چگونه می توان مراقبت از کودکان را پیدا کرد وقتی همه چیز به طور پایدار رزرو شده است


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تصاویر تجاری میمون ها (Shutterstock)

مدرسه در شرف شروع مجدد است ، بدین معنا که یکبار دیگر خانواده های کارگر باید برای یافتن فرزند با هم بجنگند.مراقبت کنید تا فاصله بین ساعت مدرسه و ساعت کار را پر کنید. اما تیسال او حتی سخت تر از حد معمول به نظر می رسد –نه این معمولا یک بار بود آسان برای شروعمانند بسیاری از مهدهای کودک و پس از آن-برنامه های مدرسه هستند کمبود کارگر را تجربه می کند.

کار کردن در کشوری به همان اندازه ناامیدکننده است هنوز واقعیت را تصدیق نمی کند 60٪ خانواده ها دو پدر و مادر دارند که در خارج از خانه کار می کنندتا زمانی که این وضعیت تغییر نکند ، والدین هنوز در مراقبت از فرزندان خود در مدرسه مشکل خواهند داشت.

اگر هنوز آنچه را که نیاز دارید پیدا نکردید ، ما چند ایده برای چیز دیگری برای جستجوی شما داریم.

با دانشگاه محلی خود تماس بگیرید

دانش آموزان اغلب برنامه انعطاف پذیرتری نسبت به اکثر آنها دارند. اگر کالج دانشگاهی در نزدیکی خود دارید ، این همان است شروع خوبی باشد بعضی از دانشگاه ها لیست دانشجویی یا تابلوی اعلانات دارند که در آن می توانید کارهای مربوط به مراقبت از کودکان را تبلیغ کنید. راهبرد دیگر این است که با تمام سازمان های دانشگاهی که ممکن است دانشجویانی با تجربه در زمینه مراقبت از کودکان داشته باشند یا قصد همکاری با کودکان را دارند تماس بگیرید. به عنوان بخشی از مشاغل آنها، مانند یک گروه آموزشی یا باشگاهی که اطلاعات مربوط به مدارس ابتدایی محلی را ارائه می دهد.

در شرایط مشابه با خانواده خود متحد شوید

مشکل یافتن مراقبت از کودکان نیمه وقت برای پر کردن شکاف بین آنها ساعت مدرسه و ساعت کار بسیار زیاد است ، زیاد درگیری خانواده ها شما از تنهایی دور هستید – rدر حال حاضر ، با توجه به کمبود گزینه ها ، احتمال خوبی وجود دارد که خانواده دیگری در شبکه شما نیز همین مشکل را تجربه کنند..

ارزش این را دارد که به خانواده های دیگر مراجعه کنید ، خواه همکاران باشند ، خانواده هایی که از کلیسا می شناسید ، همسایه ها ، والدین فرزند شما‘s دوستان، یا هر خانواده دیگری که می شناسید و ممکن است نیاز به مراقبت از کودک داشته باشد. این می تواند به صورت تعویض پرستار بچه باشد ، مانند این که یک خانواده شیفت صبح می گیرد در حالی که خانواده دیگر شیفت بعد از ظهر را می گیرند یا به پرستاری نیمه وقت می روند.

پیشنهاد استخدام والدین برای ماندن در خانه را بدهید

یکی دیگر راه دیگر این است که به والدینی که در خانه می مانند مراجعه کنند و مایل باشند مراقبت از کودک را به دیگری ارائه دهند یک یا دو کودک قبل و بعد از مدرسه در یک دنیای کامل ، فرزندان آنها و شما هم سن هستند و یکدیگر را درک می کنند. این سناریوی ایده آل است.

در دنیای کم نقص ، حتی اگر مخلوطی از سن و مزاج وجود داشته باشد ، باز هم تعدادی از والدین در خانه می مانند که ممکن است به کار نیمه وقت علاقه داشته باشند.. فقط مطمئن شوید که از قبل صحبت می کنید پرداخت و انتظارات در مورد آنچه در این پرداخت گنجانده شده است ، مانند a. میان وعده یا حمل و نقل به فعالیتهای بعد از مدرسه. (همچنین ، اطمینان حاصل کنید که همه در مورد همه مفاهیم مالیاتی قابل اجرا در اینجا تحقیق کرده و درک کرده اند.)

به دنبال گروه های نگهداری از کودکان در منطقه خود باشید

اگر در فیس بوک جستجو کنید ، گاهی اوقات می توانید گروه های مبادله پرستاری را در منطقه خود پیدا کنید ، که اغلب متشکل از والدین نیازمند مراقبت از کودکان و پرستاران کودک هستند که به دنبال کار هستند. گروه والدین محلی نیز می تواند منبع خوبی باشد.

این گروههای محلی محل مناسبی برای یافتن منابع بالقوه مراقبت بعد از مدرسه و همچنین والدین دیگری است که در موقعیت مشابهی قرار دارند و ممکن است برای پیوستن به آنها مشارکت داشته باشند ، خواه تعویض مراقبت از کودک باشد یا پرستار بچه. کار پاره وقت. عنوان.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes