چگونه می توان ویژگی های جدید نوشتار به گفتار و گفتار به متن را در یک گپ مهمانی فعال کرد


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: مرغ (شاتر استوک)

ژوئن به روز رسانی سیستم Xbox برای کنسول های Xbox Series X / S و Xbox One به اندازه ماه های گذشته نیست ، اما جدیدترین سیستم عامل دو ویژگی مهم قابلیت دسترسی برای بازیکنان دارای اختلال شنوایی و گفتاری را به همراه کنترل های جدید والدین و یک روش جدید برای سازماندهی بازی ها و صفحه برنامه ما تمام ویژگی های جدید ، نحوه استفاده از آنها و نحوه نصب به روزرسانی را بررسی خواهیم کرد.

گفتار به متن و متن به گفتار برای گپ مهمانی چند نفره

اولین گزینه دسترسی جدید ، گفتار به متن ، آرای سایر بازیکنان گفتگوی حزب را به متن روی صفحه رونویسی می کند. زیرنویس ها در یک لایه کوچک ظاهر می شوند که می توانند در اطراف صفحه منتقل شده و تنظیم شوند تا در بازی تداخل ایجاد نکند و خواندن آن آسان باشد.

ویژگی جدید دیگر ، متن به گفتار ، متن تایپ شده را به گفتار تلفیقی تبدیل می کند. به این ترتیب ، بازیکنان می توانند در گفتگوی صوتی “صدا” داشته باشند ، حتی اگر میکروفون ندارند یا قادر به صحبت نیستند. این ویژگی از چندین زبان پشتیبانی می کند و گزینه های صوتی زیادی را برای هر زبان ارائه می دهد.

Xbox Insiders از ماه مه به این ویژگی ها دسترسی پیدا کرده اند ، اما اکنون همه کاربران می توانند آنها را در آن قرار دهند تنظیمات دسترسی آسان:

  1. دکمه Xbox را روی کنترل کننده خود فشار دهید تا دفترچه راهنما باز شود ، سپس به آن بروید نمایه و سیستم> تنظیمات> دسترسی آسان> کپی کردن بازی ها و گپ.
  2. بازیکنان همچنین می توانند تبدیل متن به گفتار و تبدیل متن به متن را از گزینه های چت مهمانی در زیر فعال کنند گزینه ها> پیکربندی تنظیمات برای دسترسی آسان.
  3. گزینه های رونویسی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. این صفحه دارای تنظیمات اضافی برای پیکربندی متن یا متن گفتار متناسب با نیاز شما است.

استفاده از nیکی از کنترل والدین و تنظیم مجدد بازی ها و برنامه ها

گزینه های دسترسی به چت مهمانی موارد قابل توجهی در به روزرسانی این ماه است ، اما چند تغییر دیگر وجود دارد که قابل توجه است.

  • درخواست های شبکه والدین: والدین اکنون می توانند تنظیمات حساب فرزند خود را تغییر دهند تا قبل از بازی آنلاین یا دسترسی به سایر ویژگی های شبکه ، مجوز لازم داشته باشند. این تنظیمات در راهنمای Xbox در زیر است نمایه و سیستم> تنظیمات> حساب> حریم خصوصی و امنیت آنلاین> حریم خصوصی Xbox. همچنین می توانید آن را در برنامه تلفن همراه تنظیمات خانواده Xbox روشن کنید. درصورت فعال بودن ، هر زمان که حسابی که شما مدیریت می کنید به صورت آنلاین بازی کند ، به والدین اطلاع داده می شود تا به شبکه دسترسی داشته باشند. مجوزها را می توان در کنسول یا در برنامه تنظیمات خانواده Xbox ارائه داد.
  • تنظیم مجدد گروه ها برای بازی ها و برنامه ها: اکنون می توانید پوشه های گروه را در صفحه Games and Applications مرتب کنید. انتخاب کنید در حال جابجایی گروه ها از صفحه بازیها و برنامه ها استفاده کنید.

همه این ویژگی ها پس از نصب به روزرسانی سیستم Xbox در ژوئن 2021 در دسترس هستند. بیشتر کاربران به روزرسانی را به صورت خودکار دریافت می کنند ، اما می توانید دستی آن را در فهرست راهنمای Xbox در زیر بررسی کنید. نمایه و سیستم> تنظیمات> سیستم> به روزرسانی ها.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes