[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

تصویر: اینستاگرام

از امروز ، همه کاربران اینستاگرام می توانند از نمایش لایک و بازدید در تصاویر و فیلم های خود چشم پوشی کنند. و اگر شما واقعاً “بدون پسندیدن” را می خواهید ، اکنون این برنامه به شما امکان می دهد پسندیدن های خود را پنهان کرده و شمارنده ها را مشاهده کنید همه چيز ارسال در جدول زمانی شما.

اینستاگرام در حال بررسی این است که هنگام آزمایش این ویژگی های جدید ، تعداد پسندیدن ها را به طور عمومی از برنامه حذف کند. هر چه شرکت می گوید او تصمیم گرفت لایک را برای کاربرانی که ترجیح می دهند “در عکسها و فیلمهای به اشتراک گذاشته شده به جای تعداد پستهایی که دوست دارند” تمرکز کنند ، در حالی که عملکرد را در جای خود قرار دهند.

حذف گزارش عمومی در همه پست ها به هر حال معنی چندانی نخواهد داشت – پسندیدن های اینستاگرام شاخص مهمی برای جذب مخاطب برای مارک ها و تأثیرگذاران است. با این حال ، لایک ها نیز ممکن است باعث حواس پرتی شوند. همه کسانی که از اینستاگرام استفاده می کنند برای ایجاد تعداد زیادی فالوور تلاش نمی کنند و توانایی حذف آنها برای کسانی که ترجیح می دهند تمرکز خود را بر روی به اشتراک گذاشتن و مشاهده پست ها بگذارند بدون اینکه تحت تأثیر تجزیه و تحلیل و محبوبیت قرار بگیرند ، عالی است.

چگونه نظرات و پسندیدن ها را در پست های اینستاگرامی خود پنهان کنید

اگرچه در حال حاضر راهی برای پنهان کردن لایک ها و بازدیدها برای همه پست های پیش فرض شما وجود ندارد ، شما می توانید به راحتی شمارنده پسندیدن را برای هر پست جدید یا موجود خاموش کنید (یا دوباره فعال کنید). با این کار کاربران دیگر نمی توانند تعداد لایک های پست را ببینند ، اما در صورت پسندیدن پست ، همچنان اعلان دریافت خواهید کرد.

لایک ها را در پست جدید اینستاگرام مخفی کنید

  1. ارسال یک پست جدید
  2. ضربه زدن “تنظیمات پیشرفته” در پایین آخرین صفحه ویرایش ، جایی که عنوان را به پست اضافه می کنید.
  3. فعال سازی “لایک و بازدیدها را برای این پست مخفی کنید.”
  4. به صفحه ویرایش برگردید ، سپس روی کادر تأیید ضربه بزنید تا پست خود را ایجاد کنید.

لایک ها را در پست های موجود اینستاگرام مخفی کنید

  1. به حساب اینستاگرام خود بروید و پستی را باز کنید.
  2. روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید ، سپس را انتخاب کنید “مانند شمارش مخفی شوید.”
  3. برای هر پستی که می خواهید پسندیدن ها را در آن پنهان کنید این کار را تکرار کنید. پس از ارسال می توانید در هر زمان این ویژگی را روشن یا خاموش کنید.

چگونه می توان از نمایش لایک و برداشت در پست های دیگران در اینستاگرام جلوگیری کرد

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: اینستاگرام

  1. از حساب اینستاگرام خود به تنظیمات> انتشارات.
  2. سوئیچینگ “تعداد پسندیدن ها و نظرات را پنهان کنید.”
  3. دیگر لایک ها / بازدیدهای ذکر شده در همه پست های تاریخ خود را مشاهده نخواهید کرد (توجه: این امر تأثیری بر این ندارد که دیگران می توانند لایک ها / بازدیدها را در پست های خود شما مشاهده کنند).[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir