چگونه می توان صاحبخانه خود را متقاعد کرد که آپارتمان شما را اجاره کند


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: پنیکولووا (شاتر استوک)

از لحاظ تئوری ، هرگز نباید قرارداد اجاره آپارتمان را امضا کنید بدون اینکه فعلا قصد زندگی در این واحد را داشته باشید. اما دروغ اتفاق می افتد و آپارتمان خود را اجاره کنید ممکن است به شما اجازه دهد از تعهدات طولانی مدت در جای دیگر مراقبت کنید در حالی که مستأجر دیگری فضای شما را اشغال می کند (و اجاره را پرداخت می کند) بدون اینکه قرارداد اجاره شما را نقض کند.

دلیل اجاره شما به هر دلیلی – تعطیلات طولانی تابستان ، جابجایی موقت ، جابجایی دائمی قبل از پایان اجاره نامه موجود – باید اجازه گرفتن از مالک خود قبل از ورود به اجاره در فضای خود. این فرایند برای اکثر صاحبخانه ها آشنا خواهد بود ، اما اگر چنین باشد مال شما اولین باری که س askال را می پرسید ، ممکن است شرم آور باشد. در اینجا چندین فاکتور مهم وجود دارد که باید هنگام اجاره دادن از صاحبخانه خود به خاطر داشته باشید.

اجاره (یا اجاره) چگونه کار می کند؟

درک این نکته مهم است که اجاره یک فرآیند قانونی است. ضروری است که شما قبل از اقدام به مجوز اجاره اجاره ، از حقوق خود به عنوان مستأجر آگاه باشید ، بنابراین حتما تحقیق کنید. قوانین حاکم بر آن از ایالتی به ایالت دیگر و ایالت متفاوت است ، اما منبع آنلاین Tenant.net آن را فراهم می کند بررسی اجمالی حقوق شما در مورد اجاره بها در بعضی موارد ، قوانین در مورد ساختمانهایی با اندازه خاص – مثلاً یک ساختمان مسکونی با چهار یا چند خانه – اعمال خواهد شد. اگر وضعیت دیگری دارید (مثلاً اگر کل خانه را اجاره کرده اید) ، با یک وکیل مسکن تماس بگیرید تا ببینید چه فرصت هایی پیش روی شماست.

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که ممکن است حق شما به عنوان مستأجر باشد که آپارتمان خود را اجاره کنید ، چه بخواهید و چه نخواهید. همانطور که Tenant.net توضیح می دهد ، در ماه مه ، “[e]اگر قرارداد اجاره شما آن را منع کند ، شما حق قانونی اجاره آپارتمان خود را دارید و مقررات اجاره باطل است. “اگرچه این سایت برای مدیران املاک است ، شما می توانید لیستی از سهمیه های اجاره بها و محدودیت های کشور به کشور را مشاهده کنید استودیو صاحبخانه.

چه مواردی را باید در درخواست اجاره خود قرار دهید

برای شروع روند ، شما باید یک درخواست اجاره رسمی در قالب نامه به صاحبخانه یا صاحب ملک خود (هر کدام از اشخاص حقوقی اجاره نامه شما است) ارائه دهید. این نامه باید شامل چند جزئیات حیاتی و برخی موارد باشد اطلاعات اولیه:

  • اسم شما
  • جزئیات مربوط به آپارتمان
  • طول شرایط
  • نام مستاجر و مشخصات تماس وی

اگر فضای خود را به اشتراک بگذارید ، منبع سایت مستاجر پیشنهاد می کند که یک فرم تأیید توسط هم اتاقی خود به امضا رسیده باشد که حاکی از آن است که شما با روند اجاره بها موافقت کرده اید. همچنین درج اطلاعات تماس در محل اقامت خود در طول دوره اجاره نامه بسیار مهم است. از جمله اینکه چرا از آپارتمان خود مرخصی طولانی مدت می گیرید و روند انتخاب اجاره شما تمام جزئیات مورد نیاز برای رسیدگی به درخواست شما را به موجر ارائه می دهد.

سایتهایی مانند Rent.com و راهنمای آپارتمان الگوهای درخواست اجاره فرعی ارائه دهید که بتواند فرضیات را از نوشتن نامه شما حذف کند.

پس از ارسال درخواست اجاره خود چه انتظاراتی دارید

پس از ارسال برنامه ، دانستن قوانین موجود در کشور یا شهرستان خود مفید است. در این مرحله ، صاحبخانه معمولاً 10 روز برای درخواست اطلاعات بیشتر و 30 روز برای ارائه پاسخ فرصت دارد. اگر آنها امتناع ورزیدند ، حتی اگر دلیل خوبی ارائه شده باشد ، می توانید جنگ کنید ، اما بسته به دلایل موجر برای رد درخواست ، می توانید شکست بخورید.

اگر فکر می کنید دلیل خوبی برای انکار شما وجود ندارد ، می توانید از تصمیم آنها درخواست تجدید نظر کرده و تقاضای تأیید درخواست خود را کنید ، اما نحوه رسیدگی به آن متفاوت خواهد بود. راهنمای آپارتمان گزارش ها“در شهرهای بزرگتر مانند شیکاگو و نیویورک ، می توانید آپارتمان خود را اجاره کنید ، حتی اگر اجاره نامه آن را منع کند و مدیر املاک شما از اجازه خودداری کند … تا زمانی که مستاجر فعلی بتواند صلاحیت مستاجر را ثابت کند.”


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes