[ad_1]

دست آیفون X را در دست دارد.

عکس: لگد زدن به استودیو (Shutterstock)

اپل در گذشته به دلیل تعدادی از مسائل مربوط به باتری مورد انتقاد قرار گرفت و صادقانه بگویم ، چند ناراحتی مدرن وجود دارد آزاردهنده تر از این احساس است که شما نمی توانید بیش از چند دقیقه از تلفن خود بدون نیاز به روشن کردن آن برای شارژ استفاده کنید. به همین دلیل است که بدانید باتری آیفون شما از نظر ظرفیت و عملکرد کجاست.

به گفته اپل ، باتری های لیتیوم یونی در دستگاه های شما به گونه ای طراحی شده اند که کار کنند با ظرفیت حداکثر 80 از طریق حدود 500 دور کامل شارژ با کاهش ظرفیت باتری ، قبل از اینکه دوباره مجبور شوید آن را تخلیه کنید ، ساعات کمتری استفاده خواهید کرد. باتری ها به طور طبیعی با گذشت زمان تخریب می شوند و مطمئناً برای مدت طولانی 100٪ کار نمی کنند (و می توانند هرگز انجام دهید پس از شروع به استفاده از دستگاه خود).

پوشش دادیم چگونه می توان عمر باتری آیفون خود را بررسی کردکه به راحتی در آن مشاهده می شود تنظیمات> باتری> وضعیت باتری. این به شما ظرفیت فعلی باتری را نسبت به زمان باتری نشان می دهد و گزینه هایی را برای حداکثر عملکرد باتری به شما ارائه می دهد.

اما شاید علاقه داشته باشید بدانید چند بار تلفن خود را شارژ کرده اید ، زیرا همچنین می تواند ایده ای راجع به عمر باتری شما ایجاد کند. اگر بیش از 500 شارژ کامل داشته باشید ، کاهش بهره وری ممکن است منطقی تر باشد. یک راه ساده برای انجام این کار وجود دارد و آن این است همچنین دریافتند در تنظیمات دستگاه شما (h / t ZDNet)

نحوه مشاهده تاریخچه شارژ آیفون خود

  1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> حریم خصوصی> تجزیه و تحلیل و پیشرفتها.
  2. آن را روشن کنید iPhone Analytics را به اشتراک بگذارید (یا آیفون را به اشتراک بگذارید و آنالیز را تماشا کنید اگر ساعت اپل دارید) این باید به طور پیش فرض فعال باشد ، اما در غیر این صورت ، باید چند روز منتظر جمع آوری داده ها باشید تا مراحل بعدی را طی کنید.
  3. ضربه زدن داده های Google Analytics و به ورودی هایی که با “شروع می شوند برویدجمع آوری شده در یک دفتر خاطرات “ و آخرین تاریخ موجود را انتخاب کنید.
  4. از اینجا به دیواری از کد نگاه می کنید برای “شماره باتری”- می توانید پیمایش کنید (داده های مرتب سازی زیادی وجود دارد) یا متن گزارش را در ویرایشگر متن یا سندی کپی و جایگذاری کنید که می توانید به صورت دستی جستجو کردن. شماره زیر این ورودی به شما نشان می دهد که باتری شما چند چرخه شارژ را طی کرده است.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی میزان عمر باتری در iPhone خود

اسکرین شات: امیلی لانگ

توجه داشته باشید که بیش از 500 به این معنی نیست که باتری شما تمام شده است و باید تعویض شود. در واقع ، دفتر خاطرات من نشان می دهد 517 چرخه شارژ کامل ، و حداکثر ظرفیت من هنوز 88 است.

همچنین مفید است بدانید که چرخه شارژ باتری شما را اشغال نمی کند از صفر تا 100 در یک زمان ، بنابراین لازم نیست اجازه دهید باتری بمیرد و سپس آن را به طور کامل شارژ کنید. آ چرخه شارژ گزارش شده است هنگامی که 100 capacity ظرفیت شما تمام شده است ، حتی اگر آن را بین خود فشار دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir