[ad_1]

مدل های خم شدن تناسب اندام

عکس: ایتالو (شاتر استوک)

اینستاگرام تناسب اندام ، مانند هر مکان یا جمعیت دیگر روی زمین ، حاوی موارد بسیاری است. ورزشکارانی هستند که الاغ خود را پایین می گذارند ، مربیانی که تجارت خود را تبلیغ می کنند ، مدل هایی هستند که امرار معاش می کنند. همه این افراد حرفه ای مناسب تناسب اندام نیستند ، بنابراین اگر به دنبال Insta یا YouTube برای یک نکته تمرین هستید ، باید چند سوال از خود بپرسید.

این مرد چه حرفی می زند اما نمی گوید؟

دروغ شماره یک بسیاری از افراد که بر تناسب اندام تأثیر می گذارد ، دروغی است که آنها ناگفته می گذارند: این معنی است هرچه می فروشم جسمی را که اینجا می بینید برای شما به ارمغان می آورد.

واقعیت این است که افرادی که از طریق شکل گرفتن امرار معاش می کنند همه در حال آماده شدن هستند قبل از آنها شروع به فروش برنامه های آموزشی یا مکمل ها کردند. هنگامی که یک میله یدک کش دارید ، می توانید خاک اره را در یک شیشه بریزید و مردم نقاط ذهن خود را با آنها متصل می کنند فرض کنید که شما به آنها یک مکمل عضله سازی می فروشید. اگر تو داری بدن لاغر ، شما می توانید یک برنامه غذایی بفروشید و مردم قبول می کنند که اگر آنها برنامه را دنبال کنند ،مثل تو فرو می ریزم

صادقانه بگویم یک دقیقه: استفاده از استروئید در بین ورزشکارانی که در ورزشهایی که از نظر دارویی آزمایش نشده اند و یا اصلاً مسابقه نمی دهند ، شرکت می کنند کاملاً رایج است. اما از آنجا که استفاده غیر تفریحی در ایالات متحده غیرقانونی است ، بسیاری از مردم نمی خواهند در مورد آن صحبت کنند. (البته استثنائاتی نیز وجود دارد: در اینجا قبل و بعد از انتشار دانشمند ورزشی و بدنساز مایک اسرائیل جایی که او به طور غیر مستقیم سالهای “طبیعی” خود را با بخشی از دوره آموزشی خود مقایسه می کند که “در غیر این صورت” بوده است.)

به یاد داشته باشید که افراد با نفوذ اغلب از ویرایش عکس – با P استفاده می کنندhotoshop ، FaceTune؛ و سایر نرم افزارها برای اینکه در صورت لزوم لاغرتر (یا خمیده تر) به نظر برسند. موقعیت تمرکز بر روی قسمتهای خاصی از بدن یک هنر مطلق است که می توان آن را به عنوان خبرنگار به نسبت فوق العاده ای بدست آورد. دانایا مرسر اشاره می کند در چند درس کوچک خرابکارانه درباره نمایش او. اوه ، و: اگر به دنبال افراد با نفوذی هستید که برنامه های آموزش غنیمت را می فروشند ، این را در ذهن داشته باشید کاشت جلو چیزهای زیادی هستند

تجربه واقعی این شخص در چه زمینه ای است؟

اگر کسی برنامه های غذایی ، برنامه های ورزشی را بفروشد ، یا خدمات مربیگری ، آنها باید اختیار داشته باشند –رسماً یا غیر از این – برای بایگانی کردن آنها. به عنوان مثال ، یک گواهی آموزش شخصی از یک سازمان حقوقی مانند ACE ، ACSM ، NSCA ، یا دیگری NCAA معتبر یک چیز برای جستجو است برخی از مربیان یا مربیان گواهینامه رسمی ندارند ، اما ممکن است بهترین ورزشکارانی را که آموزش دیده اند ، یا سایر همکاران حرفه ای را که می توانند به آنها تضمین کنند ، نشان دهند. این روابط ذهنی بیشتر اگر در ابتدا آنها را برای یافتن مربی یا مربی دنبال کنید ، بهترین نتیجه را خواهد داشت: به عنوان مثال ، اگر چندین ورزشکار قدرتمند مورد علاقه شما توسط یک فرد آموزش دیده باشند ، ممکن است آن شخص منبع خوبی برای مشاوره شما باشد. .

اما به یاد داشته باشید که ورزش و تغذیه یک چیز نیستند. اگر کسی در مورد تغذیه مشاوره می دهد ، بررسی کنید که آیا آنها یک متخصص تغذیه ثبت شده هستند یا دارای صلاحیت مشابه هستند. در بسیاری از جاها ، اصطلاح “متخصص تغذیه” اصطلاحی تعریف شده قانونی نیست ، بلکه متخصصان تغذیه ثبت شده هستند افراد حرفه ای با مقدار قابل توجهی آموزش و تجربه هستند.

مانند دروغ ناگفته در مورد ظاهر بدن ، دیگری نیز وجود دارد که چیزی مانند این را می خواند: علم می گوید من درست می گویم. یافتن این مسئله دشوارتر است زیرا جستجوی اطلاعات مبتنی بر شواهد بسیار جالب است و بسیاری از متخصصان هستند که به صراحت بحث می کنند که اطلاعات آنها از کجا می آید و چگونه توصیه های آنها را شکل می دهد. اما افرادی نیز هستند که تصمیم می گیرند چه بگویند ، و سپس چند نظرسنجی را انتخاب کنید تا این پیام ها قانونی تر به نظر برسند.

آیا شخصی پیام ثابت و تا حدی خسته کننده ای دارد؟

واقعیت در مورد بیشتر چیزها در سالن ورزشی ، صادقانه بگویم ، نوعی کسل کننده است. اگر می خواهید لاغر شوید ، باید این کار را انجام دهید راهی برای خوردن کالری کمتر پیدا کنید. اگر می خواهید عضله بسازید ، باید به تدریج وزنه های سنگین تری را بلند کنید. اگر می خواهید در یک ورزش پیشرفت کنید ، مجبورید سالها به طور مداوم کار کنید.

کارشناسان واقعی – در اینستاگرام یا هرجای دیگر – چیزی را در این امر پنهان نمی کنند. آنها در مورد چالشهای ثابت ماندن بحث خواهند کرد و یا در مورد اینکه چه تمریناتی می تواند در مقابله با مشکل کوچکی که ممکن است پیدا کنید کمک می کنند.. آنها می توانند موفقیت ها را به اشتراک بگذارند: عکس های قبل و بعد از خود یا مشتریان یا اوج عملکرد مسابقات.

آنچه آنها انجام ندهید شما را ناگهان یک تمرین خاص یا نوع تمرین را “تمام پایان همه” اعلام کند. آنها همچنین تمرینات یا آموزش را به عنوان راه حلهای مستقل ارائه نمی دهند. اگر هر روز یک تمرین جالب دیگر را انتخاب می کنید ، می توانید سرگرم شوید و بدن خود را به حرکت در آورید – این یکی از حداقل اهداف اصلی است که به دست آورده اید. اما این همان داشتن برنامه ای نیست که شما را به اهداف خود نزدیک کند. هر کسی می تواند چند تمرین ارسال کند و آن را یک تمرین غنیمت یا راز پنهان برای افزایش عضله دو سر بازویی بنامد ، اما نتایج طولانی مدت از نحوه تمرین شما در طول زمان حاصل می شود.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir