[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: دراگانا گوردیچ (شاتر استوک)

دیروز IRS پورتالی برای سرویس دهی به اینها راه اندازی کرد که به طور معمول نیازی به ثبت مالیات ندارند اما هنوز واجد شرایط مالیات هستند اعتبار مالیاتی ویژه کودکان به ارزش هر معتاد تا 3600 دلار. این ابزار قصد دارد تا شکاف بین افراد کم درآمد و مالیات را از بین ببرد ، که بدون شماره تأمین اجتماعی یا آدرس فعلی نمی تواند مزایایی را تأمین کند. در اینجا مواردی است که شما باید بدانید اگر این وضعیت برای شما صدق می کند.

سود مالیاتی برای کودکان چقدر است؟

به عنوان بخشی از برنامه نجات رئیس جمهور بایدن در ایالات متحده ، اعتبارات مالیات کودک از 2،000 به 3600 برای هر کودک افزایش یافت برای کودکان زیر شش سال و 3000 دلار برای هر کودک برای کودکان 6 تا 17 سال و 500 دلار برای افراد بزرگتر.

به جای اینکه از طریق وام در زمان مالیات توزیع شود ، نیمی از این مبلغ (به عنوان ترجمه شده) 300 دلار /ماه برای کودکان زیر شش سال یا 250 دلار در ماه برای کودکان بزرگتر) از طریق پرداخت ماهانه از 15 ژوئیه تا پایان سال توزیع می شود. نیمی دیگر از پرداخت را می توان به عنوان بخشی از اظهارنامه مالیاتی 2021 شما مطالبه کرد. این پرداخت ها ممکن است vبر اساس درآمد ناخالص سالانه شما ، بنابراین همه افراد مبلغ کامل را دریافت نخواهند کرد (می توانید جزئیات بیشتری در مورد آستانه درآمد کسب کنید در این پست Lifehacker)

متأسفانه ، سازمان امور مالیاتی فقط می تواند از اطلاعات موجود در اظهارنامه مالیاتی 2019 یا 2020 شما برای تعیین صلاحیت دریافت غرامت استفاده کند ، این بدان معنی است اگر مالیات ثبت نکنید ، پول را از دست خواهید داد. آدوم زیرا کسانی که کمتر از 12000 دلار در سال درآمد کسب کنید انجام ندهید باید برای ارائه اظهارنامه مالیاتی ، بسیاری از آنها انجام ندهید-از اینجا ابزار ویژه ای برای غیر پرونده ها.

چگونه IRS Non-Filer Tool کار می کند؟

تازه ترمیم شده ابزار ثبت نام که ثبت نشده است برای افرادی است که برای سال 2019 یا 2020 اظهارنامه مالیاتی ثبت نکرده اند و سال گذشته از ابزار IRS Non-filers برای ثبت نام برای پرداخت با تأثیر اقتصادی استفاده نکردند. این ابزار راهی را برای غیرمتقاضیان فراهم می کند تا IRS را در اطلاعات مورد نیاز برای بازپرداخت اعتبار مالیات ، از جمله اعتبار آنها ، به روز کنند شماره تأمین اجتماعی ، آدرس فعلی ، تعداد فرزندان واجد شرایط و این کودکان سنین همچنین می توانید اطلاعات بانکی مستقیم را وارد کنید تا IRS بتواند ارسال پرداخت به طور مستقیم به حساب جاری یا حساب پس انداز خود بروید.

IRS می گوید این ابزار به شما امکان درخواست می دهد سومین پرداخت تأثیر اقتصادی 1400 دلار ارائه شده است شما قبلاً از نسخه قبلی این ابزار استفاده نکرده اید.

سایر ابزارهای مالیاتی IRS به زودی انتظار می رود

سازمان امور مالیاتی نیز این موضوع را اعلام کرد دو نفر دیگر درگاه های مربوط به اعتبار مالیات کودکان به زودی راه اندازی می شود:

  • پورتال به روزرسانی اعتبارات مالیاتی برای کودکان، که صلاحیت را تأیید و گزینه انصراف را برای بازرسی های ماهانه فراهم می کند (در صورتی که ترجیح می دهید مبلغ کامل را به عنوان بخشی از اظهارنامه مالیاتی خود در سال 2021 مطالبه کنید). زیرا پرداخت ها بر اساس است ارزیابی ها از کل درآمد شما برای سال 2021 ، این ابزار همچنین به شما امکان می دهد درآمد و وضعیت کودک وابسته به خود را به روز کنید. با این کار از چک های پیشرفته پشتیبانی می کنید در واقع درآمد کل برای سال 2021 (بنابراین اجتناب از شرایطی که در بهار سال آینده مالیات خود را ارائه می دهید باید مقداری از پول را پس دهید).
  • در ارتباط بودن دستیار اعتبار مالیاتی که به خانواده ها در تعیین صلاحیت اعتبار مالیاتی کمک خواهد کرد.

در همین حال، دنبال می کنم این صفحههمانطور که t را ارائه می دهداین دارای به روزترین اطلاعات است برای مالیات اعتباری و مرتبط پیش پرداخت.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir