[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی میزان باتری همه دستگاه های اپل در یک اسبابک

عکس: پسر (Shutterstock)

ما که کاملاً در اکوسیستم اپل ریشه داریم ، باتری های زیادی برای فکر کردن داریم. شما می توانید یک مک بوک ، آیفون ، آیپد ، اپل واچ و ایرپاد برای شارژ داشته باشید که همه آنها فقط با نشستن در آنجا از انرژی قابل حمل قابل توجهی استفاده می کنند. به جای اینکه مدام از وسط بپرید برای آگاهی از نیاز شما به شارژرها ، می توانید همه محصولات خود را زیر یک ویجت همگام سازی کنید.

اجازه بدهید شما را معرفی کنم باتری ابری: برنامه رایگان برای بارگیری است و هنگام تنظیم ، می تواند سطح باتری را برای همه دستگاه های متصل در یک لیست آسان برای مشاهده همگام سازی کند. می توانید از آن به عنوان یک برنامه ، ویجت ، نوار راهنمای منو یا عارضه Apple Watch استفاده کنید.

نحوه استفاده باتری ابری

برای شروع ، باید برنامه Cloud Battery را در همه دستگاه های سازگار بارگیری کنید. این شامل iOS ، iPadOS ، watchOS و macOS است. توجه: Wاگرچه یک برنامه ساعت قابل بارگیری وجود دارد ، اما Apple Watch شما وقتی بار را به iPhone متصل خود بارگیری می کنید ، باید به طور خودکار Cloud Battery را به عنوان یک برنامه اضافه کند. اگر آن را نمی بینید ، برنامه Watch را در iPhone خود باز کنید ، به پایین به Cloud Battery بروید و فعال کنید برنامه Apple Watch را نشان دهید.

الزامات تنظیم باتری ابری

برخی از الزامات iCloud برای این برنامه وجود دارد: Yشما باید iCloud Drive را فعال کرده و iCloud را برای ذخیره سازی ابر فعال کنید. وقتی برنامه را در دستگاه خود بارگیری می کنید ، ممکن است هر دو معیار iCloud برآورده شود ، اما نحوه بررسی آن به شرح زیر است:

  • iOS: باز کنید تنظیمات> iCloud؛ تغییر به درایو iCloud تو باید فعال شد به پایین بروید و مطمئن شوید که سوئیچ در کنار آن است باتری ابری همچنین است فعال شد
  • macOS: باز کنید تنظیمات برگزیده سیستم> Apple ID> iCloud ؛ نشانک به iCloud Drive تو باید انتخاب شد. روی “کلیک کنیدتنظیمات …“و مطمئن شوید که کنار آن را بررسی کنید باتری ابری همچنین است انتخاب شد.

این برنامه توصیه می کند که همه دستگاه ها در یک حساب iCloud باشند ، اما لازم نیست. اگر می خواهید اعلان های هشداردهنده باتری را دریافت کنید ، این مورد ضروری است. همچنین باید مطمئن شوید که ویژگی به روز رسانی برنامه پس زمینه در همه دستگاه های iOS و iPadOS فعال است – اگر معمولاً می خواهید این تنظیم را غیرفعال کنید ، فقط آن را برای Cloud Battery از تنظیمات> عمومی> به روز رسانی پس زمینه برنامهبه

چگونه می توان باتری ابری را در دستگاه های اپل خود تنظیم کرد

بیایید نگاهی به نحوه شروع کار با برنامه iPhone داشته باشیم. وقتی آن را برای اولین بار شروع می کنید ، به برنامه اجازه دهید از بلوتوث و همچنین اعلان ها استفاده کند (اگر می خواهید اعلان هایی برای هشدارهای باتری دریافت کنید). پس از پایان کلیک روی صفحات مقدماتی ، Apple Watch متصل شده من قبلاً در دستگاه های من لیست شده بود ، اما تنها آن بود.

اگر ساعت خود را نمی بینید یا iPhone را به لیست اضافه نمی کنید ، روی (+) در بالا سمت چپ ضربه بزنید. در اینجا دستگاه فعلی خود و همچنین همه دستگاه ها را مشاهده خواهید کرد برنامه از طریق بلوتوث مانند AirPods یا Apple Pencil می پذیرد. روی دستگاه خود ضربه بزنید و Cloud Battery آن را به لیست همه دستگاه های متصل شما اضافه می کند.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی میزان باتری همه دستگاه های اپل در یک اسبابک

اسکرین شات: جیک پترسون

دستورالعمل ها تقریباً برای macOS یکسان است: Tاین برنامه در نوار منوی شما قرار دارد ، جایی که می توانید درصد باتری مک خود را در هر زمان مشاهده کنید. فقط “Add a device” را انتخاب کنید تا Mac خود را به لیست اضافه کنید. یک بار شما همه دستگاه های خود را به هر یک از برنامه های باتری ابری خود اضافه کنید ، بدون توجه به برنامه ای که استفاده می کنید ، یک لیست کامل خواهید داشت.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی میزان باتری همه دستگاه های اپل در یک اسبابک

اسکرین شات: جیک پترسون

پاداش fخوراکی ها و جسفارشی سازی

باتری ابری دارای یک ویجت برای macOS و iOS است. این دستگاه در سه اندازه (کوچک ، متوسط ​​و بزرگ) عرضه می شود که می توانید بر روی صفحه اصلی و نمای امروز (iOS) و مرکز اطلاع رسانی (macOS) قرار دهید تا دستگاه های خود را ردیابی کنید. سطوح باتری همچنین می توانید با ضربه زدن روی فلش های بالای صفحه (یا “مرتب سازی” در macOS) و انتخاب یک گزینه ، نحوه مرتب سازی لیست دستگاه ها را تغییر دهید.

در iOS ، اگر یکی از دستگاه های موجود در لیست خود را انتخاب کنید ، می توانید تنظیمات آن را سفارشی کنید. تیap را روی نماد مداد در بالا سمت راست تغییر دهید تا نام خود را تغییر دهید. روی مداد ضربه بزنید تا نوع وسیله تغییر نوع دستگاه ؛ یا از لغزنده های پایین صفحه برای تعیین محدودیت باتری برای ایجاد اعلانات مربوط به آن دستگاه خاص استفاده کنید. وقتی دستگاه شما کمتر از این درصد می شود ، نوار لغزنده باتری به شما اطلاع می دهد و هنگامی که دستگاه شما از این درصد بیشتر می شود ، نوار لغزنده شارژ به شما اطلاع می دهد.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی میزان باتری همه دستگاه های اپل در یک اسبابک

اسکرین شات: جیک پترسون

اگر می خواهید به مجموعه ای از رابط های سفارشی Cloud Battery دسترسی داشته باشید ، و همچنین بدون تبلیغات ، باید 2.99 دلار بپردازید اما اگر فقط به دنبال راهی مطمئن برای نظارت بر میزان باتری همه دستگاه های خود هستید ، ویژگی های ارائه شده با نسخه رایگان بیش از حد کافی است. و اگر تا به حال گیر کردی ، وب سایت توسعه دهنده برنامه پر از جزئیات است

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir