چگونه می توان پد خود را از چسبیدن به نوشیدنی محافظت کرد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه از چسبیدن پد به نوشیدنی جلوگیری کنیم

عکس: کلر لاور

من به پدهای گران قیمت علاقه ندارم. بزرگ ، سنگین ، نه …ممکن است دیسک ها یا مربع های جاذب زیبا به نظر برسند ، اما موارد مورد علاقه شخصی من آنهایی هستند که من دارم از میله ها گرفته شدهبه این کربن و زیبایی های پلاستیکی ارزان (رایگان) هستند ، معمولاً بسیار جاذب و آسان برای ذخیره هستند ، و – اگر عادت دارید آنها را در طول سفر خود جمع آوری کنید – این مزیت اضافی را برای شما به ارمغان می آورد که شما را شبیه یک فرد جالب می کند که کارهای جالب انجام می دهد. تنها عیب آنها؟ بعضی از نرم ترها به لیوان شما می چسبند.

این یک مشکل بزرگ برای نیست نوشیدنی های گرم یا قوطی یا بطری های سرد ، اما اگر شما یک نوشیدنی سرد را در یک لیوان با کف صاف در بالا بنوشید ، می تواند یک مشکل واقعی باشد. بستر صاف با توجه به کشش سطحی ناشی از تراکم، مرطوب شیشه به بستر صاف می چسبد و خلاء کمی سرگرم کننده بین این دو ایجاد می کند. در نهایت ، تراکم بیشتر آب را تخلیه می کند و مهر و موم را می شکند ، پد را از فنجان خود بیرون می آورید و به دامان خود می اندازید. این یک فاجعه بزرگ نیست ، اما آزاردهنده است.

البته راهکارهای کاهش وجود دارد. اگر این مشکل شما را در خانه آزار می دهد ، از پدهای درشت و جاذب استفاده کنید. من رهایی هنگامی که آنها را در طبیعت می بینید ، تکه های مقوایی با بافت را مشاهده می کنید جوئل دستگیر شد تودوزی و الگوهای چرمی، اما هر ماده جاذب و / یا کمتر صاف کار می کند. پد های سرامیکی ، شیشه ای و پلاستیکی لعاب دار انتخاب بدی در این زمینه هستند. انتخاب تخته سنگ ، سرامیک های بدون لعاب ، سنگ جاذب به طور طبیعی یا حتی پدهای بافته شده می تواند از این امر جلوگیری کند چسبیدن وحشتناک (همچنین می توانید از یک کاسه نوشیدنی با کف خشن استفاده کنید ؛ این مشکل زمانی رخ می دهد که دو سطح صاف در بازی وجود داشته باشد.)

اگر بیرون هستید و خود را با یک پد چسبناک روبرو کنید ، فقط آن را با کمی نمک مزه دار کنید. بلورهای کلرید سدیم کشش سطحی را از بین می برد و لیوان شما را آزاد می کند. دستمال های کوکتل به هر حال می چسبند – تقریباً هستند هم جاذب تناسب آنها را در آغوش می گیرم و دستمال را دور شیشه می پیچم تا هرجا که می روم مقداری پد تعبیه شده داشته باشم. این به ویژه برای عروسی ها و سایر رویدادهای اجتماعی که می توانید با نوشیدنی در آن قدم بزنید مفید است. نه تنها آن را مرطوب نمی گذارید بعد از شما زنگ می زند ، اما دست شما خشک می ماندبه


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes