[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: جان مکدوگل / خبرگزاری فرانسه (گتی ایماژ)

در پایین مراسم رژه غرور در نیویورک به خاک سپرده شد شریک زندگیection در وب سایت شماتحت سازمانهای عمومی اختصاص داده شده به علت برابری حقوق افراد LGBTQ توسط غول های شرکت های بزرگ که اندک دارند کشته می شوند تاریخچه مثبت فعالیت.

همه آنها توسط یک سیستم از سطوح سازمان یافته اند ، با بانک ها و شرکت های آبجو با همبستگی با دیگر شرکت های عمومی تجارت می کنند ، که با وضعیت “پلاتین” ، “طلا” ، “نقره” و “برنز” مشخص می شوند. این نوعی لیست حمایت مالی است که می توانید از یک رویداد NASCAR یا یک بازی کالج Bowl انتظار داشته باشیداما غرور سنتی است که ریشه در رادیکالیسم دارد؛ کاتالیزور او ظلم بی رحمانه و غیرقانونی بود جامعه همجنس بازان در نیویورک توسط NYPD در سال 1969.، که با شورش در استون وال به پایان رسید و دهه های بعدی فعالیت که موجب تقویت حقوق همجنسگرایان برای جریان توده ای شد.

شما ممکن است پیدا کرده باشد که شرکت شما به راحتی قفل شده است بربه افتخار پس از ازدواج همجنسگرایان بورس تحصیلیمن از نظر قانونی، باز چنین شرکت های بزرگ “همبستگی “ شما اغلب می توانید هوسوختگی ، به ویژه هنگامی که اقدامات یک شرکت با شعارهای آن مطابقت ندارد.

چگونه می توان فهمید که کمپین غرور شرکت مزخرف است

فقط آنقدر اراده خوب وجود دارد که موضوع رنگین کمان یک عکس نمایه می تواند ایجاد شود ، به خصوص اگر یک این شرکت پیام پشتیبانی را پخش می کند ، اما میلیون ها نفر را به سیاستمداران ضد LGBTQ اهدا می کند.

به عنوان مثال ، دانستن اینکه کارفرمای شما کجا می تواند مقداری از پول اضافی شما را اهدا کند (اگر در شرکتی کار می کنید که به اندازه کافی غنی است و می تواند به فعالیت های سیاسی اهدا کند) شروع خوبی است. می توانید پول را از طریق تعدادی پایگاه داده مانند وب سایت کمیسیون انتخابات فدرال یا اسرار آشکار برای دیدن اینکه آیا مدیر عامل یا اعضای هیئت مدیره شرکت شما به خصوص با ضد LGBTQ PAC یا Super PAC راحت هستند یا خیر. نیز وجود دارد خریدار مترقی ، که تقریباً همان کار را انجام می دهد ، البته با توجه به مصرف کنندگان.

همچنین این سوال وجود دارد که یک شرکت در سطح ملموس برای کارمندان LGBTQ خود چه می کند. آسان است که ارتباطات شرکتی در ماه ژوئن ، زمانی که جشن های افتخارآفرینی در اوج خود هستند ، به اوج خود برسند شرکت ها در رنگین کمان پرواز می کنند پرچم ، فقط برای غلبه بر یکدیگر نیست. مهمتر اینکه ، واقعاً چه نوع شرکتی است درست برای کارمندان خود هنگامی که کانون توجه در جای دیگری می درخشد. زیاد مخصوصاً شرکتهای کاملاً آماده کمک مالی برای LGBTQ فقط به دلیل روابط عمومی مثبت است ، اما می تواند مواردی مانند مراقبت های بهداشتی فرا فراگیر را رها کند یا بیمه ای که به عنوان مثال سلامت روان را پوشش می دهد.

پسندیدن مقاله ارسالی برای Vox از سال 2018، در واقع یک فضای قتل عام است که وقتی شرکتهای بزرگ از غرور پراید پول می گیرند ، غالب است:

بنابراین رفتن پول به موسسات خیریه LGBTQ چیز خوبی است ، نه؟ بطور انتزاعی ، بله ، اما به طور کلی ، این ساختار مصرف کننده-اهدا کننده زمینه ای را برای به اصطلاح سستی ایجاد می کند ، و راهی برای مارک ها و مصرف کنندگان فراهم می کند تا با تلاش کم برای حمایت از اهداف اجتماعی و سیاسی.

در اصل ، هر شرکتی به دلیل مناسب بودن بازاریابی از مسائل LGBTQ دفاع می کند باید مراقب باشی.

با پشتیبانی عملی شرکت شما چه باید کرد

بسیاری از شرکت ها دارای منابع داخلی و گروه های کارکنان LGBTQ هستند ، اما بسته نگه داشتن درب می تواند تغییرات زیادی را در سطح وسیع تری تحت تأثیر قرار دهد. آموزش دیگران ، به ویژه کسانی که LGBTQ نیستند، یک قسمت اجباری از ساخت یک محل کار با دامنه بیشتر است.

صریح صحبت کردن در مورد استفاده از ضمایر غیر باینری یا عادی سازی استفاده واحد از “آنها می تواند کارهای بیشتری را انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که جو تجاوز خرد وجود ندارد فعالیت در پشت جنبه عمومی شمول. به معنای وسیع تر ، حذف زبان جنسیتی از سیاست های نوشتاری شرکت می تواند کارگران غیر جنسیتی را شامل شود.

روش دیگر برای مدیران و افراد برتر برای ارتقا the هدف ، ایجاد تنوع و گنجاندن بخشی از روند بررسی کارکنان است. این امر آن را به جای ایده ای مبهم که از نظر تئوری خوب به نظر می رسد اما به روز نمی شود ، بخشی رسمی از معیارها می کند. همچنین می توانید از شرکت بخواهید که مزایای مشابه را برای کارمندان LGBTQ و همکارانشان فراهم کند. این به معنای تضمین مرخصی استحقاقی والدین برای هرکسی است که صاحب فرزند شود.

از منظر بالا به پایین ، ممکن است ارزش استخدام یک متخصص برای آموزش کارگران در اصول شامل LGBTQ ، ایده آل از طریق سمینارهای حضوری باشد.

یکی از موثرترین راههای استفاده از قدرت جمعی این است که محل کار خود را متحد کنید ، که به کارگران اجازه می دهد مجموعه ای از استانداردها را در محل کار رسمیت دهند ، سپس به صورت قانونی مدون می شوند. البته ، موفقیت کلی در مبارزات صنفی شما به همکاری کارفرمای شما بستگی دارد ، اما مزایای فوق (و بسیاری مزایای دیگر) می تواند باشد از طریق این روند.

اگرچه ممکن است همبستگی شرکتی به صدا درآیدبیشتر اوقات ، ممکن است کمتر انجام شود ، البته فقط از طریق اقدامات جمعی. آیا چیزی بیشتر از این بیانگر روحیه غرور است؟

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir