[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: محصولات Syda (شاتر استوک)

دولت بایدن برای سهولت بازپرداخت هزینه های تشییع جنازه افرادی که اعضای خانواده خود را به COVID-19 از دست داده اند ، برخی قوانین را اصلاح کرده است. این بدان معناست که اگر درخواست شما قبلاً رد شده باشد ، شما همچنان فرصت دریافت 9000 دلار برای مراسم تشییع جنازه توسط آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) را دارید. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

برنامه کمک به خاکسپاری COVID-19 چیست؟

به عنوان بخشی از بسته 2.3 تریلیون دلاری امضا شده توسط پرزیدنت ترامپ در دسامبر سال 2020 ، 2 میلیارد دلار برای برنامه همه گیری مراسم تشییع جنازه FEMA اختصاص داده شده است که هزینه غیرمنتظره از دست دادن یکی از اعضای خانواده به COVID را پوشش می دهد. این برنامه هزینه یک مراسم تشییع جنازه را که شامل سرویس دهی ، سوزاندن بدن ، خرید تابوت یا شیپور خاموشی ، پاکسازی تشییع جنازه ، سنگ قبر و حمل و نقل است ، جبران می کند. (FEMA پیش از این نسخه های کوچکتر این برنامه را برای قربانیان طوفان های بزرگ و سایر بلایای طبیعی منتشر کرده است).

تنها مشکل؟ تاکنون ، این صندوق فقط 447 میلیون دلار تأمین کرده است ، زیرا متقاضیان شکایت می کنند که آنها به دلیل شرایط سختگیرانه گواهی مرگ رد شده اند.

قوانین برنامه کمک به خاکسپاری تغییر کرده است

همانطور که پولیتیکو گزارش داد، در گواهی های مرگ ابتدا باید ذکر می شد که مرگ یکی از اعضای خانواده باعث یا “ممکن است توسط” COVID باشد. با این حال ، این موارد هزاران آمریکایی را که در اوایل همه گیری در هنگام محدود شدن آزمایشات و تلاش پزشکان برای درک بیماری ، فوت کردند ، شامل نمی شود. در نتیجه ، بسیاری از گواهی های مرگ از آن زمان دلیل مرگ را مربوط به COVID نشان نمی دهد.

اکنون ، با تغییر قانون ، داوطلبان جدید و قبلاً رد شده می توانند نامه دیگری را از افسر تأیید کننده گواهی فوت متصل به مرگ به COVID ، قابل اجرا در مورد مرگ بین 20 ژانویه تا 16 مه سال گذشته ارائه دهند (گواهی فوت COVID را به عنوان علت ذکر می کند اما مرگ پس از 16 مه هنوز لازم است).

نحوه درخواست کمک خاکسپاری

سایر شرایط واجد شرایط بودن و اسناد برنامه را می توان یافت اینجا. اگر مطمئن نیستید که می توانید شرایط لازم را کسب کنید ، می توانید با شماره تلفن تشییع جنازه از طریق 844-684-6333 ، دوشنبه تا جمعه ، از 9 صبح تا 9 شب ET تماس بگیرید.

اطلاعات تکمیلی در مورد کمک تدفین برای COVID-19، شامل سوالات متداول را می توان در FEMA.gov یافت.

این مقاله در اصل در تاریخ 10 فوریه 2021 منتشر شد و در 7 ژوئیه 2021 با اطلاعات جدید به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir