چگونه می توان مسابقه ای برای روز جهانی دویدن 2021 پیدا کرد


مردی که در پارکی احاطه شده از گل می دود

عکس: اولنا یاکوبچوک (شاتر استوک)

امروز است روز جهانی دویدن، یک رویداد جهانی که به منظور جشن گرفتن دویدن و جابجایی بیشتر افراد به طور کلی طراحی شده است. امسال همه رویدادهای رسمی مجازی هستند ، بنابراین در اینجا اطلاعات مختصری در مورد روش های مختلف شرکت شما آورده شده است. برخی فقط برای امروز است ، در حالی که دیگران این فرصت را به شما می دهند تا در هر زمان از این هفته شرکت کنید.

روز جهانی اجرای جهانی NYRR 1M

رویداد اصلی یک مسابقه مجازی رایگان است که توسط New York Road Runners و Strava Club برگزار می شود. ثبت نام می کنم در وب سایت و با ثبت مسافت یک مایل در برنامه ، عمومی کردن آن و مشخص کردن آن به عنوان یک مسابقه ، برای این رویداد رقابت کنید. برای “شمارش” باید مایل را از 1 ژوئن تا 6 ژوئن 2021 طی کنید.

رودخانه جهان

از 2 ژوئن تا 5 ژوئن (روز جهانی محیط زیست) می توانید دویدن خود را به رودخانه اختصاص دهید. در وب سایت ثبت نام کنید و شما یک سکوی مسابقه ای مجازی و یک گواهی پایان کار دریافت خواهید کرد. ایده این است که اطلاعات آنلاین مربوط به رودخانه و رودخانه خود را برای “جشن زیبایی و ارزش رودخانه های ما” منتشر کنید.

روز جهانی دویدن 5K با Meb Keflezigi

این مسابقه مجازی قصد دارد به همان اندازه که می توانید با افرادی که در سراسر دنیا می دوند ، به یک رویداد زنده نزدیک شوید. این در یک زمان خاص اتفاق می افتد – 19:00 – 20:00 ET (آنها EST را در وب سایت علامت گذاری می کنند ، اما زمان تابستانی روشن است ، این مطمئناً باید EDT باشد) در وب سایت ثبت نام کنید و در حین اجرا ، با اسطوره ماراتن ، مِب کفلزیگی و پادکستر علی فلر ، به جریان صوتی مستقیم دسترسی خواهید داشت که از طریق برنامه Charge قابل دسترسی است.

چالش روز جهانی دویدن Lululemon

شما چیزی را می خواهید که احساس کوچک بودن کند کمتر به عنوان یک مسابقه؟ Lululemon از چالش Strava حمایت مالی می کند ، که شما را ملزم به انجام حداقل 10 دقیقه دویدن ، پیاده روی یا فعالیت روی صندلی چرخدار می کند. برای اینجا ثبت نام کنید.

برای یک مسابقه آینده تخفیف بگیرید

اگر به مسابقه خاصی نگاه می کنید که دوست دارید در آینده در آن شرکت کنید ، امروز زمان مناسبی است تا بررسی کنید آیا آنها فروش فلش انجام می دهند یا خیر. سری Rock N Roll هنگام ثبت نام در مسابقات تا 35 دلار تخفیف ارائه می دهداما فروش فقط تا نیمه شب امشب به وقت اقیانوس آرام ادامه دارد. برخی از مسابقات کوچکتر نیز تخفیف دارند. موارد دلخواه خود را بررسی کنید یا این گروه فیس بوک را اسکن کنید برای توصیه.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes