[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه حذف دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی بدون نیاز به مسدود کردن آنها

عکس: دراگانا گوردیچ (Shutterstock)

مگر اینکه حساب های رسانه های اجتماعی شما با بالاترین سطح تنظیمات حریم خصوصی قفل شده باشند ، احتمالاً شما برخی از دنبال کنندگان را دارید که دوست دارند تک تک پست ها و توییت های شما را نبینند. ممکن است نخواهید این عضو تصادفی خانواده را مسدود کنید به طور کلی ، اما اگر برای آنها خیلی آسان نبود بهتر بود تا از به روز رسانی های خود مطلع شوید

توییتر است آزمایش یک ویژگی جدید که به شما امکان می دهد فالوورها را بدون مسدود کردن کامل آنها حذف کنید. در حال حاضر ، فقط برخی از کاربران به این گزینه دسترسی دارند و ممکن است در آینده توییتر آن را در اختیار همه قرار دهد.

نحوه حذف دنبال کنندگان در توییتر

برای بررسی اینکه آیا شما یکی از افراد خوش شانس هستید (و حذف این دنبال کنندگان را شروع کنید) ، به صورت آنلاین به توییتر وارد شوید. نمایه خود را باز کرده و روی Followers کلیک کنید. اگر عملکرد آزمایش را دارید ، سه نقطه را در کنار دکمه های Follow / Follow مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و “Remove this follower” را انتخاب کنید.

اگر ترجیح می دهید شخصی را به طور کامل مسدود کنید ، به نمایه او یا یکی از توییت های او بروید ، روی سه نقطه ضربه بزنید و “مسدود کردن @[user]به ”

نحوه حذف دنبال کنندگان در اینستاگرام

اینستاگرام کار را برای شما آسان می کند حذف فالوورها بدون مسدود کردن آنها فقط درموردنمایه خود را در برنامه یا در وب بنویسید و روی Followers ضربه بزنید. روی دکمه حذف در کنار کاربرانی که می خواهید حذف کنید کلیک کنید.

اینستاگرام نیز روش های مختلفی را برای این کار ارائه می دهد مسدود کردن دنبال کنندگان ناخواسته اگر حساب شما عمومی است

نحوه حذف دنبال کنندگان در فیس بوک

انجام دهیداین کتاب الکترونیکی به طور خاص برای پست های عمومی شما دارای تنظیمات قابلیت مشاهده و حفظ حریم خصوصی است که می تواند به طور بالقوه در خبرهای افرادی که شما را دنبال می کنند اما دوستان فیس بوک شما نیستند ظاهر شود. برای محدود کردن این مورد فقط به دوستان ، روی پیکان در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و را انتخاب کنید تنظیمات> تنظیمات و حریم خصوصیبه روی پست های عمومی در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید و “چه کسی می تواند مرا دنبال کند” را به “دوستان” تغییر دهید.

همچنین تنظیمات نمایان بودن جزئیات در قسمت حریم خصوصی وجود دارد ، بنابراین می توانید کنترل کنید که چه کسانی می توانند اطلاعات و محتوای شما را ببینند و چه کسانی می توانند با شما دوست شوند و با شما تماس بگیرند. و همیشه می توانید مردم را رها کنید.

نحوه حذف یک دوست در Snapchat

Snapchat alloاگر می خواهید دوستان خود را از لیست افرادی که داستانهای شخصی شما را می بینند حذف کنید ، اما برای اینکه دیگران نتوانند کارهای عمومی شما را ببینند ، باید آنها را مسدود کنید.

انجام دادن هیچکدام از این موارد، به صفحه چت رفته و روی نام کاربری ضربه بزنید و نگه دارید. انتخاب کنید بیشتر> حذف دوست یا بیشتر> مسدود کردنبه همچنین می توانید این کار را از طریق پروفایل خود انجام دهید.

نحوه حذف دنبال کننده در TikTok

کاربران TikTok می توانند لیست دنبال کنندگان خود را مرتب کنید و حذف یا مسدود کردن حساب ها قابل اعتماد و متخصص من> دنبال کنندگان برای پیدا کردن کاربری که می خواهید حذف کنید سه نقطه را لمس کرده و “Remove this follower” را انتخاب کنید. شما همچنین این گزینه را پیدا خواهید کرد (و عملکرد قفل) در صفحه پروفایل[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir