چگونه می توان فهمید که گیاه شما چه زمانی به کود احتیاج دارد و چه مقدار از مقدار آن زیاد است


تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: FotoHelin (شاتر استوک)

لقاح می تواند کمک با دادن گیاهان سالم و قوی تر گیاهان را تقویت کنید سطح مغذی کاملا متعادل، دلگرم کننده نیروی ریشه و شکوفه طولانی تر. اتفاق نظر کلی این است که باید گیاهان خود را در فصل رشد کود دهید ، یعنی اوایل تا اواسط بهاراما در واقعیت آنقدر ها هم ساده نیست: هر گیاهی دارد نیازهای مختلف لقاحو انجام صحیح آن کمی علم است.

قسمت سخت این است که بدانید آیا بیش از حد مقدار داده اید یا نه ، بنابراین hدر اینجا نحوه فهمیدن اینکه گیاهان شما گرسنه مواد مغذی هستند یا خیر دریافت بیش از حد غذا.

چگونه می توانید بفهمید گیاه شما به کود چه نیازی دارد؟

سایت اطلاعاتی در مورد گیاهان راهنمای باغ توضیح می دهد که گیاهان به تعادل مناسب مواد معدنی نیاز دارند ، مهمتر از همه مواد معدنی مانند نیتروژن ، فسفر ، و پتاسیم. وجود دارد دلایل متعدد برای بالقوه کمبود مواد معدنی ، از جمله شرایط نامناسب خاک ، عدم تعادل در PH یا سطح خشکسالی. وقتی گیاهان کمبود این عناصر غذایی را داشته باشند دقیقاً نمی تواند گریه کن و به تو بگو که علائم نیز گرسنه هستند همان a نیستند کمبود آب یا آفتاب ناکافی

طبق راهنمای باغ ، کمبود نیتروژن منجر به ظهور برگهای زرد می شود ، از نوک شروع می شود و به ساقه می رسد. از طرف دیگر ، فسفر “باعث تجمع نیترات ها در گیاه می شود ، به آن یک رنگ سبز تیره و تیره می دهد ،“و بعضی اوقات برگها بنفش می شوند. وقتی سطح پتاسیم خیلی کم است ، می توانید شروع به دیدن کنید لکه های کوچک آنها روی برگها رشد می کنند ، که با گذشت زمان رشد می کنند و لکه های بزرگی از تغییر رنگ ایجاد می کنند.

هنگامی که این علائم ظاهر می شود ، یک شرکت زیست فناوری است راه سبز علاوه بر این ، تغییرات خاک و کود آهسته آزاد می شود به گیاهان خود را به آرامی شیر دهید بازگشت به سلامتی.

“سوزاندن کود” چیست؟

طرف دیگر کوددهی گیاهان ، دادن آنها است خیلی زیاد مواد مغذی ، ایجاد آنچه “سوزاندن کود. “مصرف زیاد کود می تواند رطوبت گیاهان شما را بمکد ، باعث خشک شدن و سوختگی می شود (از این رو نام آن است). برگها بژ یا قهوه ای به نظر می رسند. و کوچک شدن لقاح بیش از حد نیز می تواند مانند رگه های سفید در برگهای سبز به نظر برسد.

باغ توصیه می کند هر گونه کود قابل مشاهده را حذف کنید ، سپس هنگام ظهور این علائم ، خاک را “شسته” کنید. شستشو شامل آبیاری هرچه بیشتر بدون غرق شدن گیاه برای شستن غذای اضافی گیاه در امتداد سیستم ریشه است. در فضای باز ، tاو عیب در شستشو و کودهای شیمیایی اضافی اثرات سوئی بر مجاری آب دارد. کودها می توانند اخلال در اکوسیستم طبیعی جلبک ها و ماهی ها و حیات وحش دریایی را از بین می برد. به از لقاح زیاد خودداری کنید، کود آهسته رهش را امتحان کنید یا از کودهای آلی طبیعی برای مواد مغذی گیاه استفاده کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes