[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان چگونه نی های قابل استفاده مجدد را تمیز کنیم (زیرا احتمالاً مال شما ناخالص است)

عکس: اولگا میلتسوا (شاتر استوک)

هنگامی که افراد به نی های قابل استفاده مجدد روی می آورند ، معمولاً با بهترین نیت – به ویژه کاهش میزان زباله های تولید شده در هر روز – انجام می شود. اولین بار که از آنها استفاده می کنید عالی هستند ، اما مدت کوتاهی بعد از همه چیز عالی هستندشما در پایین سینک ظرفشویی نشسته اید و نی های تمیز ندارید.

البته آنها با این برس کوچک آمده اند اما تلاش لازم است. شما فکر می کنید: “من فقط آنها را آبکشی می کنم”. یا شاید ، از آنجا که شما فقط از آنها برای آب استفاده می کنید ، تصور می کنید که آنها به نوعی خود تمیز می شوند. متاسفانه، این مورد نیست. و مانند سایر مکانهایی که اغلب در معرض رطوبت قرار دارند ، نی های قابل استفاده مجدد نیز معمولاً پر از باکتری هستند.

بگذارید ما به شما شک و تردید بدهیم و بگوییم که قطعاً نی های قابل استفاده مجدد خود را فقط درصورت دانستن چگونگی انجام آن تمیز می کنید. خوب ، شما خوش شانس هستید ، زیرا الزی ایان در حال ترجمه ما از طریق است روند که در مقاله خوب + خوب. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

نحوه تمیز کردن نی های قابل استفاده مجدد

بیشتر نی های قابل استفاده مجدد از فلز ، پلاستیک ، بامبو یا سیلیکون ساخته شده اند و نحوه تمیز کردن آنها بسته به نوع آن متفاوت است. در اینجا گزینه های شما وجود دارد:

برس کوچک

یک روش وجود دارد که برای همه انواع کار می کند و آن استفاده از این برس کوچک است. ایان نوشت: “مخلوطی از آب و صابون ایجاد کنید و قلم مو را درون نی های قابل استفاده مجدد از هر ماده ای قرار دهید و به جلو و عقب بمالید تا مطمئن شوید همه ذرات را برداشته اید.” “سپس صابون را از روی نی بشویید.”

ماشین ظرفشویی

اگرچه از نظر فنی همه نوع نی های قابل استفاده مجدد می توانند وارد ماشین ظرفشویی شوند ، اما یان خاطرنشان می کند که پلاستیک های پلاستیکی در نهایت از بین می روند و تاب می خورند. فلز ، بامبو و سیلیکون در آنجا احساس خوبی دارند. اما فراموش نکنید که آنها را روی دندانها یا سبد با وسایل نقره ای قرار دهید ، به این ترتیب جتهای آب و مواد شوینده وارد کاه می شوند. کنار گذاشتن آنها کمکی نخواهد کرد.

غلیان

یانگ گفت ، برخی از نی های سیلیکون ، فلز و بامبو را می توان در آب جوش استریل کرد. اما قبل از اینکه آنها را در p شلیک کنیداز ابتدا دستورالعمل شستشوی آنها را بررسی کنید (فقط در صورتی که می گوید انجام ندهید).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir