[ad_1]

آیفون 12 در کنار باتری گوشی در زمینه سفید

عکس: ماساریک (Shutterstock)

آیفون قدیمی شما سن خود را حس می کند. برنامه ها باز می شوند ، انیمیشن ها نمی توانند بیشتر تقسیم شوند ، صفحه کلیدها مانند کار هیچکس عقب می مانند. قبل از اینکه دست به کار شوید و به جدیدترین و بهترین دستگاه اپل ارتقا دهید ، فقط به ارتقاء باتری فکر کنید.

ممکن است iPhone قدیمی شما باشد کامل خوب iPhone ، حتی در سال 2021 ، این درست است باتری یک دایناسور است همانطور که در توضیح داده شد این پست، پیری باتری (حتی با استفاده “کامل”)و با افزایش سن ، دیگر حداکثر شارژ اولیه خود را حفظ نمی کنند.

یک آیفون چهار ، سه یا حتی دو ساله می تواند باتری هایی داشته باشد که به نظر نمی رسد به آنها اعتماد کرد روی فنجان قهوه صبحگاهی اش اما فقط عمر باتری نیست که در اینجا غوطه ور می شود. این کل تجربه آیفون شماست

چرا باتری قدیمی آیفون شما را کند می کند

سخت افزار و نرم افزار اپل می توانند در مورد باتری کهنه شده آنقدر طاقت فرسا باشند که آیفون شما با فعالیت زیاد ممکن است به طور غیر منتظره خاموش شود. برای جلوگیری از این اتفاق اغلب ، Appleautomatically کمبود (کندی) پردازنده آیفون شما ، که به باتری با هزینه عملکرد استراحت می دهد.

این شرکت سالها پیش در واقع برای این استراتژی وارد آب گرم شدوایدر واقع نه من می گویم کسی برای آن. مصرف کنندگان سالهاست حدس می زنند که اپل عمداً آیفون های قدیمی خود را کند می کند و حتی به دلایل خوبی ، وقتی صحت آن تایید شد ، ظاهر خوبی نبود.

اپل پس از بروز رسوایی راه خود را تغییر نداد، اما برای آنها شفاف تر شد: شما قبلاً به دستگاه دسترسی دارید ابزار باتری که در صورت تعویض ساده باتری ، ممکن است به شما اطلاع دهد سرعت iPhone خود را افزایش دهید

نحوه بررسی وضعیت باتری آیفون خود

به تنظیمات> باتری> وضعیت باتری بروید. در اینجا می توانید “حداکثر ظرفیت” باتری آیفون خود را مشاهده کنید که معیاری از میزان شارژدهی باتری آن در مقایسه با زمان نو بودن آن است. به عنوان مثال ، اگر حداکثر ظرفیت شما 78 است ، شارژ باتری تا 100 is شبیه به 78 when است که برای اولین بار تلفن را برداشتید. کامل نیست.

اکنون “Maximum Performance Opportunity” را علامت بزنید. اگر همه چیز درست کار کند ، خواهید دید “باتری شما در حال حاضر عملکرد معمولی را حفظ می کند. ” در عوض ، موارد زیر را مشاهده می کنید:

این آیفون دچار خاموش شدن غیر منتظره ای شد زیرا باتری نمی تواند حداکثر قدرت مورد نیاز را تأمین کند. مدیریت عملکرد برای جلوگیری از تکرار این امر اعمال می شود. غیرفعال کردن …

این بدان معناست که در یک مرحله باتری شما بسیار کم بود تا بتوانید از پتانسیل کامل آیفون خود استفاده کنید آیفون شما خاموش می شود به طور غیر منتظره پایین. در پاسخ ، iOS سرعت CPU را افزایش می دهد و همزمان از باتری پشتیبانی می کند دیوانه کردن شما.

درباره آن چکار میتونید بکنید

شما من میتوانم این تأخیر را با ضربه زدن روی “غیرفعال کردن” غیرفعال کنید ، از نظر تئوری iPhone خود را به سرعت بازگردانید ، اما بدانید که شما به خطر انداختن توقف غیر منتظره دیگری در آینده برای جلوگیری از تکرار مجدد این فرایند ، راه حل محکم تر این نیست که تلفن بگیرید ، بلکه به سادگی است برای تعویض کامل باتری

این امر همچنین مزاحمتی برای بانک ایجاد نمی کند: حتی با وجود خدمات ارائه شده توسط اپل ، آ باتری جدید بر تو حکومت خواهد کرد بسته به مدل آیفون شما 49 دلار یا 69 دلار. در مقایسه با هزینه خرید آیفون جدید ، تعویض باتری یک سرقت است ، و این کار دوباره سرعت می بخشد دوباره بالا.

حتی بعد از آمدن راه افتادن iOS 15 ، اپل خواهد بود پشتیبانی از آیفون هایی که در سال 2015 عرضه شدند. پایبندی به فناوری قدیمی هرگز آسان نبوده است و از خرج کردن بپرهیزید پول نقد جدی برای دستگاه جدیدی که واقعاً به آن احتیاج ندارید. اگر تمام استفاده از آیفون 6S برای شش سال پس از خرید لازم باشد ، ارتقاء باتری آن 49 دلار است. مثل این است که برای من بی معنی.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir