[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان

تصویر: سیب

هفته بعد دوباره اپل صبر کن آن سالانه کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) است. WWDC 2021 مانند سال گذشته فقط به منظور تداوم آنلاین است همه گیر است ، اما شما می توانید هنوز انتظار داریم که ابر غول فناوری چند اعلامیه بزرگ ارائه دهد ، از جمله اولین محصول خوب ما مشاهده iOS 15 ، macOS 12 ، و – اگر شایعات را باور کرد – احتمالاً حتی برخی از دستگاه های جدید.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید کجا و چگونه می توان یادداشت اصلی WWDC اپل را تماشا کرد و آنچه را که انتظار می رود اعلام شود ، مشاهده می کنید.

WWDC 2021 چه زمانی است؟

WWDC 2021 دوشنبه ، 7 ژوئن تا جمعه ، 11 ژوئن اجرا می شود.

وجود دارد یک دسته از اخبار قطعا منتشر خواهد شد تمام هفته ، اما بزرگترین پیام ها احتمالاً می رسد در حین ارائه اصلی اپل در روز دوشنبه از ساعت 13:00 ET.

نحوه تماشای WWDC 2021

سیب در حال حاضر در حال اجرا جایگزین پخش زنده در YouTube ، که اجازه می دهد همچنین شما یادآوری تنظیم کنید به طوری که شما دقیقاً خواهید فهمید هنگامی که ارائه شروع می شود و می تواند به موقع تنظیم شود – jروی گزینه “Set Reminder” کلیک کنید از کنترل های پخش کننده ویدیو. وقتی ارائه از روز دوشنبه شروع می شود، Yدریافت خواهید کرد اعلان از برنامه YouTube در تلفن شما (یا هشدار از طریق مرورگر خود را فشار دهید)پس از پخش مستقیم جریان دوشنبه.

اگر نمی خواهید از YouTube تماشا کنید ، یادداشت اصلی WWDC 2021 اپل نیز به طور همزمان در پخش می شود وب سایت اپل در برگه رویدادها و از طریق برنامه Apple TV در همه دستگاه های پشتیبانی شده – با وجود ارائه خود به هر کجا نگاه کنید یکسان خواهد بود.

اگر رویداد زنده را از دست دادید ، نگران نباشید ، مانند پشتیبان گیری خواهد شد و پس از پخش برای مشاهده در وب سایت اپل و کانال YouTube در دسترس است –و همچنین سایر ارائه ها و کلیپ های ویدیویی ارائه شده از طریق کل هفته.

انتظار از WWDC 2021 چیست

همیشه در مورد ارائه سخنرانی های سالانه اصلی مانند WWDC احساس رمز و راز وجود دارد ، حتی وقتی کاملاً مطمئن هستیم که این کار را انجام می دهیم. می دانم چه انتظاری داشته باشم.

از آنجا که WWDC ویترین نرم افزار اپل است ، مطمئناً این کار را خواهیم کرد نگاهی به iOS 15 آینده و نسخه iPad آن iPad. از طرف دیگر ، wدر مورد مدل های جدید آیفون یا آیپد چیز زیادی (در صورت وجود) نمی شنوید – tپیام های شیلنگ معمولاً در رویداد سخت افزاری سالانه اپل در ماه سپتامبر رخ می دهد.

سیب اراده احتمالاً قسمت قابل توجهی از زمان پخش را اختصاص می دهد دوشنبه برای دستگاه های جدید ، مانند ، حدس زده می شود که آنها به ما نگاه می کنند مک بوک و مک جدید با Apple Sپردازنده های ایلیکن– اما تا زمانی که این پیام ها سقوط نکند ، ما مطمئناً نمی دانیم.

همین امر برای سایر سیستم عامل های اپل ، از جمله watchOS و tvOS – مناحتمالاً تکرار بعدی WWDC را نیز خواهیم دید ، اما پیام های سخت افزاری جدید احتمال کمتری دارند (اما رد نمی شوند). با این حال ، همیشه عاقلانه است که در زمان خرید منتظر خرید دستگاه های جدید اپل باشیم خیلی نزدیک به WWDC (یا هر دیگری یک رویداد دیگر اپل)، فقط درصورتی که شرکت واقعاً ما را غافلگیر کند افشا کردن یک چیز جدید.

سند هرچه باشد ، ما در پایان روز خواهیم فهمید دوشنبه ، ببرای تنظیم یادآوری برای یادداشت اصلی Apple WWDC 2021 حتما از پیوندهای بالا استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir