چگونه می توان فهمید که مهد کودک شما برای کودک شما مناسب نیست یا خیر


تصویر برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: بیبرنارد (شاتر استوک)

یافتن یک کودکستان خوب کار دشواری است. قیمتی وجود دارد که می تواند معادل پرداخت وام دوم در هر ماه باشد. لیست انتظار ، که برای برخی از مراکز می تواند تا چندین سال کار کند. به علاوه نگرانی در مورد چگونگی انطباق فرزند شما با محیط کودک جدید. با وجود همه این عوامل ، احساس کردن اینکه شما فقط باید آنچه را که می توانید پیدا کنید انتخاب کنید. اما یافتن مهد کودک مناسب در واقع یافتن شکل مناسب برای کودک شماست.

برای نشانه های واضح تر کودکستان بد ، والدین می توانند به اینترنت وصل شوند مجوز مهد کودک را بررسی کنید، و همچنین هر گونه شکایت یا نقص ثبت شده. یک عدد هم هست پرچم های قرمز مراقب باشید ، به عنوان مثال ، اگر کودک شما دائما بیمار است. اگر این اتفاق بیفتد ، شما یک مشکل بهداشت و ایمنی دارید ، نه یک مسئله مناسب.

یافتن مهد کودک مناسب کودک شما

فراتر از این نگرانی های جدی تر ، این سوال ملموس وجود دارد که آیا کودکستان کاملاً خوبی که مراقبت از بسیاری از کودکان را کاملاً خوب انجام دهد ، برای فرزند شما مفید است؟ برخی از مراقبت های روزانه ممکن است برای کودک شما مناسب تر باشد ، در حالی که بعضی از آنها اصلاً مناسب نیستند.

کری کرونکی ، مدیر ارشد بازاریابی ، گفت: “کودکانی وجود دارند که در یک محیط ساختار یافته رشد می کنند و کودکانی هستند که در یک محیط متفاوت رشد می کنند.” Care.com.

پویایی کلاس ، که می تواند هنگام ورود یا بیرون آمدن سایر کودکان تغییر کند ، همچنین می تواند تأثیر زیادی در تجربه کودک داشته باشد. همچنین مسئله شخصیت و خلق و خوی وجود دارد ، با بعضی از کودکان در یک کلاس کامل پر رونق ، در حالی که دیگران ممکن است در یک گروه بزرگتر مبارزه کنند. برای برخی از کودکان ، اقامت در طول روز در کنار گروهی از همکلاسی ها به آنها کمک می کند تا باز شوند. برای کودکان دیگر ، این ممکن است منجر به طرد آنها شود.

كرونكی می گوید: “برخی از كودكان واقعاً در محیط كوچك تری رشد و شكوفایی می كنند.

علائم عدم رضایت کودک شما در مهد کودک

بعضی از نشانه هایی از عدم رضایت کودک شما در مهد کودک است شامل گریه هنگام ورود ، تغییر شخصیت ، عدم تمایل به ورود به ساختمان و امتناع از غذا خوردن. اگر به دلیل احساسات عصبی و یا سایر مشکلات رفتاری با شما تماس تلفنی زیادی برقرار کند ، این نیز می تواند نشانه ای از آن باشد. در مورد قضاوت در مورد مناسب بودن مهد کودک ، با فرض اینکه هیچ نگرانی از نظر بهداشتی یا ایمنی وجود ندارد ، توصیه کرونکی این است که صبور باشید.

وی می گوید: همیشه بین اعتماد و گوش دادن به فرزندتان و درک این نکته که بعضی اوقات طول می کشد تا کودک با محیط جدید سازگار شود تعادل وجود دارد.

انتقال دشوار است – حتی برای بزرگسالان –و وقتی کودک کوچکی هستید دو برابر کنید. عادت به مهد کودک جدید ممکن است مدتی طول بکشد ، اما در بسیاری از موارد مسئله تسکین کودک شما و مهلت دادن به او برای سازگاری با یک محیط جدید است.

ارتباطات باز بسیار مهم است

اقدامات احتیاطی برای COVID-19 درک مناسب بودن یا نبودن کودکستان را دشوار می کند ، زیرا در بسیاری از موارد ، والدین دیگر اجازه ورود به کلاس را ندارند. پیش از این ، والدین می توانستند در حین ترک تحصیل سریع با معلم صحبت کنند یا تعامل فرزندشان با سایر کودکان را مشاهده کنند ، که همچنان به شناسایی نگرانی های احتمالی یا قطع مشکلات بالقوه.

اکنون درک آنچه اتفاق می افتد بسیار دشوارتر است. به همین دلیل ارتباط منظم با مراکز ارائه مهد کودک چه از طریق تلفن و چه از طریق ایمیل از اهمیت بیشتری برخوردار است. غالباً ، اگر كودكی مشكل دارد ، ارائه دهندگان مهد كودك متوجه والدین می شوند و آنها را مطلع می كنند. اگر مشکلی وجود داشته باشد ، آنها همچنین پیشنهاداتی در مورد آنچه می تواند کمک کند دارند.

کرونکی می گوید: “برقراری ارتباط آزاد با یک مراقب کودک بسیار مهم است.”. “داشتن این ارتباطات باز و همکاری مشترک واقعاً مهم است ، هم برای درک اینکه مشکلی وجود دارد و هم برای تلاش برای غلبه بر آن و گاهی اوقات تصمیم می گیریم که جدا کردن بهتر است.”

در پایان روز ، کودکستانی که مناسب ترین مکان برای آن است زیاد کودکان ممکن است برای فرزند شما بهترین نباشند –و این خوب است هر کودکی متفاوت است. اگر قضاوت می کنید که آیا مهد کودک شما برای کودک شما مناسب است یا خیر ، اجازه دهید غریزه شما را راهنمایی کند.

کرونکی می گوید: به روده خود اعتماد کنید. “والدین فرزند خود را بهتر از دیگران می شناسند.”


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes