[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید مکان بارگیری پیش فرض خود را تغییر دهید

عکس: یعقوب لوند (شاتر استوک)

اگر برای جستجوی کتاب به کتابخانه بروید ، یافتن نیاز شما اصلاً طولی نمی کشد. البته این به این دلیل است که کتابخانه ها بسیار منظم هستند. و لپ تاپ شما نباید خیلی متفاوت باشد – این کتابخانه شخصی شماست که برای شما مهم است. بهترین راه برای پیگیری زندگی دیجیتالی خود منظم بودن است ، بنابراین بیایید اساساً به نحوه مرتب سازی پرونده ها و به حداقل رساندن استفاده از فضای ذخیره سازی بپردازیم.

پرونده های خود را کوچک نگه دارید

هنگامی که پرونده های شما بی نظم است ، یافتن یک سند خاص می تواند سوزنی در انبار کاه باشد ، خصوصاً اگر از یک نامگذاری خاص استفاده نکنید. در عوض ، پرونده سازمان یافته را ذخیره کنید و ساختار پوشه– حتی بهتر است اگر می توانید از ابتدای کار هنگام خرید لپ تاپ جدید ، ساختار پوشه های خود را تنظیم کنید. هیچ ساختار پوشه ای کاملی وجود ندارد ، اما استفاده از کارآمدترین آنها آسان است بنابراین شما می توانید بصورت شهودی آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید.

همچنین می خواهید مطمئن شوید که حافظه فقط خواندنی خود را با پرونده های بزرگ و غیر ضروری پر نمی کنید. به کوچک نگه داشتن پرونده های شما کمک می کند آنها را با هم فشرده کنید وقتی می توانید ، به عنوان مثال اگر داده های خود را به یک تور جدید منتقل می کنید.

اگر داده های زیادی دارید ، نرم افزار فشرده سازی فایل را برای استفاده انتخاب کنید. وینزیپ محبوب تر است ، اما قیمت آن حدود 30 دلار است. سایر نرم افزارهای فشرده سازی پرونده را شامل می شود 7-زیپ (احتمالاً بهترین نرم افزار فشرده سازی فایل منبع باز) ، WinRAR، PeaZip، و نرم افزار زیپ.

مکان بارگیری پیش فرض خود را تغییر دهید

معمولاً مکان پیش فرض هنگام بارگیری پرونده ها ، پوشه بارگیری در لپ تاپ شما است … که می تواند گیج کننده باشد. اما ذخیره فایلهای بارگیری شده در جای دیگر ، چه در دسک تاپ خود و چه در پوشه دیگری که می خواهید ، آسان است. نادیده گرفتن یا فراموش کردن آن آسان است ، اما هر بار که فایلی را ذخیره می کنید ، می خواهید از انتخاب پوشه اطمینان حاصل کنید خارج از پیش فرض وقتی منطقی باشد و اگر می خواهید ، می توانید مکان پیش فرض را از مرورگر خود تغییر دهید. (برای مثال در Chrome به اینجا بروید بارگیری ها > تنظیمات پیشرفته.)

در مورد روش سازمان شخصی خود تصمیم بگیرید

در بیشتر مواقع شما می خواهید استراتژی سازمانی اصلی خود را براساس تاریخ یا نوع انتخاب کنید. نکته مثبت در مورد یک سازمان پرونده مبتنی بر تاریخ این است که شما می توانید به راحتی پرونده های یک دوره خاص را پیدا کنید – به عنوان مثال ، اگر به دنبال صورتحساب های بانکی از سال 1996 هستید ، می توانید به راحتی سال را جستجو کنید و سپس زیر پوشه های خود را مرور کنید. یا می توانید در عوض با انواع پوشه های خود شروع کنید – به خصوص اگر می خواهید پرونده های شخصی خود را از پرونده های کاری یا دسته بزرگی از سازمان دیگر جدا کرده و زیر پوشه های خود را از آنجا منشعب کنید ، بسیار مفید است.

هرچه را به عنوان پوشه اصلی انتخاب می کنید ، هدف باید ایجاد پوشه های فرعی در پوشه های خود باشد ، که همه آنها باید بصورت بصری در مورد نحوه کار مغز شما باشد. هیچ راه درست یا غلطی وجود ندارد. شاید افراد به هیچ وجه پرونده های خود را مرتب نکنند و به ویژگی های مورد علاقه جستجوی خود اعتماد کنند ، که این نیز خوب است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir