از شما خواسته می شود تاریخ سفر ، شماره پرواز و صندلی و همچنین اطلاعات اقامت خود را وارد کنید. آنها سوالات ایمنی منظم را در مورد COVID-19 می پرسند ، سپس شما را به آپلود نتایج منفی خود از COVID-19 راهنمایی می کند. بیشتر نتایج به صورت دیجیتالی ارسال می شوند ، اما اگر کاغذی گرفتید ، یک عکس بگیرید یا آن را اسکن کنید.

پس از ارسال فرم ، ایمیل تأییدی دریافت خواهید کرد. ظرف یک تا دو روز به شما اطلاع داده می شود که مجوز ورود دریافت کرده اید. (اگر شما انجام دهیدnبرای پاکسازی از پورتال گردشگری ، لازم است هنگام ورود اثبات نتیجه منفی دهید. و ممکن است با پرداخت هزینه 150 دلار تحت آزمایشات اضافی قرار گیرد.) این پورتال یک کد QR سبز برای شما ارسال می کند که هنگام پیاده شدن از هواپیما برای شما مناسب خواهد بود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir