[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه بفهمیم کولر گازی شما از نظر انرژی از نظر انرژی مناسب برای اتاق شماست

عکس: ND700 (شاتر استوک)

بسیار راحت خواهد بود اگر یک تهویه مطبوع قابل حمل مستقیماً وارد پنجره شما شود و بلافاصله خانه شما را خنک کند ، باندازه اتاق مورد نظر مهمترین جنبه جستجوی کولر گازی مطبوع است. یشما نمی خواهید یک واحد کوچکتر در مقابل یک اتاق کششی بزرگ داشته باشید به این امید که یک فاصله از گرما ایجاد کند.

اندازه و ظرفیت انرژی باید متناسب با اندازه اتاق شما باشد. این به اندازه کافی منطقی به نظر می رسد ، اما خرید بلوک مناسب اجباری است تا در تمام تابستان عرق نکنید یا اتاق نشیمن خود را به یک جعبه یخ تبدیل کنید.

چگونه کولر گازی قابل حمل مناسب پیدا کنیم

اصول اولیه به اندازه کافی آسان است. شما باید پنجره خود را اندازه بگیرید ، یا اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که شکافی برای درایو AC طراحی کرده اید ، این را اندازه بگیرید. اکثر خرده فروشان بزرگ گزینه هایی از جمله آمازون ، هوم دپو و بهترین خرید را دارند. هنگامی که اندازه را درک کردید ، می خواهید وارد بحث های مهمتری شوید: nواقعاً ، به چند BTU نیاز دارید.

دو نوع مختلف از دستگاه های AC قابل حمل وجود دارد: Tیک شلنگ که روی پنجره شما نشسته است ، و دستگاه های شیلنگ دوتایی قابل حمل که در پنجره ها یا شکاف های دیوار قرار نمی گیرند. در بیشتر مواقع شاهد مدل هایی با شلنگ های دوتایی هستید که فضای بزرگتری را خنک می کنند – به عنوان مثال ، شاید کتابخانه ای که سیستم تهویه مطبوع مرکزی ندارد. برای اهداف ما ، ما به دیوارها / پنجره ها خواهیم چسبید ، زیرا ما در مورد خنک کردن آپارتمان یا خانه خود صحبت می کنیم.

BTU چیست؟

شاخص انرژی مورد استفاده توسط کولرهای گازی قابل حمل واحد حرارتی انگلیس یا BTU است. به ویژه مانند لوله کشی وب سایت BHI Service می نویسد، “یک BTU به مقدار انرژی مورد نیاز برای افزایش درجه حرارت یک کیلوگرم آب به میزان 1 درجه فارنهایت اشاره دارد.”

همه دستگاه ها دارای درجه BTU هستند که عددی است که دامنه انرژی و قدرت کولر را توضیح می دهد. به طور کلی ، هرچه BTU بالاتر باشد ، دستگاه انرژی بیشتری مصرف می کند ، اما همچنین ظرفیت خنک کننده آن برای یک اتاق بزرگتر نیز بیشتر است. یا اینطور فکر کنید: درجه بندی بالای BTU برای خنک سازی اتاق های بزرگ مناسب است ، در حالی که رتبه های پایین BTU باید برای یک اتاق کوچکتر کافی باشد.

آن ها هستند ابزارهای آنلاین تا به شما کمک کند بفهمید درجه BTU برای متر مربع شما مناسب است ، اما همچنین می توانید اعداد را خودتان کاهش دهید. پسندیدن گزارش های کاربر“تهویه مطبوع برای هر متر مربع فضای زندگی به 20 بی تی یو نیاز دارد.” در اکثر واحدهای AC دامنه 5000 تا 12،500 بی تی یو وجود دارد ، بنابراین شما می توانید نیاز خود را بر اساس این معیارها تخمین بزنید.

چه تعداد BTU برای اتاق خود نیاز دارید؟

اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما ممکن است مستقیم ترین مکان برای خنک شدن نباشد ، به خصوص اگر باشد پنجره های بزرگ که دقیقاً زیر خورشید قرار دارند یا سقف های بلند که هوای گرم را می گیرند.

از آنجا که برخی از داده ها به احتمال زیاد نیازهای خرید شما را تعیین می کنند ، تولید کننده AC سیلوان برخی از رهنمودها را ارائه می دهد:

  • 7500 BTU 150 فوت مربع x 8 فوت سقف = 1200 فوت مکعب را پوشش می دهد
  • 9000 BTU 200 فوت مربع x 8 فوت سقف = 1600 فوت مکعب را پوشش می دهد
  • 10،000 BTU 300 فوت مربع x 8 فوت سقف = 2400 فوت مکعب را پوشش می دهد
  • 12000 BTU 400 فوت مربع x 8 فوت سقف = 3200 فوت مکعب را پوشش می دهد
  • 13000 BTU 450 فوت مربع x 8 فوت سقف = 3600 فوت مکعب را پوشش می دهد
  • 14000 BTU 500 فوت مربع x 8 فوت سقف = 4000 فوت مکعب را پوشش می دهد

وقتی نوبت به اندازه گیری متر مربع می رسد ، Consumer Reports با هدف “اندازه گیری اتاق شما ، ضرب طول در عرض را انجام می دهد. اندازه اتاق هایی را که با درب جدا نمی شوند جمع کنید ، زیرا کولر باید هر دو اتاق را خنک کند. ”

ما امیدواریم که این بتواند شما را به فکر تهویه مطبوع مناسب برای خنک کردن خانه خود بیاندازد که ممکن است در تابستان امسال متورم شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir