[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: الینا بالیوز (شاتر استوک)

گیاهان خانگی راهی عالی برای تزئین و حفظ آنها حتی می تواند مزایای روانی داشته باشدباز گربه یا سگ کنجکاو ، زیاد است گیاهان نیز می توانند ژست خطر عمده سلامتی. بنابراین قبل از آوردن هر گیاهی به خانه ، باید از علائم قابل توجه سمیت آگاه باشید تا بتوانید بدون نگرانی به راحتی تزئین کنید فرصت برای حیوان خانگی مورد علاقه خود را مسموم کنید.

چگونه یک گیاه سمی را تشخیص دهیم

احتمالاً می دانید که بعضی از گیاهان برای گربه یا سگ خبر بدی هستند ، اما روش اینگونه است مهم فهمیدن عرض گیاهان خانگی معمولی که می تواند کشنده باشد حیوانات خانگی. مطابق با به انجمن انسانی، “بیش از 700 گیاه وجود دارد که به عنوان سمی شناخته شده اند (به این معنی که آنها به اندازه کافی مواد فعال فیزیکی یا سمی تولید می کنند تا اثرات مضر روی حیوانات ایجاد کنند).” بیشتر این گیاهان در مهد کودک یا فروشگاه سخت افزار محلی فروخته نمی شوند ، دانستن آنها باید کاملاً منطقی باشند برای احتیاط

اگر به گیاهان نگاه می کنید ، قبل از بردن آنها به خانه ، علائم مسمومیت را بررسی کنید. دانش فنی باغ توصیه می شود برای جلوگیری از گیاهان با:

 • آب شیر
 • برگهایی به طور طبیعی براق
 • یمیوه های الف یا سفید
 • چتر-گیاهان شکل گرفته

اینها شایع ترین هستند علائم مسمومیت رو به بیرون وجود دارد و باید توسط شخص غیر روحانی نسبی به اندازه کافی آسان باشد. زیرا بیشتر ما طبقه شناس گیاهان نیستیم، با این حال، این است به طور منطقی از افرادی که گیاهان را از آنها خریداری می کنید بپرسید که آیا مناسب حیوانات هستند یا اینکه تحقیقات خود را انجام دهید – جستجوی سریع اینترنت هنگام بارگیری کالسکه می تواند درد قلبی شما را در راه نجات دهد.

چه گیاهانی شناخته شده اند سمی برای گربه و سگ؟

همانطور که گفته شد ، بسیاری از گیاهان برای حیوانات مضر هستند، بنابراین حتماً تحقیق کنید در مورد a گیاه خاص اگر مطمئن نیستید هنوز هم برخی گیاهان رایج وجود دارد برای خانگی که حیوانات خانگی دارد خطرناک شناخته شده است. تیاو انجمن آمریکایی پیشگیری از ظلم به حیوانات (ASPCA) لیستی از 10 را ارائه می دهد گیاهانی که باید به آنها احتیاط کنید ، زیرا بدن کاملاً زینتی در خانه ها و باغها هستند:

 • نیلوفرها، از جمله سوسن و سوسن آسیایی ، می تواند برای سگها و گربه ها سمی باشد ، اما اثرات آن در گربه ها بسیار شدیدتر است. ”
 • آزالیا و رودودندرون بسته به مقدار خورده شده توسط سگ ها ، گربه ها و اسب ها می تواند اثرات مختلفی داشته باشد. “آنها اغلب در باغ ها و پارک های مردم یافت می شوند.
 • کف دست فرش برای حیوانات کوچک بسیار سمی است و به طور کلی برای همه حیوانات خانگی خطرناک است. در حالی که کل گیاه سمی است ، دانه ها یا آجیل سمی ترین قسمت هستند. “
 • لاله هااگرچه زیبا است ، اما می تواند باعث ناراحتی معده شود ، که در بعضی موارد ممکن است شدید باشد. “
 • گلهای گل ادرار این احتمال وجود دارد که بسیار خطرناک باشد زیرا حاوی سیانید است. ”
 • گل نرگس ممکن است باعث ناراحتی معده شود ، که در بعضی موارد ممکن است شدید باشد. “
 • میزبان برای فضای سرسبز در حیاط پشتی درست کنید. اما حتما به حیوانات خانگی خود در اطراف آنها توجه کنید زیرا باعث ناراحتی معده می شوند. “

وجود دارد گیاهان بسیار سمی تر از این، بنابراین دوباره مطمئن شوید که ابتدا می دانید چه چیزی را در داخل منزل وارد می کنید. اگر می خواهید به هیچ وجه از خطر (و بار تحقیق) جلوگیری کنید ، به گیاهانی بچسبید هستند که شناخته شده است برای حیوانات خانگی شما ایمن است

من هم همینطوراگر بدترین اتفاق افتاده باشد و به خودت مشکوک باشی حیوان خانگی وجود دارد بلعیده شده چیزی که نباید بگیرید حیوان را سریعاً به دامپزشک یا کلینیک اورژانس برسانید. اگر به راهنمایی فوری نیاز دارید ، می توانید cخط تلفن اضطراری اضطراری ASPCA 24 ساعته به شماره 1-888-426-4435.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir