چگونه می توان همه چیز را با استراتژیست متخصص ویکتوریا مدوتس مذاکره کرد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان در مورد همه چیز با استراتژیست متخصص ویکتوریا مدوتس مذاکره کرد

عکس: میکائلا هک / آنجلیکا آلزونا

این هفته ما در حال افزایش معامله خود هستیم بازی با کمک یک متخصص مذاکره دکتر ویکتوریا مدوتس. ویکی استاد مدیریت و سازمان ها در Adeline Barry Davey در دانشکده مدیریت در Kellogg در دانشگاه Northwestern است. و مدیرعامل Medvec و همکاران ، یک شرکت مشاوره ای متمرکز بر مذاکرات با ریسک بالا و تصمیمات استراتژیک. او به طور منظم به مدیران عامل و سایر مدیران ارشد در مورد مذاکره در شرکت هایی مانند مک دونالد ، JP مورگان چیس ، هیولت پاکارد و مایکروسافت مشاوره می دهد.

در قسمت این هفته ، توصیه ویکی را به ما می شنوید در مورد چگونگی مذاکره با هر نوع معامله (شخصی ، حرفه ای یا غیره) ، با استفاده از استراتژی هایی مانند اختراع BATNA خود (بهترین جایگزین برای توافق نامه مذاکره شده) ، نزدیک شدن به مذاکرات به عنوان موضوعات چند موضوعی سوالات مربوط به یک س questionال ، و نحوه اطلاع از زمان ترک.

به ارتقا در بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول که پادکست ها در آن سرو می شوند ، پیدا کنید ، از جمله پادکست های اپل،، Google Play،، Spotify،، iHeartRadio، و خیاطبه

نکات مهم قسمت این هفته

از مصاحبه ویکتوریا مدوتس:

چرا رهبری مذاکرات مهم است:

[Y]شما می خواهید اولین پیشنهاد را ارائه دهید شما می خواهید آماده و آماده شوید. درک ضعف گزینه های جایگزین طرف مقابل به طوری که هدف درستی را تعیین کنید ، از رهبری مذاکرات ، نه مطالعه ، مزیت عظیمی به دست خواهید آورد. هنگامی که من رهبری می کنم ، میز را با موضوعاتی که در حال بحث در مورد آنها هستیم ، می چینم. وقتی من بحث را هدایت و تنظیم می کنم ، در واقع در موقعیتی هستم که رابطه را بهبود بخشم ، زیرا من پیشنهاد می دهم و توجیهی ایجاد می کنم ، و شما باید واکنش نشان دهید ، به انتقاد واکنش نشان دهید ، نه این که از پیشنهاد خود انتقاد کنید.

در مورد نحوه نزدیک شدن به مذاکرات شخصی (مانند پیدا کردن محل اقامت تعطیلات با شریک خود):

[I]در روابط شخصی واقعاً نزدیک ، در بسیاری از مواقع ما بدترین کار مذاکره را انجام می دهیم. به نتایجی می رسیم که پول زیادی روی میز می گذارد. دلیل این امر این است که ما در این روابط نزدیک درگیری را دوست نداریم. بنابراین ما اغلب به جای اینکه به دنبال بهترین راه حل باشیم ، اولین تصمیم قابل قبول را می گیریم. بنابراین من دو چیز را می گویم: شماره یک ، به سوالات زیادی فکر کنید. بنابراین بحث نکنید که ما در کجا سپری می کنیم ، در مورد تقویم سال آینده صحبت کنید. شکرگزاری کجاست؟ چهارم تیر کجاست؟ کریسمس یا سال نو کجاست؟ به تقویم سال فکر کنید ، نه تنها تعطیلات با مشکلات مناسب میز. و دومین چیزی که من می گویم این است که برخی از گزینه ها را ایجاد کنیم ، روش های متفاوتی که ما می توانیم این کار را انجام دهیم و این امکانات را با همسرتان یا یکی دیگر از مهمتر بررسی کنیم. بنابراین با این پیشنهاد واحد وارد نشوید ، بلکه با مجموعه ای از گزینه ها وارد شوید و در مورد آن بحث کنید.

دانستن “پنج F” مذاکرات:

شماره یک ، ما می خواهیم وارد شویم و می خواهیم وارد شویم اولینبه ما می خواهیم که تمرکز روی آنها … ما می خواهیم قاب پیشنهاد ما به درستی بنابراین اگر فکر می کنیم می خواهیم طرف مقابل را مجبور به انجام کاری ، انجام کاری متفاوت ، و دور شدن از وضع موجود کنیم ، ممکن است بخواهیم زبان بیشتری برای از دست دادن و آنچه می خواهیم برای حفظ وضع موجود و حفظ آنچه افراد دیگر هستند ایجاد کنیم. در حال حاضر این کار را انجام می دهیم ، ممکن است بخواهیم بر روی زبان بیشتر برای سود تأکید کنیم. زبان گمشده زبانی است که تهدیدی برای خطر ، فشار رقابتی ، آسیب پذیری ، قرار گرفتن در معرض خطر است. در حالی که زبان سود برای کلمات مانند ارزش ، پیشنهادات ارزش ، پس انداز ، افزایش ، بهبود ، بهبود مزایا ، مزایا … و سپس می خواهیم مطمئن شویم که چهارمین مورد قابل انعطافبه ما می خواهیم دو کار را انجام دهیم: شاید به آنها پیشنهادات زیادی بدهیم و همیشه جایی برای اعتراف به آنها باقی می گذاریم ، زیرا وقتی مردم را می بینیم از توافقی که ما انجام داده ایم خوشحال تر هستند. و گام پنجم بسیار مهم است: نه وحشتناک ارائه می دهد. اغلب افراد وارد می شوند و س askال می کنند. مثل این است که در یک فروشگاه بزرگ هستم و یک پیراهن با کیف می بینم و می گویم ، “آیا می توانی چیزی را دربیاوری؟” این پیشنهاد ضعیفی است. سوال خاص را روشن کنید. به این شخص در پیشخوان بروید و بگویید: “اوه ، کیسه را می بینی؟ این واقعاً مایه تاسف است … شما فقط باید آن را برگردانید و سپس نمی توانید برای آن کمیسیون ایجاد کنید. میدونی چیه؟ من آن را از دست شما بر می دارم به من 30 درصد تخفیف بدهید ، درست است؟ “این یک عدد مشخص و مشخص است.

برای شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک های مذاکره فوق العاده ویکی ، توصیه می کنیم به کل قسمت گوش دهید.

رونوشت قسمت:


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes