چگونه می توان فهمید که آماده هستید جایی با شریک زندگی خود بگیرید


جابجایی با هم می تواند برای هر زوجی یک زمان هیجان انگیز باشد ، اما می تواند یک فاجعه نیز باشد. اگر هنوز در ماه عسل هستید یا فقط در تقسیم اجاره و صرفه جویی در هزینه خود عجله دارید ، ممکن است آماده باشید تا از چک لیست راه های فهمیدن آمادگی برای این قدم بزرگ ، صرف نظر کنید. اما ما همچنان آنها را برای شما لیست می کنیم.

درباره آنچه مهم است ، به خصوص در مورد امور مالی صحبت کنید

Lifehacker در مورد این قطعه صحبت می کند مجاز فروشنده املاک و مستغلات قطب نما چلسی هیل و اسناد حقوقی زن جوانی را که در حال حاضر نسبت به شریک زندگی خود که چندین سال با او زندگی کرده بود ، حکم حفاظت دارد ، بررسی کرد. هر دو یک چیز را گفتند: قبل از اینکه تو باشی دیدن در یک مکان جدید ، صحبت کنید سپس بیشتر صحبت کنید. به طور خاص ، در مورد امور مالی صحبت کنید و مطمئن شوید که این کار را به تنهایی و در یک محیط راحت انجام می دهید.

هیل گفت: “تا زمانی که آنها با من ملاقات نکنند ، من نمی خواهم در تصمیم گیری درمورد اینکه چه کسی چه چیزی را پرداخت می کند مشارکت داشته باشم.” “بنابراین ، قبل از اینکه آنها به من مراجعه کنند ، آنها باید تصمیم بگیرند ،” خوب ، شریک X به X می پردازد ، و شریک Y به Y پرداخت می کند. ” “

هیل گفت: این ضروری است که مردم در مورد درآمد خود صادق باشند و تصمیم بگیرند که آیا می خواهند 50/50 از اجاره ها و تسهیلات را تقسیم کنند یا هزینه تقسیم را به نسبتهایی تقسیم کنند که بر اساس میزان هر دو سود بیشتری داشته باشد. اگر یکی از شرکا سه برابر کار دیگری انجام دهد ، پرداخت اجاره بیشتر برای آن شریک غیرقابل تصور نیست.

اگر این پیشنهاد بحث و جدال ایجاد کند ، وقت آن است که به طور جدی بررسی کنید که آیا اتحادیه یک همکاری واقعی است. اختلافات در آغاز شکار در خانه می تواند منجر به مشکلات بزرگتری شود که احتمالاً پس از استقرار در آنجا به وجود می آید.

زن جوان با حکم حفاظت – که در اواخر این ماه در دادگاه برای نگهداری از حیوان خود برای حمایت عاطفی در دادگاه معرفی خواهد شد – موافقت کرد ، به عاشقان اجاره ای عاشق پیشنهاد می دهد زندگی مشترک بالقوه خود را از طریق “دریچه عدالت” تماشا کنند و نه “عدسی برابري”.

او توضیح داد که شریک زندگی اش دو برابر بیشتر از او کار کرده است ، اما انتظار داشت که اجاره خانه را تقریباً برابر تقسیم کند. وی گفت ، بعد از اینکه این شریک زندگی چندین قسمت انفجاری در خانه داشت و حتی در یک لحظه بدنبال او شد ، تصمیم خود را برای ترک خانه اعلام کرد. شریک وکالت را برای گرفتن حضانت حیوان برای حمایت عاطفی نگه داشته و به زن جوان توصیه کرده است که باید منتظر جدایی باشد تا زمانی که او از نظر مالی بهتر باشد.

این زن گفت ، شریک زندگی همچنین اضافه كرد كه او همچنین مجبور شد برای دریافت سهم خود از اجاره بیشتر “مذاكره” كند.

واقع بین باشید و به این فکر کنید که چگونه از خود محافظت کنید

زن جوان با حکم حفاظت ، که لایف هاکر نامش را به دلیل ادامه دادگاه نبرد نکرد ، گفت که هیچ پرچم قرمز در مورد احتمال شریک زندگی خود برای طغیان های خشن یا تاکتیک های آدم ربایی مالی نمی بیند. شخصی که برای زندگی ترسناک خواهد بود ، احتمالاً قبل از اینکه با هم زندگی کنید ، این را آشکار نمی کند ، بنابراین باید اینگونه باشید علاوه بر این مطمئن شوید – حداقل تا آنجا که ممکن است – که آنها شخصی هستند که می توانید با آنها زندگی کنید. و با این حال ، این اطمینان همیشه تضمین نمی کند که شما مین را برداشته اید.

البته ، هر شریک زندگی در انتظار نیست. بسیاری از افراد ، از جمله عزیز شما ، کاملاً سرد و طبیعی هستند ، اما شما هنوز هم باید به نیازهای خود فکر کنید – و یک طرح فرار که امیدوارم هرگز استفاده نکنید.

زن جوان محکوم به دادگاه از همه افراد احتمالی خواست تا اطمینان حاصل کنند که قبل از تقسیم خانه و هزینه هایشان با یک شریک زندگی ، می توانند به طور مستقل زنده بمانند. حتی اگر در نهایت هرگز مجبور به فسخ اجاره نامه ، نقل مکان یا تعیین اینکه کدام یک از منازعات مورد منازعه خواهد بود ، باشید ، دلگرم کننده است اگر بدانید که اگر داشته است به ، شما می توانید هرگز به خود اجازه ندهید در یک وضعیت ناخوشایند یا خطرناک قرار بگیرید فقط برای پس انداز پول یا به دلیل نداشتن منابع لازم برای فرار. اگر شریک زندگی شما از شما مراقبت می کند ، می فهمد که آیا می خواهید حرکت را به زمان جمع آوری پول کافی یا اعتماد به نفس عمومی موکول کنید تا در صورت یافتن خود از امنیت و سلامتی خود اطمینان حاصل کنید.

اجازه ندهید که در صورت رفتن به جنوب زندگی مشترک ، نگرانی در مورد تنهایی یا زندگی موقتاً کمتر از حد ایده آل شما را دلسرد کند. زن جوان گفت که پس از اولین طغیان خشن ، جدا شدن از شریک زندگی خود را به تأخیر انداخت زیرا نگران بود ، “اوه گه ، من مجبورم به خانه بروم.” زندگی با والدین یا یافتن چند هم اتاقی پایان دنیا نیست و مطمئناً به اندازه زندگی در جایی خطرناک یا ناخوشایند بد نیست.

هیل همچنین اشاره کرد که هنگام جستجوی خانه ، هر کس باید در مورد نیازهای منحصر به فرد خود صادق باشد ، “به خصوص با توجه به این جهان پس از COVID [wherein] بسیاری از افراد در یک دفتر با روش ترکیبی کار می کنند. او گفت: “از خودتان بپرسید ، خواه به دفاتر جداگانه احتیاج دارید یا به فضای شخصی. به همان اندازه كه شخصی را دوست دارید ، اگر هر ساعت از روز را با او سپری كنید ، می توانید با او روبرو شوید ، به ویژه هنگامی كه می خواهید كار كنید. برای خودتان در طول فرایند تصمیم گیری ، مهمترین دلیل آن این است که عدم رضایت از نیازهای شما در نهایت می تواند بر خود رابطه منفی تأثیر بگذارد. به طور معمول ، شما هنوز هم شخص خود هستید ، حتی اگر یک مرحله اساسی و متحد با شریک زندگی خود بردارید. برای رفع نیازهای شما

مایل به مصالحه باشید

هنگامی که پرچم های قرمز را شناسایی کردید و در مورد پول کلان صحبت کردید ، قبل از قدم گذاشتن در دفتر کارگزار هنوز کارهای بیشتری برای انجام دارید.

هیل پیشنهاد داد: “اگر هر دوی شما از خانه کار کنید ، این باعث جنگ خواهد شد؟” در این صورت ، “بهتر است فداکاری محله شود تا کمی فضای بیشتری داشته باشد. اولین چیزی که باید از خود بپرسید این است که “اولویت های سبک زندگی من کدامند؟”

وقتی تصمیم می گیرید با هم حرکت کنید ، باید از لایک و علاقه عمومی شریک زندگی خود آگاه باشید. در حالت ایده آل ، شما باید اهداف و علایق مشترکی داشته باشید ، و حتی اگر این کار را انجام دهید ، تعجب نکنید که وقتی در مورد محل زندگی خود می خواهید در چند نکته اساسی اختلاف نظر داشته باشید. ممکن است یکی از شما یک آپارتمان کوچک در خیابان های شلوغ شهر را ترجیح دهد و دیگری ممکن است تمایل بیشتری برای رفتن به سمت تخته سنگ داشته باشد. هیل گفت ، هر دو طرف باید تصدیق کنند که مجبور به سازش هستند چیزی.

اگر هر دو به دو سبک زندگی بسیار متفاوت متعهد هستید ، یک دقیقه استراحت کنید. واقعاً بگو انجام دادن شما می خواهید در یک محیط شلوغ شهری زندگی کنید ، و شریک زندگی شما در تعهد خود به لانگ آیلند مصمم است – اگر هر دو به سلاح های خود پایبند باشید ، می توانید از هم جدا شوید ، اما این ممکن است بدترین حالت نباشد. بعضی اوقات نیاز است که یک مکالمه جدی پیش بروید تا متوجه شوید چرا نباید این کار را انجام دهید. اگر فکر نمی کنید دور از مکان مورد علاقه خود خوشبخت باشید ، احتمالاً اینگونه نخواهید بود و پذیرفتن آن خوب است. بعضی اوقات چیزهای مختلفی می خواهید. از زندگی و رویاهای خود در خدمت شخص دیگری استفاده نکنید و به فکر “سازش” باشید.

در هر قسمت از روابط خود ، باید اولویت خود را با اولویت و شفافیت برقرار کنید. و پرورش اتحادیه و اهداف مشترک شما. اگر از این قسمت صرف نظر کردید زیرا اجاره نامه فعلی شما منقضی می شود یا می خواهید وارد مرحله رابطه ای شوید که فکر می کنید ثبات بیشتری دارد ، در این مورد تجدید نظر کنید. شما گزینه هایی دارید

اگر آماده هستید – واقعاً آماده – پس از این همه مکالمه طولانی و خوداندیشی ، مصالحه ها و حل مشکلات متقابل را با توافق با کدام یک از مشاوران مسکن تماس بگیرید. ادامه دادن. امتحان کنید


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes