[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه پیدا کردن فایل های یتیم مخفی با استفاده از فضای ذخیره سازی Google Drive شما

اگر Google Drive شما دائمی است ، بطور غیرقابل توضیح شلوغ ، ممکن است شما در وسط باشید اینها ممکن است کاربران فضای ذخیره سازی خود را از دست بدهند فضا به دلیل اشباع بیش از حد در خفا ، پرونده های یتیم هنگامی که فهرست اصلی حذف می شود ، پرونده ها یتیم می مانند اما خود فایل اینطور نیست. برای مثال ، اگر یک سند را در پوشه Google Drive یکی از دوستان خود بارگذاری کنید اما دوست شما پوشه را بعدا حذف می کند ، فایلی که بارگذاری کرده اید در حافظه Google شما باقی می ماند و محدودیت داده شما را گزارش می کند ، اگرچه دیگر دسترسی مستقیم وجود ندارد.

اگرچه نادر است ، اما تعطیلی اخیر Google Music به طور چشمگیری توانایی کاربران را برای ترک موسیقی یتیم و فایل های پادکست که قبل از بسته شدن سرویس به درستی حذف نشده اند افزایش داده است. موضوع reddit کشف کرده اند

خوشبختانه راه هایی برای یافتن و حذف حداقل وجود دارد مقداری از کسانی که واقع نشده اند فایل ها.

نحوه یافتن و حذف فایل های یتیم در Google Drive

اینها فایلها هنوز در لیست ذخیره سازی Google Drive نشان داده می شوند ، اما مگر اینکه نام هر یک را بدانید دیگران درایو خود را تشخیص دهید ، تقریباً غیرممکن است که بگویید کدام فایلها واقعاً وجود دارند یتیم گذاشتبه با این حال ، این ترفند (از طریق نکات مربوط به فضای کار) اجازه دهید فایلهای یتیم ذخیره شده در فضای ذخیره سازی Google Cloud خود را پیدا کرده و حذف کنیم (یا بازیابی کنیم):

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه پیدا کردن فایل های یتیم مخفی در فضای ذخیره سازی Google Drive شما

اسکرین شات: برندن هسن

  1. در مرورگر خود به Google Drive بروید یا برنامه Mobile Drive را باز کنید
  2. شامل موارد زیر است رشته جستجو: است: مالک سازمان نیافته: من
  3. جستجو را انجام دهید و همه فایلهای یتیم باید نمایش داده شوند.
  4. روی یک فایل یتیم راست کلیک کرده و آن را انتخاب کنید “به درایو من اضافه کنید” برای بازگرداندن آنها به دستگاه خود ، یا “برداشتن” آنها را به سطل آشغال خود بفرستید
  5. اگر آنها را برای ذخیره مجدد حذف می کنید ، به پوشه حذف شده ها بروید ، سپس روی پرونده ها کلیک کرده و را انتخاب کنید “حذف برای همیشه” تا آنها را به طور کامل از Drive خود حذف کنید و ذخیره سازی Google.

من مراحل بالا را امتحان کردم هر دو حساب دیسک من و پیدا شد ارزش 4.6 گیگابایت از فایلهای یتیم ، بنابراین ارزش جستجوی فایلهای یتیم را دارد ، حتی اگر فضای ذخیره سازی کافی دارید.

با تشکر از خواننده جیمی وایت برای توصیه!

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir