[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه مردم را مجبور کنیم به پادکست شما گوش دهند؟

عکس: الکس از صخره (Shutterstock)

آسان است شروع کن پادکست خود آنها مانند وبلاگ های شخصی در اوایل دهه 2000 در همه جا حضور دارند. اما آنها همان مشکلی را که وبلاگ نویسان در آن زمان به میزبان خود ارائه می دادند: شما می توانید محتوای درخشان را به اشتراک بگذارید یا ایجاد کنید (اما به نظر شما) آیا کسی گوش می دهد؟

راه هایی وجود دارد که می توانید پادکست خود را در دریای پیشنهادات صوتی متمایز کنید. راه هایی برای جذب افراد وجود دارد به دارم گوش میدم.

مطمئن شوید پادکست شما دارای محتوای با کیفیت است

این بدیهی به نظر می رسد ، اما واقعیت دارد: شما باید محتوای مورد علاقه افراد را بدون توجه به تمرکز خود وارد کنید.

راب گودمن ، تهیه کننده اجرایی Wix می گوید: “شنوندگان ارزش می خواهند.”حالا چی؟“پادکستی که به بررسی نحوه تغییر همه چیز در فناوری می پردازد.” “این ارزش می تواند به اشکال مختلف وجود داشته باشد – از خنده ، سرگرمی ، اطلاعات یا فقط یک داستان واقعاً جذاب.”

ب. موسیا فولتون ، که در پشت صحنه با “شما چه فکر کردید؟پادکست ، موافقت کرد: “مردم می خواهند بخندند و همه جوک های خوب حاوی حقیقت هستند. ”

گودمن ، که نامزد وببی را نیز تهیه کرده استبهتر طراحی کنید“یک پادکست از InVision و تولید کننده و میزبان برنامه خود به نام”ساختن راه ها“، اضافه کنید ،” شنوندگان همچنین می خواهند دسترسی داشته باشند – دسترسی به افراد یا بینش هایی که در زندگی روزمره با آنها مواجه نمی شوند. این یک ابرقدرت است که پادکست ها می توانند برای شنوندگان باز کنند و برای برندهایی که می توانند خود را به عنوان منبع این نوع محتوا معرفی کنند ، به عنوان یک رابطه بلندمدت قوی با مخاطبان ایجاد می شود ، مزیت محسوب می شود. ”

چگونه پادکست خود را بهبود بخشیم صدا

لازم نیست صدایتان را مانند یک کانال تلویزیونی در دهه 50 تغییر دهید یا در مورد موضوعاتی که نمی فهمید صحبت کنید تا مخاطب جذب کنید. آنچه واقعاً باید انجام دهید این است که در مورد کارهایی که انجام می دهید صحبت کنید انجام دادن من می دانم و انجام دادن مراقبت کردن شخص دیگری نیز در آنجا علاقه مند به همین موارد است.

فولتون ، که فیلم “چه فکر کردی؟” را دیده است ، در بیش از نیم سال بیش از 500000 بازدید کرد و گفت: “به خود وفادار باشید و مخاطبان شما با رشد شما رشد خواهند کرد.” “مردم نمی خواهند چیزی را بشنوند که واقعی نیست ، بنابراین اصالت کلید رسیدن و جذب مخاطب شما است.”

با این حال ، فولتون معتقد است که این “تصمیم غیر منطقی” است که میزان موفقیت غلاف خود را در تماشا و نمایش اندازه گیری کند.

او پرسید: “چند نفر از این دیدگاه ها به طرفداران واقعی تبدیل می شوند؟” “ایجاد یک پایه هوادار اساسی مهم است. در اینجا ، بسیاری از پادکست های مبتدی شکست می خورند. مخاطبان اصلی خود را بیاموزید. مخاطبان خاصی را هدف قرار ندهید ، اما دریابید که واقعاً این نمایش را برای چه کسانی انجام می دهید. “

گودمن همچنین نسبت به شیلینگ هشدار داد و به شما توصیه کرد که صادق باشید: “چیزی که شنوندگان نمی خواهند تبلیغ 30 دقیقه ای برای پادکست یا سرویس شما است که در محتوا مخفی شده است. آنها قطعاً نمی خواهند یک مکالمه بی معنی فقط برای ادامه پادکست انجام شود. بدون قصد و ارزش ، پادکست شما در شمع لغو اشتراک می شود. “

پخش قسمت ها در یک برنامه متوالی

با تمام ابزارهایی که برای ضبط و بارگذاری یک قسمت در خانه خود نیاز دارید ، ممکن است فکر کنید که مدام برنامه ها را دور می اندازید. اما به تکالیف دیگر خود فکر کنید. آیا قسم خوردید که این سبد لباس تا شده را کنار بگذارید؟ آیا در اتاق خود به “صندلی لباسشویی” رسیدید؟ از نو؟

فقط به این دلیل که به همه منابع مناسب دسترسی دارید ، به این معنی نیست که واقعاً از آنها استفاده خواهید کرد ، به ویژه اکنون که بسیاری از کارها و بازی های ما به خانه های ما نقل مکان کرده است. به راحتی می توان کارهایی را که باید انجام دهید به تعویق انداخت ، از تغییر لامپ تا ضبط پادکست.

انجام دهید نه دورش کن این را جدی بگیرید. اگر شنونده دارید – شما نیز می خواهم شنوندگان – باید محتوای ثابت را به آنها بدهید.

فولتون گفت: “بازیگران و عوامل فیلم هفتگی فیلمبرداری می کنند.” “این بسیار مهم است! ثابت قدم باشید ، یک برنامه عکاسی تهیه کنید و به آن پایبند باشید. خدمه خود را جمع کنید-یا اگر تولید یک نفره هستید ، تجهیزات خود را مرتب کنید-و شلیک کنید! ”

پادکست خود را در سراسر سیستم عامل ها تبلیغ کنید

“چی فکر کردی؟” نه تنها در سیستم عامل هایی مانند Spotify و Soundcloud موجود است. همچنین یک ویدیو و یک جزء رسانه های اجتماعی وجود دارد. قسمت ها نه تنها با توزیع صوتی ، بلکه با یک عنصر ویدئویی اضافی نیز ضبط می شوند تا مخاطبی را که YouTube را به پادکست های Apple ترجیح می دهد ، جلب کند.

همه دوست ندارند به صدا گوش دهند. به عنوان مثال ، این نویسنده از آن متنفر است ، اما با خوشحالی قسمت های پادکست را در YouTube مصرف می کند. برای تأمین بیشترین تعداد طرفداران ، تبلیغات بین پلتفرمی را در نظر بگیرید. گودمن توصیه می کند “داشتن یک صدا و مارک واحد که فراتر از امواج صوتی و در نسخه ها ، هویت بصری و دارایی های رسانه های اجتماعی است که به شنوندگان در جوامع آنلاین می رسد”.

فقط در کار خود تبلیغ نکنید مالک اجتماعی نیز شبکه! افراد دیگری را پیدا کنید که نمایش های مشابه تولید می کنند و از آنها بخواهید همکاری کنند.

گودمن می گوید: “یکی از بهترین روش هایی که مردم در مورد پادکست های جدید یاد می گیرند ، پادکست هایی است که قبلاً به آنها گوش می دهند ، می شناسند و دوست دارند.” “برای پادکست ها ، خواه مصاحبه در برنامه ها ، مبادله تبلیغات ، یا اظهارنظرهای غیر مستقیم در مقدمه یک قسمت یا پست وبلاگ ، این امر به طور قابل توجهی به ارتباط ارگانیک و معتبر با شنوندگان آینده کمک می کند.”

وی افزود: “هیچ پادکست جزیره ای نیست.” شما به طرفداران ، حامیان نیاز دارید ، و همکاران برای انجام کار – اما هنگامی که آنها را ترتیب می دهید ، شنوندگان می آیند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir