[ad_1]

تصویری برای مقاله تحت عنوان نحوه حذف پایه ها بدون آسیب رساندن به دیوارها

عکس: خواکین کوربالان پ (شاتر استوک)

اصول اولیه برای یک هدف اساسی است ، و آنها به خوبی آن را خدمت می کنند: کریا بخشی از اتاق که دیوار خشک با کفپوش مطابقت دارد. با این حال ، گاهی اوقات ، آنها مجبور به رفتن هستند ، خواه اینطور نباشد زیرا مجبورید آنها را بردارید تا پروژه دیگری را به اتمام برسانید ، یا اینکه آیا آنها منسوخ شده اند و شما اصلاً می خواهید جای آنها را بگیرید. در هر صورت ، می خواهید بدون آسیب رساندن به دیوارها ، آنها را حذف کنید.

نحوه حذف تخته های دامن با چکش و بتونه

اگر فرد نسبتاً راحتی هستید ، احتمالاً قبلاً این کار را کرده اید شما تمام ابزارهای لازم برای حذف اصول اولیه و پشتیبان گیری را دارید دیوارهای شما آسیب می رساند:

برای شروع، چاقو را برداشته و در امتداد تاقچه جایی که با دیوار قرار دارد برش دهید. این تکنیک یک صفحه دامن را برای از بین بردن هر نوع رنگ یا چسب که تخته جامد را به دیوار می چسباند وارد می کند – و این مخصوصاً برای خانه هایی که دارای بنیاد قدیمی هستند مهم است رنگ دارد ذوب شده به پایه ، که آن را به چالش کشیدن بیشتر می کند حذف کردن

شروع از یک انتهای پایه، چاقو مخصوص خود را بردارید یا پنج-که در-ابزاری و گوه آن را بزنید بین طاقچه و دیوار برای ایجاد فضای برای اهرم خود. اگر می خواهید بدست آورید چاقوی بتونی گوه است پشت تاقچه ، کمی چکش انتهای منحنی اهرم در تا جداره از دیوار جدا شود.

قبل از شروع کنجکاوی ، تکه کوچک چوب و یک گوه خود را بردارید آن را بین قراضه و دیوار قرار دهید. تخته چوبی اهرمی را فراهم می کند و هنگام نماز فشار را جابجا می کند و از آسیب آن جلوگیری می کند به دیوار سپس از اهرم برای کشیدن و بیرون کشیدن استفاده کنید تا پایه به آرامی برداشته شود. مراحل پایین پایین دیوار را ادامه دهید و کمی برداریدg پایه هنگام حرکت. دارم تماشا میکنم سایت ساختمانی پیشرفت در خانه “ ویدئو برای نمونه ای از فرآیند.

چگونه می توان پایه را با دستگاه کششی از بین برد

برای برداشتن دقیق آستانه ها نیازی به ابزار خاصی ندارید ، هرچند که کمک کند. Nسایت اندیمن از باب ویلا او می گوید تنها ابزاری که واقعاً به آن احتیاج دارید ، قیچی مخصوص مو است که مخصوصاً طراحی شده است. دستگاه کشش ترکیبی از ماله و اهرم برای است آزاد شدن آسان از دیوار بدون آسیب. استاد رون هازلتون نشان می دهد که انجام آن آسان است از دستگاه کششی استفاده کنید برای بسیاری از پروژه ها

این ابزار تخصصی با لبه منحنی ، شبیه اهرم ، اما با طراحی شده است لبه نازک مثل چاقوی بتونه قاب بازتر به شما امکان می دهد تا نوار را گوه بزنید بین دیوار و ازاره و سنگ از در کنار یکدیگر تخته را از دیوار پاره کنید.

در داخل لبه منحنی یک قطعه برجسته کوچکتر وجود دارد که از ازاره به عنوان یک اهرم بالابر از دیوار استفاده می کند ، به جای اینکه میله برای کشیدن تخته در یک تخته چوبی حفر کند. این روش به شما امکان می دهد پایه را بردارید با همان مراحل توضیح داده شده در بالا ، اما با فشار کمتری نسبت به کنجکاوی با چکش و اهرم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir