[ad_1]

یک کبوتر دانه ها را در کف دست دراز زن گاز می گیرد

عکس: آماتور (Shutterstock)

وقتی با فردی عاشقانه ملاقات می کنید ، باید بتوانید از او انتظار داشته باشید که در مورد احساساتش نسبت به شما صادق باشد – وگرنه چرا نگران باشید؟ اما گاهی اوقات با شخصی ملاقات می کنید که به نظر می رسد به شما علاقه مند است ، اما نمی خواهد درگیر چیزی شود که به یک رابطه واقعی نزدیک می شود. اگر این برای شما آشنا به نظر می رسد ، ممکن است قربانی آرد سوخاری شده باشید.

این نام زیبا ، اگر دقیق باشد ، زمانی که کسی نامیده می شود به نظر می رسد به طور مداوم علاقمندی خود را برای افزایش روابط خود نشان می دهید – اما آنها فقط به شما آنقدر فرصت می دهند که شما را مجبور به بازگشت بیشتر کنید ، خواه این شب به طور غیر منتظره دیر یا چند شکلک بی طرفانه و صبحگاهی شکل قلب باشد. نان کردن هرگز به اندازه ای که نیازهای عاطفی شما را برآورده کند ، خود را نشان نمی دهد – اما آنها به اندازه کافی شما را تغذیه می کنند تا از پرواز با قلم جلوگیری کنند.

آرد سوخاری در رابطه چگونه است؟

این یک شاه بلوط قدیمی با نام مناسب عصر اینترنت است. فرهنگ شهری ، آرد سوخاری را به شرح زیر تعریف می کند:

وقتی “له شدن” قصد انجام کارهای بیشتر را ندارد ، اما آنها توجه را دوست دارند. آنها هم همینطور معاشقه کردن اینجا یا آنجا ، ارسال کنید dm/ متون ، فقط برای حفظ علاقه فرد ، به دانستن لعنتی خوب آنها تنها می مانند

مطمئناً رفتار تا زمانی وجود دارد که مردم از یکدیگر خواستگاری کنند. با اصطلاحات کمتر شایان الگوی رفتاری ، به عنوان “هدایت کسی” نیز شناخته می شود. اما بر خلاف پسرعموهای به همان اندازه مضر او کم کم محو و شبح انگیز می شود، آرد سوخاری بیشتر شبیه به آزار دادن کسی است که توجه دیگران را جلب کند بدون این که به او در تعامل با کیفیت در زندگی واقعی اهمیت بدهد.

شاید این شخص فقط در صورت احساس تنهایی بخواهد با شخصی صحبت کند ، بنابراین پیامکی ارسال می کند و مکالمه ای را آغاز می کند. به نظر می رسد شما در حال ایجاد رابطه هستید ، اما وقتی می پرسید آیا آنها مایل به ملاقات حضوری هستند ، در عوض جیرجیرک دریافت می کنید.

روانشناس خاطرنشان می کند: فوریت یک ساعته ارسال پیام های متنی و پیام های مستقیم فقط مشکل را تشدید می کند. وال واکر برای Psychology Today می نویسد. طبق تحقیقی که او به آن اشاره می کند ، نان کردن افراد را در انتظار سیگنال هایی قرار می دهد که ممکن است هرگز به آنها نرسد.

“جمع بندی نان از وسایل تقویت کننده ای استفاده می کند که رفتارهای اعتیادآور را تحریک می کند (انتظار شدید برای لایک ، پیام های تصادفی ، تعارف ، نظرات تشویقی ، متن ها و عکس های معاشقه)” واکر می نویسدبه “محرک اصلی این رفتار انتظار پاداش است.”

بدیهی است که خرده نان بودن احساس فوق العاده ای ندارد ، اما افتادن براحتی امکان پذیر است. نه این که مجبور باشید برای آن بجنگید – وقتی مردم از چنین تاکتیک هایی استفاده می کنند ، بیشتر از مشکلات آنها درباره شما می گوید. به عنوان کلی کمپبل ، استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، سن برناردینو به مجله Brides گفت، عزت نفس پایین و نیاز به اعتبار از ویژگی های ثابت افرادی است که آرد سوخاری درست می کنند. او می گوید: “آنها احساس راحتی یا اعتماد به نفس نمی کنند مگر اینکه از دیگران اطمینان حاصل کنند که شایسته یا ارزشمند هستند.”

در صورت له شدن چه باید کرد

در واقع تنها دو راه برای پایان دادن به خرده نان وجود دارد. البته می توانید مستقیماً با شخص روبرو شوید ، اما بعید است که تغییر مهمی در رفتار او ایجاد کند. با این حال ، به آنها اطلاع دهید که شما مجروح شده اید می تواند به صورت کاتارتیک باشد. از سوی دیگر ، واکر توصیه کرد که صحبت کند دیگران در مورد تجربه ، به ویژه اگر شما را آزار می دهد ، تا حدودی احساس تأیید خود را داشته باشید.

او نوشت:

او را با نام صدا کنید و این عمل را محکوم کنید. با یک دوست ، عضو خانواده یا درمانگر مورد اعتماد صحبت کنید. احتمالاً آنها در برهه ای از زندگی خود خرد شده اند. یا در دفتر خاطرات خود بنویسید.

هنگامی که آرد سوخاری را به این دلیل تشخیص می دهید ، وقتی تصمیم می گیرید که فقط طعمه را متوقف کنید ، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

در نهایت: هرگز خود را سرزنش نکنید. تقصیر شما نیست که اینطور رفتار می کنید. درک کنید که شما هیچ کاری نکرده اید که مستحق چنین صداقت باشید. به علاوه ، هنگامی که به وجود آرد سوخاری در زندگی خود اشاره و پردازش می کنید ، به احتمال زیاد با شخص دیگری که در آینده آن را امتحان کند ، کنار می آیید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir