چگونه می توان نظرات جعلی آمازون را پیدا کرد


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: برندان هسن

روز اول به سرعت نزدیک می شود (دوباره) و شما ممکن است در حال برنامه ریزی برای گذراندن آن باشید هوشمندی معاملات خوب برای فناوری های غیر مارک دار مانند هدست های بی سیم و کابل های تلفن. اما آن استیا تمام راحتی آن ، بزرگترین اشکال خرید آنلاین هنوز عدم توانایی دیدن یا آزمایش محصولات دست اول قبل از خرید است. بنابراین برای اینکه احساس کنیم می دانیم چه چیزی را دریافت می کنیم ، به بازخورد کاربر روی می آوریم – چه کسی روشن است آمازون حداقل ، آنها هستند به طور فزاینده ای غیر قابل اعتماد است.

هنوز هم هست همیشه هوشمند برای بررسی رتبه بندی محصولات آمازون ، اما ارزش این را دارد که یک قدم دیگر ارزیابی کنید. برخی از محصولات rبازدید از سایت گمراه کننده (خیرخواهانه بودن)) ، اگر کاملا جعلی نباشد ، و همه آنها ارزش آن را دارند بررسی کنید تا مشخص شود آنها صادق هستند زیرا wبه دلیل موقت خطای کاربر ، یک اشکال در انتهای آمازون یا احتمال فزاینده ای که بررسی ها خریداری و پرداخت شده اند ، آمازون بررسی ها نباید به ارزش اسمی در نظر گرفته شود.

چگونه می توان آمازون را فهمید بررسی جعلی است

خطاها رخ می دهد وبررسی های اوقات به طور تصادفی با یک محصول متفاوت مرتبط هستند. به عنوان مثال ، یک تغییر اخیر در فراداده پخش کننده Blu-ray در پشت آمازون در پایان منجر به کاهش بررسی محصولات غیر مرتبطی شد که برای پخش کننده Blu-ray برای مدت کوتاهی نمایش داده می شوند ، که رتبه بندی آن را تغییر می دهد تا زمانی که خطا اصلاح شود. به همین ترتیب ، غیر معمول نیست که کاربر به طور تصادفی یک محصول اشتباه را نقد می کند.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان نظرات جعلی را در آمازون پیدا کرد

عکس صفحه: برندان هسن

البته دلایل مشکوک تری نیز برای بررسی غیر مرتبط محصولات اشتباه ، مانند فروشنده وجود دارد سعی کنید به طور مصنوعی درجه ستاره محصول را باد کرده یا تخلیه کنید برای جلب خریداران ، یا آنها را منصرف کند از خرید توسط a مسابقه دهنده و حتی اگر بررسی برای یک لیست مناسب باشد ، هیچ دلیلی برای جعلی یا گمراه کننده بودن آن وجود ندارد – خواه بخشی از راکتی با هزینه؛ کمپین های بررسی بمب گذاری با هدف در حال تغییر است رتبه بندی محصول؛ تبلیغات مبدل به عنوان بررسی ؛ یا این محصولات مثبت کنجکاو بررسی هایی که شامل می شود رتبه بندی یک ستاره زیرا داور می خواهد “ارسال یک پیام” برای مدت طولانی تصرف یا برخی جنبه های دیگر معامله که در مورد خود محصول صدق نمی کند. صرف نظر از مورد ، روش هایی وجود دارد که می تواند مطمئن باشد بررسی محصولات قابل اطمینان است.

  • در واقع ، بررسی ها را بخوانید: یافتن یک نقد و بررسی جعلی بر اساس نحوه خواندن آن اغلب آسان است. اگر نظر دهنده با اظهارات بسیار مثبت یا منفی بسیار متفاوت از آنچه در سایر بررسی ها منعکس شده به نظر می رسد ، احتمالاً قابل اعتماد نیست. اگر بررسی کمی خرج کند ، همین کار می شود خیلی زیاد توصیه یک جایگزین مبهم است ، اما در وهله اول مقایسه صادقانه یا توضیحی درباره محصولی که بررسی برای آن انجام شده ارائه نمی دهد. و اگر تعداد زیادی بررسی با یک یا 5 ستاره وجود دارد ، اما متن برای هر بررسی به سختی طولانی تر از یک جمله است (یا حتی فقط یک یا دو کلمه) ، این چیز دیگری است نشانه گوی جعلی است.
  • جستجو برای “خرید تایید شده”: در نظرات کاربرانی که واقعاً این محصول را خریداری کرده اند ، یک نشان “خرید تأیید شده” در کنار نام آنها قرار دارد. با توجه به برخی از فروشندگان بی پروا ، احتمال خوبی وجود دارد که این رتبه بندی ها / بررسی ها مجاز باشد ، اگرچه قطعی نیست “بازپرداخت” را ارائه می دهد در ازای بررسی 5 ستاره.
  • Q / A محصول را بخوانید: آنها اغلب به س questionsالات متداول پاسخ می دهند و پاسخ های مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند دوباره با عنوان “خرید تایید شده” برچسب گذاری می شود.
  • نظرات خارج از آمازون را بخوانید: همیشه جستجوی بررسیهای خارج از سایت ، به ویژه از طرف بررسی کنندگان حرفه ای / منتقدان / وب سایت هایی که به آنها اعتماد دارید ، همیشه هوشمندانه است. این می تواند به شما کمک کند تا ایده ای اساسی در مورد نحوه مشاهده محصول در جای دیگر بدست آورید و به شما در ارزیابی بازخورد کاربر در جای دیگر کمک کند. اما اینکه یک بازرسان و یک مصرف کننده به نتایج مختلفی رسیده اند ، به معنای دروغ گفتن نیست. بازخورد ذاتاً زمینه ای و ذهنی است ، بنابراین یک عقیده را دور نریزید ، زیرا این با اجماع گسترده تر مغایرت دارد.

کشف کردن آمازون جعلی رمشاهده با FakeSpot یا ReviewMeta

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: برندان هسن

حتی اگر علائم معاینه جعلی را بدانید، گاهی اوقات با بررسی ها یا نتایج محصولاتی روبرو خواهید شد که به سادگی نمی توانید مشروعیت آنها را کاملاً تعیین کنید. در این موارد پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید برنامه FakeSpot. Fakespot بررسی ها و / یا رتبه بندی محصولات موجود در لیست در آمازون را تجزیه و تحلیل می کند ، هر بررسی را ارزیابی می کند و به شما اطلاع می دهد که واقعی یا جعلی بودن آنها چگونه است (همچنین با فروشگاه های آنلاین Best Buy ، Walmart ، Steam و Sephora کار می کند). FakeSpot موجود است در شبکهو به بعد اندروید و iOS. متناوبا، از سوی دیگر، ReviewMeta در کار می کند تقریبا به همان روش.

گزارش آمازون جعلی و گمراه شده بررسی ها

دکمه

دکمه “گزارش سوuseاستفاده” برای بررسیهای آمازون
عکس صفحه: برندان هسن

واقعیت این است که تقریباً در هر کالای محبوب یک یا دو بررسی جعلی یا گمراه کننده نشان داده می شود. می توان آنها را گزارش کرد ، اما بعید است چند تخمین غلط نتیجه کلی یک تبلیغ را تغییر دهد. با این حال ، اگر تعداد بسیار زیادی از بررسی های جعلی مربوط به یک محصول را مشاهده کردید یا مشاهده کردید که بررسی های مربوط به یک محصول در جای دیگری نشان داده شده است ، می توانید از دکمه “گزارش سو abuseاستفاده” در کنار بررسی برای جلب توجه آمازون استفاده کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes