[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: مهره Witchuwatanakorn (شاتر استوک)

بین قیمت مناسب و طراحی ساده اسكاندیناوی (و قطعاً این كوفته های گوشتی) ، IKEA سالهاست محلی محبوب برای تهیه مبلمان شیك ، وسایل تزئینی عجیب و سایر وسایل منزل است. حتی در فروشگاه شهرت فرهنگ پاپ از آنجا که محل جدایی بسیار سزاوار است ، توانایی تهیه یک مجموعه کارد و چنگال مناسب با بودجه محدود ، بازدید را به خطر می اندازد.

با این حال ، نباید انتظار داشته باشید که خریدهای شما برای همیشه ادامه داشته باشد ، IKEA را ترک نکنید. گرچه مقرون به صرفه ، این بسته 5 دلاری لیوان شراب بعید است به یک میراث خانوادگی تبدیل شود. اما شما باید بتوانید به ایمن بودن محصولات این برند اعتماد کنید. بنابراین ، با همکاری کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده ، IKEA اخیراً از توقیف داوطلبانه برخی از لیوان ها ، بشقاب ها و لیوان های آنها خبر داد. در اینجا نحوه فهمیدن اینکه شما تحت تأثیر قرار گرفته اید یا خیر ، نحوه بازپرداخت است.

آنچه در توقیف کارد و چنگال IKEA نقش دارد

تشنج داوطلبانه IKEA شامل کاسه ، بشقاب و لیوان از هر دو خط تولید HEROISK و TALRIKA است که از مواد PLA (پلی لاکتیک اسید یا پلی لاستیک) ساخته شده اند. دلیل عقب نشینی این است که این اجسام ممکن است شکننده و شکسته شوند. در اینجا نگاهی می اندازیم به برخی از محصولات موجود در بارگیری:

اگرچه ، صرف نظر از دما ، آزار دهنده است ، اما اگر غذا یا نوشیدنی که داخل ظرف یا ظرف می گذارید گرم باشد ، به طور بالقوه می تواند نشت کند و باعث سوختگی شود. تاکنون فقط یک مورد گزارش شده است که در ایالات متحده رخ داده است ، هرچند که هیچ کسی زخمی نشده است.

موارد موجود در بارگیری بین آگوست 2019 و مه 2021 در فروشگاه های ایالات متحده و به صورت آنلاین فروخته شد و هزینه آنها بین 3.99 تا 11.99 دلار است. برای اینکه بفهمید کاسه ها ، بشقاب ها و یا فنجان های شما در تشنج وجود دارد ، آنها را برگردانید و به دنبال اطلاعات زیر باشید که در پایین هر مورد ریخته شده است:

  • HEROISK یا TALRIKA (نام محصول)
  • 23348 (شماره تأمین کننده)
  • “ساخته شده در تایوان”
  • “PLA”

لیوان ها ، بشقاب ها و لیوان های HEROISK در دو بسته و لیوان ها ، بشقاب ها و لیوان های TALRIKA در چهار بسته فروخته شدند.

نحوه دریافت بازپرداخت محصولات بارگیری شده از IKEA

اگر مالک هر یک از محصولات بارگیری شده هستید ، می توانید این کار را انجام دهید آنها را به هر فروشگاه IKEA برگردانید برای بهبودی کامل. هیچ رسید یا سند دیگری از خرید لازم نیست. تا به امروز ، IKEA به مشتریان – از جمله کسانی که ممکن است در نزدیکی فروشگاه زندگی نکنند – روش جایگزینی برای بازپرداخت ارائه نداده است. اگر در این گروه قرار می گیرید یا س questionsال دیگری درباره بارگیری دارید ، با شماره 888-966-4532 با IKEA تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir