[ad_1]

این یک قانون تقریبا جهانی است که وقتی کسی را شبح کنید ، او در عکسهای اینستاگرامی خود داغتر به نظر می رسد. حتی ممکن است آنها این کار را برای نشان دادن آنچه شما از دست داده اید انجام ندهند ، اما همیشه احساسات همانطور که هستند و شما ، مدتها قبل از اینکه بتوانید y پیدا کنیدما مجبور شدیم دوباره به DM شخصی که در زمان سکوت صدمه دیده اید سر بزنیم. در اینجا نحوه انجام این کار بدون این که همه چیز صورت شما را باد کند ، آورده شده است.

به زمان مشترک خود فکر کنید

فارغ از اینکه در زندگی واقعی ملاقات کرده باشید ، متصل شده اید یا یک مرحله مکالمه داشته اید ، این در روشی که شما باید برای شلیک مجدد عکس خود ادامه دهید نقش دارد. همچنین باید در نظر بگیرید که توافق شما چه مدت طول کشیده است.

اگر مدتی با شخصی در Tinder صحبت کرده اید و او را بدون خداحافظی به حالت آویزان رها کرده اید ، ممکن است شروع مجدد مکالمه به اندازه ای دشوار نباشد که گویا قبل از غوطه وری یک ماه با هم قرار گذاشته اید. فقط شما از جزئیات رابطه اطلاع دارید و فقط شما می دانید که آنها چگونه می توانند واکنش نشان دهند ، بنابراین با دقت پیشرفت در اینجا به غرایز خود اعتماد کنید.

نگاهی به آخرین پیامهایی که این شخص برای شما ارسال کرده است ، وقتی متوجه شد شما عمداً آنها را نادیده می گیرید. عصبانی هستند یا ناامید؟ آیا آنها گیج شده اند؟ بگذارید بفهمید که الاغ بوده اید شما را بشوید و بفهمید از کجا آمده اند. خواندن احساس خوبی نیست ، بنابراین انتظار نداشته باشید که از بازگشت دوباره هیجان زده شوند. (و اگر اینها هستند ، از خود بپرسید آیا تمایل آنها برای برقراری ارتباط مجدد با شخصی که به آنها بی احترامی می کند پرچم قرمز آنها است).

انگیزه خود را دریابید

ببینید ، این شخص احتمالاً از شما کاملا عصبانی است. شما آنها را بدون هیچ توضیحی بالا و خشک گذاشتید. اگر می خواهید یک موضوع گپ قدیمی را دوباره زنده کنید یا آنها را به یک جلسه فریب دهید ، انتظار مقاومت و س manyالات زیادی را داشته باشید. شما باید انگیزه خود را برای ظهور مجدد در DM های آنها بدانید تا بتوانید متقاعد کننده آن را به آنها منتقل کنید.

شاید واقعاً دلتان برای آنها تنگ شده باشد. شاید آنها خیلی داغ شده باشند. شاید از آنها متنفر بودید زیرا کارها را با شریک قدیمی خود تمدید کردید ، سپس جدا شدید و دوباره ازدواج کردید. شاید چاه کبریت های بامبل در منطقه شما خشک شده باشد. حداقل با خودت صادق باش مرد

استیون رودریگز 27 ساله ، هنرمند مستقر در بروکلین ، به Lifehacker گفت که او یک زن جوان را آماده کرده است تا پس از آنکه آنژی در اولین قرار ملاقاتش “بسیار هیجان زده” بود و خواستار “آغوش و بوسه و همه اینها باشد.” . “

رودریگز گفت که آنقدر که آنجی می خواست با غریبه ها ارتباط ندارد ، بنابراین اگرچه آنها قبل از ملاقات مدتی در شبکه های اجتماعی صحبت کردند ، وی پس از جلسه او را پیدا کرد. وی سپس گفت: “او فقط تلفن من را بدون هیچگونه مزاحمت منفجر می کرد. پسندیدن، بدون وقفه. “

او شکایت کرد: “وقتی من با او به جلسه دوم رفتم ، او در واقع شروع به گریه کرد.” وقتی این اتفاق افتاد ، در واقع مجبور شدم دوباره به او نگاه کنم.

آنجی گریه کرد که او یک شبح است ، بنابراین در اینجا یک درس می خوانم: وقتی این کار را می کنی احساسات را جریحه دار می کنی. اما ارزیابی رودریگز این بود که آنژی با تمام دلبستگی جسمی و ابراز احساسات ظاهری ، برای او مناسب نبود و او قطعاً برای او مناسب نبود. خواه فکر می کنید اشتباه است یا درست ، مرد دوبار او را آماده کرده است ، اگر کمی ارزیابی خود را انجام می داد و می فهمید که او فقط در قرار دوم ادامه خواهد داد ، زیرا او تلفن خود را مانند بدون وقفه.

به راهی که پیدا کردید مراجعه کنید (یا نه)

رودریگز گفت توصیه ای که به یک دوست ماهیگیری می دهد تا با شخصی که از وی دیدار می کنند برگردد این است که به راحتی به آنها نزدیک شود و ملاقات کند. اگر طرف شبح باید با علاقه پاسخ می داد ، او گفت که طرف شبح باید از آنجا برود و دوره سکوت را بیرون نکشد.

اریک ، 45 ساله ، از شرق هارلم ، مخالف بود. اگر مدت طولانی قبل از ناپدید شدن با آن شخص صحبت کنید ، گفت: “با او تماس بگیرید.”

وی پس از اندکی تأیید تصدیق کرد که متن می تواند بسته به شرایط کار کند ، اما توصیه کرد که هر دو طرف در یک صفحه باشند. وی فاش کرد که شخصی توسط وی در شبکه های اجتماعی با او تماس گرفته و حدود یک هفته با او دیدار کرده است. او بعد از چند هفته سکوت کامل دوباره به او ضربه زد و یک “سلام” ساده به او پیشنهاد داد ، اما در این زمان او قبلاً از پست های خود نتیجه گرفته بود که دوباره با دوست پسر قدیمی اش ارتباط برقرار کرده است و سپس دوباره با پسر قدیمی اش جدا شد. دوست پسر ، و یک بار دیگر ازدواج نکرد.

وی توضیح داد: “من نباید از او س askedال می کردم ، زیرا او قبلاً استدلال وی را می دانسته است ، بنابراین درباره آن فکر کنید. ممکن است شما از کسی عمداً جدا شده باشید اما همچنان از طرق مختلف با او در ارتباط هستید. شخص مقابل احتمالاً بیش از آنچه فکر می کنید آنها می دانند در مورد دلیل شبح بودن شما می داند ، خصوصاً اگر وارد مارپیچ شبکه های اجتماعی بی صدا و خزنده شده و مثلاً در کمین معاملات Venmo یا لایک های توییتر شما باشد. با این وجود ، اریک گفت که اگر فوراً روشن نشود یا آنها شروع به پرسیدن سال کنند ، نمی تواند لطمه ای به خودتان بزند تا بتوانید رابطه خود را ادامه دهید ، هرچه که در پایان به نظر برسد.

او و زنی که او را تماشا می کرد هرگز عاشقانه به هم پیوستند ، اما دوستی محکم برقرار کردند.

سعی کنید به جلو حرکت کنید و ارواح را متوقف کنید

اگر این شخص را واقعاً دوست دارید ، کمی تلاش کنید. اگر متاسفید ، به او بگویید. اگر پشیمان نیستید ، دروغ نگویید.

واقعیت این است که همه ما کمی با کم لطفی به کسی پایان داده ایم و همه آنها این کار را با ما کرده اند. این بمکد ، اما ارواح نباید مانع پیشرفت بهتر شما در آینده شوند ، خصوصاً اگر از تجربه یاد گرفته باشید.

شما همیشه باید سعی کنید در هر نوع درگیری عاشقانه ، حتی در DM ولگرد ، عبرت بگیرید. به عنوان مثال ، رودریگز زمانی را به خاطر می آورد که به دلیل نوشیدن زیاد و “برای کمی نگرش” در هنگام مستی آزار و اذیت شده بود. او گفت ، حالا او كمتر می نوشد و هرگز فراموش نخواهد كرد كه همسرش ناخودآگاه به او گفت: “دیگر با من پاتوق نباش.” (او هنوز هم تمام تصاویرش را دوست دارد ، اما این پیام های مختلط برای یك روز دیگر داستان است.)

اریک گفت: “آن را هیجان انگیز نگه دارید ، ادامه دهید و خوشحال باشید!”

و ممکن است اضافه کنیم ، شاید جلوی شبح گرفتن افراد را بگیرید. باحال نیست

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir